בגדים לרוכבי אופניים

רוכבי אופניים הם יעד פופולרי של חברות ביגוד. הם רוצים לגרום ללקוחות שלהם להרגיש בנוח בזמן הרכיבה. הם צריכים בגדים שלא רק ייראו טוב, אלא גם ישתלבו היטב ויגרמו להם להרגיש מוגנים.

בחירת לבוש טובה היא גורם מכריע כדי לוודא שאתה מרגיש נוח בזמן הרכיבה על אופניים בפרט כאשר אנו מדברים על חולצות אופניים לגברים. רוכבי אופניים זקוקים לבגדים נוחים אך גם בעלי הגנה מסוימת מפני פגעי מזג האוויר.

בגדי רכיבה על אופניים הם בגדים שמיועדים לרכיבה על אופניים. הם עשויים לעמוד בבלאי המתמיד של רכיבה על אופניים. הסוג הנפוץ ביותר של בגדי רכיבה על אופניים הם מכנסיים קצרים וחולצה. כאשר הבד של הבגדים הוא נושם ומנדף זיעה ועם מעט תיפורים.

איך בוחרים בגדים לרוכבי אופניים?

כיום יש כל כך הרבה חנויות אונליין כמו למשל אתר Isravelo וחנויות פיסיות שמוכרות בגדים לרוכבי אופניים, כך שניתן בקלות למצוא לא מעט פרטים. אך עדיין קיימים הבדלים ביניהם באיכות ובמחיר.

אם אתם רוכבי אופניים מקצועיים או בין אם אתם רוכבי אופניים מתחילים, חשוב שבעת הרכיבה תלבשו בגדים איכותיים. להלן כמה טיפים שנשמח לחלוק אתכם על מנת שתקנו את הביגוד הטוב ביותר עבורכם:

בדים נושמים – לסוג הבד תפקיד קריטי ברכיבה. עליכם לשים לב כי אתם בוחרים בביגוד שעשוי מבד נושם ומנדף זיעה. בדים לא נושמים שמזיעים בתוכם עלולים לגרום לזיעה מרובה ואף חמור מכך להתייבשות. על מנת שתוכלו לשמור על הגוף קר עליכם לבוודא כי הבד נושא.

כיסים – בעת הרכיבה בטח תרצו לסחוב אתכם פלאפון או מפתחות לבית. לכן חשוב שיהיה כיסים בביגוד.

מיעוט תפרים – תפרים הם מקור חיכוך עם הגוף. לכן, בבואכם לבחור ביגוד רכיבה מומלץ שתבחרו בביגוד שיש לו מעט תפרים, על מנת להקטין את החיכוך של הבד עם הגוף בזמן הרכיבה.

ועוד.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»