עדשות מגע – כל הסוגים ואיך מתאימים עדשות מגע

עדשות מגע מעניקות בראש ובראשונה פתרון אופטי לבעיית הראייה. אך מלבד זאת יש לעדשות עוד מגוון יתרונות ומסיבה זו בוחרים רבים לפתור את בעיית הראייה שלהם באמצעות עדשות מגע.

ישנם כמה וכמה סוגים ואפשרויות שונות של עדשות מגע. איך בוחרים את עדשות המגע המתאימות?

אנשים רבים ועוד יותר נשים רבות בוחרים להרכיב עדשות מגע. הם מעדיפים את העדשות הללו על פני המשקפיים בגלל כמה סיבות.

יופי – רבים רואים אמנם במשקפיים סוג של תכשיט וכזה המשדרג את המראה של האדם. אך יש כאלה שרואים במשקפיים עצם זר ואולי אפילו מוזר והם מבקשים להרכיב עדשות מגע כדי ליהנות ממראה יותר טבעי ויפה.

פרקטיקה – עדשות המגע אינן נרטבות בגשם והן גם לא מתמלאות באדים כמו שקורה עם משקפיים במעבר ממקום קר למקום חם. כך שעדשות  המגע הן טובות ופרקטיות למשך כל חודשי השנה.

מתאימות לפעילות ספורטיבית – כאשר מרכיבים משקפיים, קיים תמיד החשש בעת קיום פעילות ספורטיבית. המשקפיים עלולים ליפול או להישבר. עדשות המגע לעומתן יושבות להן לבטח בתוך העיניים וכך הן מוגנות ואין כל מניעה לעסוק בכל סוג של ספורט. העדשות לא תוכלנה להיפגע או להינזק.

שדה ראייה מלא – עדשות המגע כמו בקישור זה מעניקות לנו שדה ראייה מלא וממוקד היות והעדשה מכסה את כל השטח הדרוש. אין לעדשות את המסגרת המגבילה אותן כמו שיש למשקפיים כך שמדובר בפתרון לראייה מושלמת.

איך מתאימים את עדשות המגע?

אז אם החלטתם ללכת על עדשות מגע, אתם צריכים ללמוד להכיר את האפשרויות ולנסות למצוא את המוצר שאכן יענה על הצרכים שלכם.

כדי להתאים באופן נכון את עדשות המגע, יש לבצע מיפוי קרנית וכך ניתן להתאים את המוצר המושלם בהתאם למבנה העין. על מנת שההתאמה תיעשה באופן הכי נכון, יעבור הלקוח בדיקת ראיה וגם בדיקה להתאמה של עדשות מגע. כמו כן נערכת בדיקה יחד עם עדשות המגע בתוך העין. כך ניתן להגיע להתאמה מושלמת של העדשות ללקוח.

חשוב לזכור כי התאמת העדשות דורשות הסתגלות אך לאחר זמן מה העין תיהנה מהפתרון המושלם.

המידע באדיבות אתר https://opticadoron.co.il/

עצות נוספות מבית מרטה

קמגרה

סקס הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחייו של אדם. זה עוזר לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו וזה גם עוזר לנו להתחבר למישהו אחר. סקס

קרא עוד»

אימוני ספורט לנשים בהריון

אם אתן בהריון ואתם מעוניינות לשמור על כושר גופני, מוטב שתדעו כי אימוני ספורט לנשים בהריון לא רק שהם טובים הם גם מומלצים. לספורט בהריון מספר

קרא עוד»