רוקט פוקט VS ויברטור

בכל הנוגע לאביזרי מין, כיום יש מבחר רחב כל כך שלפעמים אנחנו לא יודעות במה לבחור! אחד המוצרים הפופולריים הוא ויברטור לנשים שמספק את העונג המושלם עבור מי שיודעת מה היא רוצה ומה היא מחפשת. 

רוקט פוקט הוא סוג של ויברטור קטן שאפשר לקחת לכל מקום והוא מאפשר עונג מושלם בעיקר בשל עוצמת הרטט וסוגי המהירויות שלו, כמו גם העיסוי שהוא מספק לאיבר המין. 

הוויברטור הספציפי הזה מספק לנשים רבות עונג מושלם שהן לא תמיד מצליחות להשיג ללא אביזרי מין , לכן מדובר במוצר מומלץ. 

בכל הנוגע לוויברטורים יש לא מעט סוגים: גדולים קטנים בינוניים, יש כאלה המעוצבים בעיצובים שונים ורבים ולכן לא מעט נשים מתלבטות: האם לבחור רוקט פוקט או מוצר אחר? 

כדי לדעת מה שווה יותר, רוקט פוקט או ויברטור רגיל – ביצענו עבורכם רשימה השוואתית בין מוצרים. 

אז מה יש ברוקט פוקט שהופך אותו למעולה? 

מדובר במכשיר קטן ושובב שאפשר לקחת לכל מקום והוא מאפשר מקסימום דיסקרטיות בעת עינוג עצמי. לרוקט פוקט יש 6 עד 8 מצבי רטט – מה שלא תמיד אפשר למצוא בוויברטור רגיל. רוקט פוקט מושלם כמתנה למסיבת רווקות ומאפשר ערב בלתי נשכח עבור נשים. 

ומה לגבי ויברטורים רגילים?

גם כאן מדובר בעולם שלם ומגוון ויש כאלה שנחשבים קטנים יחסית, יש וויברטורים גדולים או מכונת סקס שאפשר למצוא בקטגוריה הזאת , כמו גם דילדו רוטט שעובד על כל החושים ומקנה חוויה בלתי נשכחת לנשים! בכול מקרה, יש לא מעט סיבות לבחור ויברטור, בעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי שלו. 

כשאת מבצעת את הבחירה בדקי מה שווה לך, מה משתלם לך, ומה נחשב בעינייך פינוק מושלם. לפי התוצאות תוכלי לבחור במוצר כמו רוקט פוקט או וויברטור.

עצות נוספות מבית מרטה

רפידות גובה

לבישת מדרסים לאורך כל היום, יכולה לספק יתרונות רבים לכפות הרגליים וגם לשאר הגוף. הסיבה לכך, הם שיפורים מבניים בכפות הרגליים שעוזרים לווסת את התנועה

קרא עוד»

איך להתמודד עם התקפי זעם של ילדים?

להתקפי זעם יש הסברים וסיבות רבות כאשר חלקם פסיכולוגיים וסביבתיים ואחרים ביולוגיים ונוירולוגיים. התקפי זעם תדירים וממושכים אשר נמשכים דקות אחרות ומתרחשים בילדים מעל גיל

קרא עוד»