חשיבות ביטוח מאמני כושר

כל מי שמתעניין בספורט, בין אם כצופה מהצד ובין אם כספורטאי מקצועי או חובב, שומע לא פעם על פציעות של ספורטאים אשר במקרים רבים, אפילו מסיימות להם את הקריירה. מדובר על פציעות מסוגים שונים, אשר יכולות להיות חד פעמיות אך קריטיות ויכולות להיות פציעות חוזרות ונשענות אשר עם הזמן עושות את שלהן ופשוט גורמות לנזק משמעותי שמוביל לכך שאי אפשר עוד לחזור להתאמן או להתחרות כרגיל.

ספורטאים ומאמנים אשר חווים פציעות כאלה צריכים להכין את עצמם לקראת העתיד, הם צריכים להכין את הקרקע למקרה בו הם לא יוכלו להתאמן ולהתחרות כרגיל. כשאדם רגיל נפצע, אז במקרים רבים הוא יכול להמשיך לבצע את העבודה שלו או לפחות להחליף תפקיד אך להישאר באותו תחום.

ספורטאי לעומת זאת, נמצא בסיטואציה שונה לגמרי. הוא עובד עם הגוף שלו, אם הוא נפצע, מבחינתו זה סיום הקריירה. ברוב המקרים, ספורטאים עוסקים בספורט מגיל מאוד צעיר וזה המקצוע היחידי שהם למדו ואין לו תחליף עבורם. לכן הם צריכים לדאוג לעצמם בהיותם ספורטאים, בשביל שיהיה להם מענה למצב כזה.

זה נכון גם לגבי מאמנים כאמור, בפרט מאמנים שעובדים עם ציבור רחב, כמו מאמני חדר כושר. כאן המצב מעט שונה, שכן הם צריכים להגן על עצמם גם מפני מצב בו המתאמנים שלהם נפצעים ועלולים לתבוע אותם בגין רשלנות או כל דבר אחר. כלומר, הם צריכים גם להגן על עצמם מפני פציעות וגם מפני פציעות של אחרים שנמצאים תחת אחריותם.

איך עושים את זה? באמצעות ביטוח של מאמני כושר ובכלל באמצעות ביטוחי ספורט. המרכז הישראלי לביטוח מקצועות הספורט מציע מגוון רחב של פוליסות ביטוח אשר כל מי שמתעסק בספורט, כספורטאי או מאמן, יכול להשתמש בפוליסה בהתאם לצרכים שלו, בהתאם למצב. כך אם הוא זקוק לטיפול רפואי ממושך, הוא יכול לקבל את זה תחת הפוליסה, אם הוא זקוק להחזר הוצאות אז חברת הביטוח תדאג לכך ועוד.

ביטוח כזה הוא חשוב, ורצוי מאוד להשקיע את הזמן ואת הכסף לרכוש את הפוליסה הנכונה.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»