מה זה בית גידול לכלבים?

בית גידול לכלבים

כלבי הקינג צ'ארלס הינם כלבים מיוחדים ביותר, גזעיים, מתוקים ועל מנת שיכולו לצאת לחיים שהם מוכנים לגמרי הם זקוקים לבית גידול שייגדל אותם בימים הראשונים. בבית גידול לכלבים משקיעים בטיפוח, בגידול ומעניקים להם את כל מה שהם צריכים. כאשר הוא יגיע לבית המאמץ הוא כבר יהיה בשל ויידע איך להשתלב בתוך הבית.

מה הכלבים מקבלים בבית הגידול שכל כך טוב להם?

אנחנו דואגים ללמוד כל הזמן ולהתמקצע על מנת לתת לכלבים מסוג קבליר קינג צ'ארלס שלנו את היחס הטוב ביותר. זה אומר שאנחנו דואגים להאכיל אותם בסוג אול הטוב ביותר שמספק להם את כל הויטמינים וכל מה שהקיבה שלהם זקוקה. כמו כן אנו דואגים לעצמות שייטפחו את השיניים שלה כמו שצריך. אנחנו דואגים לרחוץ אותם מדי כמה ימים, לטפח את פרוותם וכל מה שהם זקוקים. בנוסף אנחנו דואגים להביא וטרינר שיבדוק אותם, שייחסן אותם ושייראה כל כמה זמן שהם בריאים וחזקים. בנוסף אנחנו דואגים לחנך אותם, לאלף אותם לדברים בסיסים.

כלבים מתאימים למשפחה

מכיוון שאנחנו יודעים שכלבים אלה מתאימים מאוד לילדים ולחיי משפחה, אנו מראש בבית הגידול עובדים איתם על איך להיות עם ילדים, איך להשתלב בתוך המשפחה, מה מותר ומה אסור, כך שאתם בר תקבלו כלב שיודע להתנהג היטב ותוכלו להינות ממנו כבר מההתחלה. אנו מאמינים שכל הכלבים אמורים לקבל יחס שכזה, כל כלב מגיע לו את הטוב ביותר, לכן גם בעתיד נשמח לראות עוד בתי גידול לכלבים וגזעים נוספים כך שנעזור לחברים הטובים שלנו לחיות חיים טובים ומשמעותיים. אתם מוזמנים להגיע אל בית הגידול, לראות את איכות המקום, את הכלבים המטופחים ולאמץ כבר עכשיו חבר חדש למשפחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על הסרת שיער בלייזר
השיער הוא חלק טבעי מהגוף שלנו. אנחנו ממש לא יכולים לדמיין את עצמנו ללא שיער. הקושי באיבוד השיער הוא...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019
דיקור סיני לדיכאון – האם זה יכול לעזור לשפר את מצב הרוח שלך?
דיקור סיני הוא פרקטיקה עתיקה אשר שימשה במשך מאות שנים לטיפול במצבים רפואיים שונים. זוהי צורה של רפואה...
קרא עוד »
אפר 10, 2023
על שילוב ספורט, תזונה וירידה נכונה במשקל
כולנו יודעים היום כי חשוב מאוד לצרוך מזון על פי פירמידת המזון. לשמור על איזון בין פחמימות, שומנים,...
קרא עוד »
אוג 12, 2019