אזור תורם השתלת שיער – מה זה אומר בעצם

כשגברים ניגשים לטיפול השתלת שיער, הרבה פעמים הם שומעים לראשונה על ביטויים מסוימים, שבאופן תדיר הם לא שמעו עליהם קודם לכן. כמו בכל טיפול רפואי, ישנם מושגים ודגשים שלא מוכרים לכלל הציבור, ואין בהם עניין אלא למטופלים עצמם. כך בדיוק קורה גם בקרב גברים שניגשים לראשונה לטיפול השתלת שיער. ,

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה, אזור תורם השתלת שיער. לפני שאנחנו נסביר מה זה הביטוי הזה ולמה הוא מכוון, צריך להבין איך עובדת השיטה של השתלת שיער בטורקיה בפועל. הרעיון הוא פשוט, יש אזורים קירחים בקרקפת, אזורים בהם אין שיער, ושם אפשר לבצע השתלה, כמובן אחרי שמבצעים אבחון בצורה נכונה ומוודאים שאכן יש אפשרות כזו. האבחון כולל בין היתר, בדיקה של סוג השיער, האזור בו מבצעים את ההשתלה, בדיקה של דגימת שיער ועוד.

הבדיקה החשובה ביותר שצריך לעבור, והיא גם קשורה לכל הנושא של אזור תורם, זה איפה בדיוק אפשר לבצע את ההשתלה, באיזו טכניקה וכן באיזה עומק או אורך. מן הסתם, כל זקיקי השיער אשר בעזרתם יהיה ניתן לבצע את ההשתלה יתבצעו מאזור אחר בגוף, אזור שופע שיער שלא יפגע, אם ניקח חלק ממנו לצורך השתלה.

מה זה אזור תורם

כפי שניתן להבין, אזור תורם להשתלת שיער, זה למעשה האזור ממנו לוקחים את זקיקי השיער ומבצעים את ההשתלה. מדובר בדרך כלל באזור בחלק האחורי של הראש, משם אפשר לקחת שיער ולהשתיל אותו באזור בו אין הרבה שיער, או אזור קירח בכלל.

החשיבות של אזור זה היא רבה, שכן, אם הוא דל בשיער, הרי שיהיה לנו מאוד קשה עד בלתי אפשרי להשתמש בו. מן הסתם, הרופא יצטרך לבחון היטב, גם אם האזור מתאים מבחינת צפיפות השיער וכן מבחינת האופי שלו, האם הוא מתאים לצורכי השתלה.

במידה ולא יימצא אזור בריא, אזור מתאים, סביר להניח שלא תתבצע ההשתלה. מכאן אנחנו יכולים להבין את החשיבות הרבה של כל הנושא של בדיקות מקדימות, אבחונים וכל מה שקשור בשלבים המוקדמים של התהליך.

קראו גם על: הליך השתלת שיער לנשים

עצות נוספות מבית מרטה

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

לא מעט אנשים מבוגרים, בין אם מדובר בזוגות, אלמנים, אלמנות, או אחרים אנשים מבוגרים בסטטוסים שונים שחיים בגפם, מעדיפים לעבור בשלב מסוים מהבית בו הם

קרא עוד»
טיפול בדיכאון באופן טבעי

טיפול בדיכאון באופן טבעי

המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של בידוד – מובילים לחרדות וסטרס וכמובן לדיכאון שגם

קרא עוד»