הסרת קעקועים באמצעות שיטה חדשנית ומהירה

ידוע כי בתחום הקוסמטיקה, אחד הנושאים הכי פופולאריים הוא הסרת קעקועים. על כל אדם שנלהב לעשות קעקוע חדש, ישנו לפחות אדם אחד שהתחרט על המהלך או ראה בקעקוע כאובייקט המסמל משהו שהוא הזדהה עמו בעבר וכיום אינו חפץ בו. אלא שלא כל אדם שביקש הסרת קעקועים קיבל את משאלתו בו במקום. בעבר, הוא פשוט הופנה לניתוח שמשמעויותיו אינן רק קשוחות בגלל התהליך הכירורגי אלא בעיקר בהשלכות לעתיד. הלקוח נדרש היה לחתום על מסמך שייתכן ויהיו לו צלקות לכל החיים באזורים חיצוניים על גופו כמו עור הפנים או המפרק התחתון של היד או הרגל. מעוניינים להכיר דרך חדשה ומהירה שאינה כרוכה בניתוח ליישום הסרת קעקועים? במאמר זה נביא לפניכם בשורה זו.

הסרת קעקועים באמצעות טכנולוגיה רפואית

למען הסר ספק, לא מדובר בטכנולוגיה רפואית ביתית. הפציינט יידרש להגיע למכון ייעודי כדי ליהנות מפועלו של המכשיר. מדובר בפולטי קרני לייזר שכל אחד מהם מציג אור בעל אורך גל שונה אשר נועד למחוק צבע מסוים בקעקוע. לכן, בעת יישום הסרת קעקועים משתמש המטפל במספר פולטי לייזר הנקראים Fotona qx max. בתום המפגש הראשון תוכלו לחוש בהסרה ניכרת אך לא מוחלטת של שכבות הבסיס בקעקוע. הסרה מוחלטת תיתכן בתוך 7-15 מפגשים, כאשר בקעקועים גדולים וכהים במיוחד ייתכן כי תזדקקו ל- 18 מפגשים.

רישום לשירות – מכאן הכל מתחיל

הרישום נעשה במשרדי המכון, שם הקעקוע שעל גוף הנרשם נבדק על ידי מומחי הסרת קעקועים. הם יוכלו לתת חוות דעת כמה מפגשים יידרשו להסרת הקעקוע ולקבוע עבורו לוח זמנים ליישום, בהתאם למגבלות לוח הזמנים שלו. התחזית שניתנת במפגש היכרות זה ברוב רובם של המקרים מדויקת להפליא, כאשר לעתים הקעקוע מוסר מספר מפגשים מוקדם יותר ולעתים מספר מפגשים מאוחר יותר. גם מקרים אלו נחשבים קרובים מאד לתחזית מומחי הסרת קעקועים. הפציינט יזכה לעור חלק ונקי כמו בימי העבר בסביבתו של תאריך זה. לכן, במעמד הרישום אתם מקבלים מידע מדויק ואמין על עתידו של הקעקוע שלכם.

יישום טיפולי הסרת הקעקועים הלכה למעשה

הלקוח מגיע למכון ונרשם אצל המזכירות. לאחר מכן, הוא מקבל חומר לאלחוש כאבים, שכן מגע הלייזר בקעקוע מורגש. עם חומר זה הוא לא יותר מעקצוץ קל ולרוב חסר השפעה על מערכת העצבים. הטיפול ייעשה עם מספר פולטי לייזר, כל אחד מהם מכיל אורך גל שונה שנועד למחיקת צבע קעקוע ספציפי. לרוב, בקעקועים שהצבע שלהם היה מראש בהיר ולא קודר תוכלו לחזות בהתקדמות כבר במפגשים הראשונים, בעוד קעקוע כהה יזמין התקדמות איטית והדרגתית, אבל היא תוביל בסופו של דבר להסרה מלאה. התייצבות במועד לטיפולים, וקיום כל הסדרה שנקבעה לכם במפגש ההיכרות יבטיחו כי הקעקוע לא יהיה חלק מגופכם באזור המועד שהובטח.

עצות נוספות מבית מרטה

רוקט פוקט VS ויברטור

רוקט פוקט VS ויברטור

בכל הנוגע לאביזרי מין, כיום יש מבחר רחב כל כך שלפעמים אנחנו לא יודעות במה לבחור! אחד המוצרים הפופולריים הוא ויברטור לנשים שמספק את העונג

קרא עוד»
מאמן כושר אישי בראש העין

מאמן כושר אישי בראש העין

סביר להניח שאם אתם גרים בראש העין והסביבה הקרובה והחלטתם שאתם רוצים להתחיל תהליך בדרך לבריאות, איכות חיים וכושר טובים יותר, הדבר הראשון שכדאי שתעשו

קרא עוד»