האם שימורים ומעדנים בריאים לחתול?

בעלי חתולים רבים כלל לא מודעים לחשיבות של בחירת המזון שהם מעניקים לחתול שלהם. כיום יש לא מעט חתולים חולים עם שלל בעיות בריאותיות אשר נגרמות כתוצאה ישירה של הזנה לקויה. על כן במידה וגם אתם מבחינים בשינוי התנהגותי של החתול שלכם, בעיות בריאותיות חוזרות ונשנות או איבוד שמחת החיים, חשוב לדעת כי עליכם לשנות את המזון הרגיל אותו אתם מעניקים לחתול שלכם. למזון יש השפעה רבה וניכרת על כל התנהגותו של החתול וכמובן גם על בריאותו. במטרה להצליח לבחור נכון אוכל בריא ומזין אשר כולל את כל הויטמינים והמינרלים השונים עבור החתול שלכם, חשוב מאוד לבדוק היטב על אריזת המזון אילו חומרים היא מכילה וכמה ויטמינים ומינרלים יש בה.

הימנעו מקופסאות שימורים ומעדנים שונים

כמו כן בעלי חתולים רבים נותנים להם לאכול מקופסאות שימורים או מעדנים שונים בטענה כי הם אוהבים את סוג המזון הזה. אז חשוב להבהיר כי מזונות אלה אינם כוללים ויטמינים ומינרלים חיוניים לגופו של החתול כמו שיש במזון לחתולים רויאל קנין מה שעלול לגרום לו לחוסרים של ממש. כאשר החתול אוכל מקופסת השימורים או מעדן כלשהו, הוא מתמלא ומוותר על מזון אחר שיכול להכיל כמות עשירה הרבה יותר של ויטמינים ומינרלים חשובים. אם כן יוצא שהאכלת חתול בשימורים או במעדנים שונים פוגעים באופן ישיר בבריאותו. אם עד היום בחרתם לעשות זאת, חשוב לשקול זאת בשנית בגין חוסר חומרים חיוניים לבריאותו של החתול.

בחרו נכון את סוגי המזון ושמרו על בריאותו של החתול שלכם

כל שאתם נדרשים לעשות על מנת להבטיח את הטוב ביותר עבור החתול שלכם זה לרכוש מזונות בריאים ומוכרים כאיכותיים בלבד כמו מזון לחתולים של סאמיט, לשלב מזונות יבשים עם מזונות רטובים במטרה לשמור על רמת נוזלים תקינה בגופו וכן לוודא כי הוא שותה מספיק מים מידי יום.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»