הכירו את הטיפול החדשני – ריפוי פטרת ציפורניים באמצעות לייזר

הקיץ הגיע ואיתו גם הכפכפים, סנדלים ונעליים פתוחות אחרות שהכי נוח וכיף לנעול במהלך הימים החמים בחוץ. רגע לפני שאתם עוברים באופן רשמי לנעליים פתוחות, ולמעשה חשיפת כפות הרגליים שלכם, כדאי שתוודאו כי הן רעננות ומטופחות לאחר עונה שלמה שהיו סגורות בתוך גרביים ונעליים מחממות.

במידה ושמתם לב כי הציפורניים בכפות הרגליים לא נראות אסתטיות, שינו את הגוון שלהם או התפצלו ונחלשו – אלו סימנים מובהקים לכך שאתם סובלים מפטרת הציפורניים. החדשות הטובות הן שקיים טיפול חדשני ואיכותי לבעיה מטרידה זו, ובשורות הבאות נרחיב אודות פטרת ציפורניים בלייזר.

פטרת ציפורניים – לא חייבים לחיות עם זה

זה אולי נשמע ואף מבייש, אבל הרבה מאוד אנשים סובלים מבעיה של פטרת ציפורניים, במיוחד אנשים שנועלים נעליים סגורות במשך רוב שעות היום. אז במקום להתבייש במראה הרגליים ולהמשיך להסתיר אותן בתוך נעליים סגורות, כדאי להכיר את טיפולי הלייזר החדשניים שיסייעו לטפל בבעיה האסתטית והרפואית הזו בצורה יעילה ומהירה. 

מהם הגורמים לפטרת הציפורניים?

פטרת ציפורניים נובעת מזיהום שנוצר בכף הרגל, ולא בהכרח מעיד על היגיינה לקויה או סטיגמה שלילית אחרת. למעשה, גם אנשים עם כפות רגליים מטופחות מאוד יכולים לסבול מפטרת ציפורנייים, זאת לאחר שנדבקו בזיהום המדבק הזה במקלחות משותפות, נעילת נעליים של אדם אחר שסובל מפטרת ציפורניים, ואפילו הידבקות במכון קוסמטיקה כיוון שלא הקפידו במקום על חיטוי נאות של האביזרים.

ריפוי פטרת ציפורניים באמצעות לייזר – למה זה כדאי?

כיום הטיפול המקובל לפטרת ציפורניים הוא באמצעות טיפול מקומי של משחות מיוחדות, אך ההשפעה שלהן דורשת זמן רב וכמובן התמדה של המטופל. לכן מומלץ לבצע טיפולי לייזר לריפוי פטרת ציפורניים, כאשר טיפולים אלו משולבים עם מריחת משחות מתאימות וכך הגברת היעילות של הטיפול להעלמת הפטרת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית תוכנית אימונים
להתחיל להתאמן זה לא קל. אולם, לא מעט אנשים מעוניינים להתאמן בשגרת היומיום שלהם על מנת להשיג מטרות...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
הסרת שיער לצמיתות – יש דבר כזה?
שיער גוף הוא עניין תרבותי ובהרבה מקומות מקובל לא לשנות את סדרי הטבע, עם זאת במקומות רבים אחרים הגוף...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
מה זה משקפיים לעיסוי?
שמעתם פעם על המושג - משקפיים לעיסוי ? לא ממש בטוח. שמעתם על עיסוי לגב, שמעתם על עיסוי לרגליים אבל כנראה...
קרא עוד »
אפר 19, 2021