דיאטות מסוגים שונים מול השימוש בכדורי דיאטה

כדורי דיאטה

בשנים האחרונות, אנו עדים לפריחה בתחום הדיאטות השונות וההרזייה. עם התקדמות הטכנולוגיה והיכולת לרדת לרמת המיקרו, דיאטות שונות כבשו את השוק, מדיאטת הקיטו ועד דיאטת ה-80-10-10 המתבססת על פירות וירקות. הבחירה בתזונה הנכונה עבורנו מבקשת הרבה ניסוי וטעייה, כאשר כל אחת מהדיאטות דורשות זמן, תשומת לב והתבוננות בתחושות הגוף, כמו גם במראה החיצוני ובתחושה הכללית. האם הבטן שלנו רגישה יותר? האם אנחנו סובלים מגזים בעקבות שינוי התזונה? האם אנחנו ישנים טוב יותר או פחות? כל ההיבטים האלה מצריכים מאיתנו הקדשה של תשומת לב וגמישות.

 

לעיתים נצליח להבין איזה סוג מזון עובד הכי טוב עבורנו וגורם לנו לתחושה פיזית מיטבית. אלא שהדבר, לעיתים קרובות, דומה לזכייה בלוטו: האם אני אמצא קיצור דרך שיצביע בדיוק על הכיוון הנכון עבור הגוף שלי ולא ידרוש ממני זמן וניסוי וטעיה מתישים? יכול להיות שבאופן אינטואיטיבי נצליח להבין מה נכון עבור הגוף שלנו בזמן קצר יחסית, אלא שעבור רוב האנשים תהליך ההרזייה דומה יותר למשחק רולטה מאשר לקו ישר אשר מניב תוצאות טובות במהירות.

הרזייה היא ניסוי וטעיה

 

מה שמשותף לכל הדיאטות האלו הוא שאנחנו יוזמים את השינויים הכימיים בגוף שלנו על פי ההנחיות של כל דיאטה בתורה, ובכך מעבירים את הגוף שלנו ניסויים ושינויים להם הוא צריך להתאים את עצמו, גם אם השינוי אינו מתאים לו.

 

כדורי דיאטה טבעיים עובדים עם כל תזונה

 

כדורי דיאטה טבעיים העשויים מצמחים פועלים באופן שונה: הם פונים ישירות לתהליכים המטאבוליים בגוף, לתחושת השובע ולניהול הסוכר ומעניקים חיזוק למערכות הגוף האחראיות על המשקל ללא קשר לסוג המזון שאנחנו אוכלים ולסוג הדיאטה שבחרנו. כדורי דיאטה טבעיים עובדים אפילו כאשר אנחנו לא עושים שינוי משמעותי בתזונה, מכיוון שהם עוזרים לגוף מבפנים ומאפשרים להתמודד יותר בקלות עם איזון המזון שאנחנו מכניסים לגופנו יחד עם המשקל המיוחל. אנחנו מקבלים חיזוק למערכות הגוף כך שהוא חדל להתבצר במשקל מסויים בלי שאנו מבינים את הסיבה; כדורי דיאטה טבעיים מאפשרים לגוף להתאים את עצמו בצורה מיטבית למזון שאנו אוכלים ולאורח החיים שלנו. התגמול הוא תחושה בריאה יותר, אנרגטית וטובה, שמעניקה מוטיבציה לנהל אורח חיים בריא יותר ככל שאנחנו יורדים במשקל ומגיעים לתוצאות הרצויות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התו הסגול – מה זה אומר?
מטרתו של התו הגדול להתוות מדיניות ברורה בהתמודדות בעלי עסקים עם הקורונה כדי למנוע הדבקה ולצמצם את...
קרא עוד »
ספט 20, 2020
מאמן כושר – אחד שמתאים לסגנון שלכם
מעוניינים למצוא מאמן כושר אשר יוכל להעביר לכם אימונים פרטיים בצורה מאוד מקצועית וממוקדת, תוך כדי...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
הליכונים – מה נחשב הליכון איכותי?
רוצים לשפר את הכושר הגופני שלכם ולקנות הליכון שתוכלו למקם בביתכם? תוודאו שאתם רוכשים את ההליכון...
קרא עוד »
יול 06, 2020