יועץ בטיחות

על יועץ בטיחות להיות בקיא בנושאי בטיחות במגוון רחב של סביבות עבודה. האחריות העיקרית של היועץ היא לבדוק מקומות עבודה כדי להבטיח שהם עומדים בקודי הבטיחות הארציים, הממלכתיים והמקומיים.

יועץ בטיחות |

מומחה לבטיחות בסביבת העבודה הוא גם מתכנן תוכניות עם בטיחות העובדים. התוכניות שתוכננו על ידי היועץ, חייבות לעמוד גם בהנחיות סביבתיות.

משימתו העיקרית של יועץ הבטיחות |

אחת המשימות העיקריות של יועץ בטיחות היא, הערכת בטיחות במקום העבודה. בהתאם לתנאי החוזה שלו, יועץ הבטיחות מבצע בדיקות תקופתיות במקום העבודה. הוא בודק את ציוד המגן האישי (PPE) המסופק לעובדים ומחפש מיקום נכון של שלטי אזהרה ברחבי מקום העבודה.

ציוד חשמלי אמור להיות בעל שילוט נעילה / תיוג מתאים, כך שהעובדים לא יוכלו להפעיל אותו בזמן התיקונים.

בדיקות של יועץ הבטיחות |

ברגע שהיועץ מבצע את הבדיקה הראשונית שלו, הוא מספק רשימה של סוגיות בטיחות לצוות הניהול. יחד עם הרשימה יועץ הבטיחות מספק רשימה של נהלים ספציפיים שצוות הניהול יכול לבצע כדי לתקן בעיות.

ספק הדרכות בטיחות |

יועצי בטיחות מציעים הכשרה לעובדים במגוון חששות בטיחותיים. לדוגמה, יועץ בטיחות עשוי להדגים את השימוש הראוי במטף כיבוי לעובדי המשרד. הוא עשוי להכשיר עובדי מחסנים כיצד להשתמש במלגזה כראוי.

למה בטיחות כל כך חשובה

הערכת הבטיחות הראשונית במקום העבודה מציינת לעתים קרובות, איזה אימון בטיחותי הוא הטוב ביותר לסביבה במקום מסוים.

לאחר שכל העובדים יקבלו את ההכשרה הנדרשת, היועץ עשוי לבלות זמן נוסף עם עובד ייעודי, שיעניק לה הכשרה נוספת כדי שתוכל ללמד את שיעורי הבטיחות לכל שכיר חדש. זה כדאי שיהיה בכלבית עסק ולו הקטן ביותר. מעל 50 עובדים זו חובה.

לעוד מידע על יועץ בטיחות לחצו כאן

עצות נוספות מבית מרטה

מכנסיים לנשים עם סטייל

כל אישה רוצה להיות לבושה עם בגדי ספורט בסטייל. כמעט ואין מי שמוכנה לוותר על הסטייל ועל העיצוב המוקפד וההופעה המוקפדת שלה. אז כאן אנחנו

קרא עוד»

למה כואב לכם הגב התחתון?

אם ננסה לבדוק איזה כאב הוא הנפוץ ביותר, אנחנו נראה שיש רשימה ארוכה של תלונות שחוזרות על עצמן. אחד מאותם כאבים נפוצים הוא כמובן כאב

קרא עוד»