מה המשמעות של אולטרסאונד צוואר

אולטרסאונד צוואר הוא כלי שמשתמש בגלי קול כדי לסרוק את הצוואר. הוא משמש לאיתור בעיות כגון גידולים, ציסטות וחריגות אחרות.

השימוש באולטרסאונד גדל בשנים האחרונות בשל יכולתו לזהות במהירות ובדייקנות מומים באזור הצוואר וזיהוי היצרות בעורק הצוואר.

מעוניינים לבצע בדיקת אולטרסאונד פרטית בבית? היכנסו

מה זה אולטרסאונד צוואר?

אולטרסאונד צוואר הוא בדיקה המשתמשת בגלי קול כדי לייצר תמונה של בלוטת התריס, עורקי הצוואר ומבנים אחרים בצוואר. לבדיקה זו שימושים רבים כמו בדיקת סרטן בלוטת התריס.

למעשה, אולטרסאונד צוואר הוא דרך לא פולשנית לגלות אם קיים גידול בצוואר. זה עוזר לרופאים לקבוע את גודל הגידול והאם הוא התפשט.

אולטרסאונד צוואר הוא הליך פשוט וללא כאבים המשתמש בגלי קול כדי ליצור תמונה של הצוואר כדי לזהות גידולים. ההליך יכול להיעשות בבית או במשרדי רופאים.

מתי עושים אולטרסאונד צוואר? 

הזמן הטוב ביותר לעשות אולטרסאונד צוואר הוא כאשר אתה סובל מכאב ראש, כאב אוזניים או כל כאב שאינו מוקל על ידי נטילת אספירין או איבופרופן.

אולטרסאונד צוואר הוא חלק חשוב מהטיפול הבריאותי שלך. הם יכולים לעזור באבחון מצבים כגון גידולים שפירים, הפרעות בבלוטת התריס, פריצות דיסק, זיהומים מוקדים, גידולי מוח וכדומה.

מה אפשר לאבחן באולטרסאונד צוואר?

אולטרסאונד צוואר הוא טכניקת הדמיה אבחנתית המשמשת לחזות את עמוד השדרה הצווארי ואת המבנים הסובבים אותו.

הבדיקה נעשית בדרך כלל במהלך ההערכה הראשונית של חולים עם כאבי צוואר, אך הוא עשוי להתבצע גם במקרים אחרים כגון טראומה או רדיקולופתיה צווארית.

אולטרסאונד צוואר הוא טכניקת הדמיה אבחנתית המשמשת לחזות את עמוד השדרה הצווארי ואת המבנים הסובבים אותו. הוא קיים מאז שנות ה-60, כאשר הוא שימש לראשונה את ד"ר רוברט ג'יי סמית' בבית החולים ג'ונס הופקינס בבולטימור, מרילנד.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://home-ultramedical.co.il/

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»