אזור תורם השתלת שיער – מה זה אומר בעצם

כשגברים ניגשים לטיפול השתלת שיער, הרבה פעמים הם שומעים לראשונה על ביטויים מסוימים, שבאופן תדיר הם לא שמעו עליהם קודם לכן. כמו בכל טיפול רפואי, ישנם מושגים ודגשים שלא מוכרים לכלל הציבור, ואין בהם עניין אלא למטופלים עצמם. כך בדיוק קורה גם בקרב גברים שניגשים לראשונה לטיפול השתלת שיער. ,

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה, אזור תורם השתלת שיער. לפני שאנחנו נסביר מה זה הביטוי הזה ולמה הוא מכוון, צריך להבין איך עובדת השיטה של השתלת שיער בטורקיה בפועל. הרעיון הוא פשוט, יש אזורים קירחים בקרקפת, אזורים בהם אין שיער, ושם אפשר לבצע השתלה, כמובן אחרי שמבצעים אבחון בצורה נכונה ומוודאים שאכן יש אפשרות כזו. האבחון כולל בין היתר, בדיקה של סוג השיער, האזור בו מבצעים את ההשתלה, בדיקה של דגימת שיער ועוד.

הבדיקה החשובה ביותר שצריך לעבור, והיא גם קשורה לכל הנושא של אזור תורם, זה איפה בדיוק אפשר לבצע את ההשתלה, באיזו טכניקה וכן באיזה עומק או אורך. מן הסתם, כל זקיקי השיער אשר בעזרתם יהיה ניתן לבצע את ההשתלה יתבצעו מאזור אחר בגוף, אזור שופע שיער שלא יפגע, אם ניקח חלק ממנו לצורך השתלה.

מה זה אזור תורם

כפי שניתן להבין, אזור תורם להשתלת שיער, זה למעשה האזור ממנו לוקחים את זקיקי השיער ומבצעים את ההשתלה. מדובר בדרך כלל באזור בחלק האחורי של הראש, משם אפשר לקחת שיער ולהשתיל אותו באזור בו אין הרבה שיער, או אזור קירח בכלל.

החשיבות של אזור זה היא רבה, שכן, אם הוא דל בשיער, הרי שיהיה לנו מאוד קשה עד בלתי אפשרי להשתמש בו. מן הסתם, הרופא יצטרך לבחון היטב, גם אם האזור מתאים מבחינת צפיפות השיער וכן מבחינת האופי שלו, האם הוא מתאים לצורכי השתלה.

במידה ולא יימצא אזור בריא, אזור מתאים, סביר להניח שלא תתבצע ההשתלה. מכאן אנחנו יכולים להבין את החשיבות הרבה של כל הנושא של בדיקות מקדימות, אבחונים וכל מה שקשור בשלבים המוקדמים של התהליך.

קראו גם על: הליך השתלת שיער לנשים

עצות נוספות מבית מרטה

לחטא נגד קורונה

למה חשוב לחטא נגד קורונה?

אף אחד בעולם לא יכול לומר שהוא התכונן לנגיף קורונה ובטח שלא להשלכות שהגיעו עמו. קורונה הביאה עמה שינויים רבים שרובם הרעו את איכות החיים

קרא עוד»
מדבקות הרזיה

מדבקות הרזיה: איך הן עובדות?

לא מעט אנשים מחפשים דרך יעילה להוריד במשקל. ישנם אנשים שכבר ניסו שיטות שונות של דיאטה אך פשוט לא מצליחים להגיע ליעד הנכסף. בעוד שישנם

קרא עוד»
סיבות לנשירת שיער

סיבות לנשירת שיער

אנשים שסובלים מנשירת שיער ואף מצבים של הקרחה מבינים היטב עד כמה המצב הזה יכול להיות לא נעים. אם גם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה

קרא עוד»
שתלים דנטליים

שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?

אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה בשנים האחרונות, וכך גם שיטות ההשתלה.

קרא עוד»