פילאטיס – יותר בריאותי

פילאטיס יעיל לחיטוב, לבניית שרירים רזים ולשיפור היציבה.

תרגול בפילאטיס יכול להועיל לבריאותך ולעזור לך לשמור על משקל בריא. עם זאת, פילאטיס עשוי לא להיות יעיל לירידה במשקל כמו תרגילי לב-ריאה אחרים, כמו ריצה או שחייה.

המהלכים אולי נראים פשוטים, אך הם נוקטים בדייקנות רבה ובבקרה. זה לא כמו לעשות חבורת קראנצ'ים; יש דגש חזק על טכניקה.

אתם יכולים לעשות פילאטיס על מחצלת אימונים, או בשיעור או בבית, באמצעות DVD. או שתוכלו ללכת לחדר כושר או סטודיו שיש בו ציוד מיוחד, חוג, או מאמן שיכול לפקח עליכם, כמו אצלנו בספא רפאל סנטר.

שיעורי הפילאטיס שלנו

שיעורי פילאטיס ברחובות נמשכים בדרך כלל 45 דקות עד שעה, אך אתה יכול לעשות פחות מהלכים בפחות זמן. לאחר השיעורים תקבלו שרירים חזקים ומפוסלים יותר ותשיגו גמישות. יתכן שתתפתח גם תנוחה ויציבה טובה יותר ותחושת רווחה טובה יותר.

עדיף לעשות את האימון הזה כמה ימים בשבוע, בנוסף לסיבולת לב ריאה, מכיוון שפילאטיס אינו מהווה ספורט אירובי, אם תרצו לשפר את סיבולת לב הריאה שלכם.

רמת קושי: בינונית

זה תובעני, אבל זה לא מסוג האימונים שתמיד מניבים עיגולי זיעה. הכל קשור לריכוז ולנשימה. אבל בהחלט תרגישו את זה בשרירים שלכם במהלך כל תרגיל וגם לאחר האימון  בסטודיו שךמן.

המוקד העיקרי של פילאטיס הוא הליבה, אולם ניתן לצפות לראות עליות חוזק בזרועות וברגליים. תנוחות ותנועות המשמשות להפעלת הליבה מסתמכים על הגפיים כדי לשלוט או להחיל עומסים על הליבה.

התרגילים באימון פילאטיס יעצימו את הגמישות שלכם ואת הניידות במפרקים שלכם.

לא אימון אירובי.

אימון זה יחזק את השרירים שלך ולא את סיבולת לב הריאה שלכם.

אם אתם מחפשים לחזק את הבטן והאגן כמו גם לשמור על יציבה טובה, אז פילאטיס במתחם ספא רפאל הוא בדיוק בשבילכם. אנו מאמינים כי תאהבו אותו אם אתם נהנים מיוגה אך זקוקים לאימון ליבה אינטנסיבי יותר.

הפילאטיס הוא נהדר לחיזוק וחיטוב תוך מיקוד בליבה ולהגברת הגמישות שלך.

הפילאטיס כולל מהלכים מדויקים וטכניקות נשימה ספציפיות.

מחכים לכם בסטודיו!

 

עצות נוספות מבית מרטה

ויאגרה ללא מרשם

ויאגרה ללא מרשם

מי שמעוניין לרכוש ויאגרה, יכול לרכוש זאת באתר האינטרנט ללא צורך במרשם של רופא. ויאגרה גנרית  המוצר הוא מוצר גנרי כלומר מוצר זהה בהרכבו לכדורים

קרא עוד»
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות ומדובר על דרך נפלאה להחזיר לעצמכם את השיער האבוד. לא מעט אנשים סובלים מהתקרחות

קרא עוד»
כמה עולה הסרת קעקועים?

כמה עולה הסרת קעקועים?

מחיר הליך הסרת קעקועים בלייזר מתחיל בדרך כלל ב – 200-300 שקלים. המחיר יכול לעלות בהתאם למידת הקעקועים והכמות. כך שעל מנת לדעת באופן מדויק

קרא עוד»