הגדלת חזה גודל מומלץ – איך בוחרים את הגודל המומלץ

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בניתוח הגדלת חזה, היא ההחלטה לאיזה גודל לבצע את ההגדלה. הרי כל אישה מגיעה לניתוח הגדלה עם חזה בגודל מסוים ואז עליה להחליט, באיזה גודל יהיו השתלים על מנת שהחזה שלה יהיה בגודל שהיא רוצה, בגודל המתאים לה. 

עכשיו השאלה היא, כיצד בוחרים את הגודל המומלץ. כפי שניתן להניח, זה לא עניין של מה בכך. כלומר, כל הנושא של ניתוח הגדלת חזה גודל מומלץ לא נבחר בצורה אקראית. אלא יש דרכים שונות כיצד הרופא יציע לאישה, לאיזה גודל להגדיל את החזה שלה, על מנת שהיא תוכל ליהנות מחזה יפה, חזה בעל נוכחות, משמעותי, ויחד עם זאת, חזה שיתאים למבנה הגוף שלה, יתאים למשקל ולגובה שלה, ובכלל יתאים לה בהיבטים שונים. 

לפני שנציג כמה נקודות שיכולות להסביר את העניין, צריך לומר, ההמלצה היא לא לנסות ללכת על הגדול ביותר וגם לא ללכת על הדבר הכי משמעותי שיש. שכן בסופו של דבר, האישה תצטרך לחיות עם המראה החדשה וכן לשאת את החזה מבחינת המשקל והיציבות. 

כיצד קובעים את הגודל המומלץ

ראשית, יש לבחון את הגודל הנוכחי, ויש לבחון מה מבנה הגוף של האישה, מה הגובה והמשקל שלה, איך מבנה הגוף שלה נראה. 

שנית, יש לבחון איך זה ייראה עליה. כלומר, כיצד החזה החדש ייראה עליה אחרי הניתוח. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש בתוכנות הדמיה שונות ראו באתר https://ronazaria.co.il. כך אפשר לייצר מהלך שמאפשר לאישה לדעת בדיוק איך היא תיראה והאם זה מתאים לה. 

שלישית, יש לבחון גם שאלות בריאותיות, איך חזה בגודל כזה או אחר, יכול להשפיע עליה, יכול להיראות עליה בסופו של דבר 

 

עצות נוספות מבית מרטה

בניית תוכנית אימונים

בניית תוכנית אימונים

להתחיל להתאמן זה לא קל. אולם, לא מעט אנשים מעוניינים להתאמן בשגרת היומיום שלהם על מנת להשיג מטרות שונות כגון: להגדיל את מסת השריר, להקטין

קרא עוד»