פילאטיס – יותר בריאותי

פילאטיס יעיל לחיטוב, לבניית שרירים רזים ולשיפור היציבה.

תרגול בפילאטיס יכול להועיל לבריאותך ולעזור לך לשמור על משקל בריא. עם זאת, פילאטיס עשוי לא להיות יעיל לירידה במשקל כמו תרגילי לב-ריאה אחרים, כמו ריצה או שחייה.

המהלכים אולי נראים פשוטים, אך הם נוקטים בדייקנות רבה ובבקרה. זה לא כמו לעשות חבורת קראנצ'ים; יש דגש חזק על טכניקה.

אתם יכולים לעשות פילאטיס על מחצלת אימונים, או בשיעור או בבית, באמצעות DVD. או שתוכלו ללכת לחדר כושר או סטודיו שיש בו ציוד מיוחד, חוג, או מאמן שיכול לפקח עליכם, כמו אצלנו בספא רפאל סנטר.

שיעורי הפילאטיס שלנו

שיעורי פילאטיס ברחובות נמשכים בדרך כלל 45 דקות עד שעה, אך אתה יכול לעשות פחות מהלכים בפחות זמן. לאחר השיעורים תקבלו שרירים חזקים ומפוסלים יותר ותשיגו גמישות. יתכן שתתפתח גם תנוחה ויציבה טובה יותר ותחושת רווחה טובה יותר.

עדיף לעשות את האימון הזה כמה ימים בשבוע, בנוסף לסיבולת לב ריאה, מכיוון שפילאטיס אינו מהווה ספורט אירובי, אם תרצו לשפר את סיבולת לב הריאה שלכם.

רמת קושי: בינונית

זה תובעני, אבל זה לא מסוג האימונים שתמיד מניבים עיגולי זיעה. הכל קשור לריכוז ולנשימה. אבל בהחלט תרגישו את זה בשרירים שלכם במהלך כל תרגיל וגם לאחר האימון  בסטודיו שךמן.

המוקד העיקרי של פילאטיס הוא הליבה, אולם ניתן לצפות לראות עליות חוזק בזרועות וברגליים. תנוחות ותנועות המשמשות להפעלת הליבה מסתמכים על הגפיים כדי לשלוט או להחיל עומסים על הליבה.

התרגילים באימון פילאטיס יעצימו את הגמישות שלכם ואת הניידות במפרקים שלכם.

לא אימון אירובי.

אימון זה יחזק את השרירים שלך ולא את סיבולת לב הריאה שלכם.

אם אתם מחפשים לחזק את הבטן והאגן כמו גם לשמור על יציבה טובה, אז פילאטיס במתחם ספא רפאל הוא בדיוק בשבילכם. אנו מאמינים כי תאהבו אותו אם אתם נהנים מיוגה אך זקוקים לאימון ליבה אינטנסיבי יותר.

הפילאטיס הוא נהדר לחיזוק וחיטוב תוך מיקוד בליבה ולהגברת הגמישות שלך.

הפילאטיס כולל מהלכים מדויקים וטכניקות נשימה ספציפיות.

מחכים לכם בסטודיו!

 

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»