האם שימורים ומעדנים בריאים לחתול?

שימורים ומעדנים בריאים לחתול

בעלי חתולים רבים כלל לא מודעים לחשיבות של בחירת המזון שהם מעניקים לחתול שלהם. כיום יש לא מעט חתולים חולים עם שלל בעיות בריאותיות אשר נגרמות כתוצאה ישירה של הזנה לקויה. על כן במידה וגם אתם מבחינים בשינוי התנהגותי של החתול שלכם, בעיות בריאותיות חוזרות ונשנות או איבוד שמחת החיים, חשוב לדעת כי עליכם לשנות את המזון הרגיל אותו אתם מעניקים לחתול שלכם. למזון יש השפעה רבה וניכרת על כל התנהגותו של החתול וכמובן גם על בריאותו. במטרה להצליח לבחור נכון אוכל בריא ומזין אשר כולל את כל הויטמינים והמינרלים השונים עבור החתול שלכם, חשוב מאוד לבדוק היטב על אריזת המזון אילו חומרים היא מכילה וכמה ויטמינים ומינרלים יש בה.

הימנעו מקופסאות שימורים ומעדנים שונים

כמו כן בעלי חתולים רבים נותנים להם לאכול מקופסאות שימורים או מעדנים שונים בטענה כי הם אוהבים את סוג המזון הזה. אז חשוב להבהיר כי מזונות אלה אינם כוללים ויטמינים ומינרלים חיוניים לגופו של החתול כמו שיש במזון לחתולים רויאל קנין מה שעלול לגרום לו לחוסרים של ממש. כאשר החתול אוכל מקופסת השימורים או מעדן כלשהו, הוא מתמלא ומוותר על מזון אחר שיכול להכיל כמות עשירה הרבה יותר של ויטמינים ומינרלים חשובים. אם כן יוצא שהאכלת חתול בשימורים או במעדנים שונים פוגעים באופן ישיר בבריאותו. אם עד היום בחרתם לעשות זאת, חשוב לשקול זאת בשנית בגין חוסר חומרים חיוניים לבריאותו של החתול.

בחרו נכון את סוגי המזון ושמרו על בריאותו של החתול שלכם

כל שאתם נדרשים לעשות על מנת להבטיח את הטוב ביותר עבור החתול שלכם זה לרכוש מזונות בריאים ומוכרים כאיכותיים בלבד כמו מזון לחתולים של סאמיט, לשלב מזונות יבשים עם מזונות רטובים במטרה לשמור על רמת נוזלים תקינה בגופו וכן לוודא כי הוא שותה מספיק מים מידי יום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסרת קעקועים באמצעות שיטה חדשנית ומהירה
ידוע כי בתחום הקוסמטיקה, אחד הנושאים הכי פופולאריים הוא הסרת קעקועים. על כל אדם שנלהב לעשות קעקוע חדש,...
קרא עוד »
אוג 31, 2020
מהו קרע ACL ומהי הדרך הטובה ביותר לטפל בו?
קרע ACL הוא קרע ברצועה הצולבת הקדמית, אחת הרצועות העיקריות בברך. פציעה זו היא אחת מאותן פציעות נפוצות...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
באילו מקרים כדאי לקחת אימון זוגי?
אימון זוגי הוא תהליך בו זוגות לומדים ומתרגלים מיומנויות שיעזרו להם לשפר את הזוגיות ומערכת היחסים...
קרא עוד »
נוב 25, 2022