הסרת שיער

הסרת שיער

בעולם המודרני רוב האנשים נוטים להסיר את שיער הגוף המיותר שלהם. אומנם נכון כי ישנם אנשים המאמינים במראה הטבעי, אך הרוב המוחלט של הנשים בוחר להסיר את השיער באיברי הגוף השונים, כולל באזור הרגליים, בתי השחי וכדומה. כמו כן, גברים רבים בוחרים להסיר את השיער המיותר שמתחיל לצמוח עם השנים באזור העורף, הגב והכתפיים. אחת השיטות הפשוטות ביותר להתמודד עם התופעה, היא באמצעות גילוח. הבעיה היחידה היא, שהשיער נוטה לצמוח תוך זמן קצר בלבד, והשערות עצמן נוטות לגדול עבות וחזקות יותר. אופציה שנייה, היא לעבור טיפולי שעווה כואבים, דבר שללא ספק לא מתאים לכל אחד או לכל אחת. ניתן כמובן להיעזר בקרמים שונים שמיועדים להסרת שיער, אך במקרה הזה התוצאות פחות איכותיות, הקרם לא תמיד עובד ולא פעם נוצרות באזור תגובות אלרגיות הכוללות אדמומיות ונפיחות של העור. לכן מומלץ להתנסות בשיטה יעילה ומתקדמת יותר, אשר תבטיח לכם הסרת שיער לצמיתות, תוך מספר מוגבל של טיפולים.

הסרת שיער בלייזר – כדאי להכיר!

מדובר ללא ספק על אחת השיטות הפופולאריות ביותר שקיימות היום בשוק הסרת השיער. אומנם מדובר על שיטה וותיקה יחסית, אך חשוב לזכור כי הטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת, דבר שמאפשר להתחדש במכשירי לייזר חדשניים, שמסוגלים לספק תוצאות מדהימות, תוך זמן קצר בלבד. מעבר לכך, מכשירים אלו בטוחים לחלוטין לשימוש והם עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי. מכשירי לייזר ישנים היו גורמים לא פעם לכוויות וכאבים, אך המכשירים החדשים מספקים טיפול בטוח ונטול כאבים לחלוטין. מכשירים אלו מצוידים בידית קרח מקצועית, שמטרתה לקרר את אזור הטיפול על מנת למנוע כל תחושה באזור. הדבר מאפשר טיפול נטול כאבים ונטול תופעות לוואי.

כמו כן, המכשירים החדשים מאפשרים להתאים את אורך הגל של קרן הלייזר, דבר שמצד אחד מונע כוויות ומצד שני מאפשר להתאים את המכשיר לכל סוגי וגווני העור. בנוסף, המכשירים החדשים מצוידים בטכנולוגיה חדשנית, אשר מספקת מספר גבוה של פולסים בשנייה. כתוצאה מכך, הטיפול מהיר ויעיל יותר, ולכן מתאים גם לאנשים שמעוניינים בתוצאה מהירה ללא צורך בהמתנה ארוכה ומייגעת.

לחצו כאן למעבר אל כתבה בוואלה על הסרת שיער

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 דרכים להירגע משגרת היום יום
שגרת היום מעיקה וגורמת לנו לעיתים ללחצים וחוסר סבלנות. חשוב לכל אחד ואחת לקחת לעצמו רגעים של הפוגה,...
קרא עוד »
פבר 10, 2019
הכל על הסרת שיער בלייזר
השיער הוא חלק טבעי מהגוף שלנו. אנחנו ממש לא יכולים לדמיין את עצמנו ללא שיער. הקושי באיבוד השיער הוא...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019
כל האמת על כדורי הרזיה
העולם שלנו מקדש את היופי ואת הגוף הרזה. אנשים נמדדים במידה רבה לפי המראה החיצוני ואין הרבה מקום לטעות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021