עדשות מגע – כל הסוגים ואיך מתאימים עדשות מגע

עדשות מגע מעניקות בראש ובראשונה פתרון אופטי לבעיית הראייה. אך מלבד זאת יש לעדשות עוד מגוון יתרונות ומסיבה זו בוחרים רבים לפתור את בעיית הראייה שלהם באמצעות עדשות מגע.

ישנם כמה וכמה סוגים ואפשרויות שונות של עדשות מגע. איך בוחרים את עדשות המגע המתאימות?

אנשים רבים ועוד יותר נשים רבות בוחרים להרכיב עדשות מגע. הם מעדיפים את העדשות הללו על פני המשקפיים בגלל כמה סיבות.

יופי – רבים רואים אמנם במשקפיים סוג של תכשיט וכזה המשדרג את המראה של האדם. אך יש כאלה שרואים במשקפיים עצם זר ואולי אפילו מוזר והם מבקשים להרכיב עדשות מגע כדי ליהנות ממראה יותר טבעי ויפה.

פרקטיקה – עדשות המגע אינן נרטבות בגשם והן גם לא מתמלאות באדים כמו שקורה עם משקפיים במעבר ממקום קר למקום חם. כך שעדשות  המגע הן טובות ופרקטיות למשך כל חודשי השנה.

מתאימות לפעילות ספורטיבית – כאשר מרכיבים משקפיים, קיים תמיד החשש בעת קיום פעילות ספורטיבית. המשקפיים עלולים ליפול או להישבר. עדשות המגע לעומתן יושבות להן לבטח בתוך העיניים וכך הן מוגנות ואין כל מניעה לעסוק בכל סוג של ספורט. העדשות לא תוכלנה להיפגע או להינזק.

שדה ראייה מלא – עדשות המגע כמו בקישור זה מעניקות לנו שדה ראייה מלא וממוקד היות והעדשה מכסה את כל השטח הדרוש. אין לעדשות את המסגרת המגבילה אותן כמו שיש למשקפיים כך שמדובר בפתרון לראייה מושלמת.

איך מתאימים את עדשות המגע?

אז אם החלטתם ללכת על עדשות מגע, אתם צריכים ללמוד להכיר את האפשרויות ולנסות למצוא את המוצר שאכן יענה על הצרכים שלכם.

כדי להתאים באופן נכון את עדשות המגע, יש לבצע מיפוי קרנית וכך ניתן להתאים את המוצר המושלם בהתאם למבנה העין. על מנת שההתאמה תיעשה באופן הכי נכון, יעבור הלקוח בדיקת ראיה וגם בדיקה להתאמה של עדשות מגע. כמו כן נערכת בדיקה יחד עם עדשות המגע בתוך העין. כך ניתן להגיע להתאמה מושלמת של העדשות ללקוח.

חשוב לזכור כי התאמת העדשות דורשות הסתגלות אך לאחר זמן מה העין תיהנה מהפתרון המושלם.

המידע באדיבות אתר https://opticadoron.co.il/

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»