פילאטיס – יותר בריאותי

פילאטיס יעיל לחיטוב, לבניית שרירים רזים ולשיפור היציבה.

תרגול בפילאטיס יכול להועיל לבריאותך ולעזור לך לשמור על משקל בריא. עם זאת, פילאטיס עשוי לא להיות יעיל לירידה במשקל כמו תרגילי לב-ריאה אחרים, כמו ריצה או שחייה.

המהלכים אולי נראים פשוטים, אך הם נוקטים בדייקנות רבה ובבקרה. זה לא כמו לעשות חבורת קראנצ'ים; יש דגש חזק על טכניקה.

אתם יכולים לעשות פילאטיס על מחצלת אימונים, או בשיעור או בבית, באמצעות DVD. או שתוכלו ללכת לחדר כושר או סטודיו שיש בו ציוד מיוחד, חוג, או מאמן שיכול לפקח עליכם, כמו אצלנו בספא רפאל סנטר.

שיעורי הפילאטיס שלנו

שיעורי פילאטיס ברחובות נמשכים בדרך כלל 45 דקות עד שעה, אך אתה יכול לעשות פחות מהלכים בפחות זמן. לאחר השיעורים תקבלו שרירים חזקים ומפוסלים יותר ותשיגו גמישות. יתכן שתתפתח גם תנוחה ויציבה טובה יותר ותחושת רווחה טובה יותר.

עדיף לעשות את האימון הזה כמה ימים בשבוע, בנוסף לסיבולת לב ריאה, מכיוון שפילאטיס אינו מהווה ספורט אירובי, אם תרצו לשפר את סיבולת לב הריאה שלכם.

רמת קושי: בינונית

זה תובעני, אבל זה לא מסוג האימונים שתמיד מניבים עיגולי זיעה. הכל קשור לריכוז ולנשימה. אבל בהחלט תרגישו את זה בשרירים שלכם במהלך כל תרגיל וגם לאחר האימון  בסטודיו שךמן.

המוקד העיקרי של פילאטיס הוא הליבה, אולם ניתן לצפות לראות עליות חוזק בזרועות וברגליים. תנוחות ותנועות המשמשות להפעלת הליבה מסתמכים על הגפיים כדי לשלוט או להחיל עומסים על הליבה.

התרגילים באימון פילאטיס יעצימו את הגמישות שלכם ואת הניידות במפרקים שלכם.

לא אימון אירובי.

אימון זה יחזק את השרירים שלך ולא את סיבולת לב הריאה שלכם.

אם אתם מחפשים לחזק את הבטן והאגן כמו גם לשמור על יציבה טובה, אז פילאטיס במתחם ספא רפאל הוא בדיוק בשבילכם. אנו מאמינים כי תאהבו אותו אם אתם נהנים מיוגה אך זקוקים לאימון ליבה אינטנסיבי יותר.

הפילאטיס הוא נהדר לחיזוק וחיטוב תוך מיקוד בליבה ולהגברת הגמישות שלך.

הפילאטיס כולל מהלכים מדויקים וטכניקות נשימה ספציפיות.

מחכים לכם בסטודיו!

 

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»