איך להשיג מראה שרירי?

מראה שרירי – הסכם בלתי כתוב עם הטבע האנושי

יופי ואסתטיקה משדרים בריאות, כך לפחות מציעה אחת הגישות בתחום הפסיכולוגיה האבולוציונית.
אסתטיקה היא כל מה שקשור לנראות ובהקשר הזה, לנראות שלנו מול עצמנו ומול החברה.
מראה נקי, גוף שרירי, חטוב ובנוי לתלפיות. שיער מסודר ומטופח יקבלו יותר ניקוד מול הזנחה ועליבות.

אפשר להסכים עם זה ואפשר שלא – אך אם להודות על האמת – ישנו הסכם בלתי כתוב בטבע האנושי על פיו, אנשים אסתטיים נהנים מתעדוף יתר כמעט בכל קטגוריה.

במאמר הבא נענה על השאלה המהותית איך להשיג מראה שרירי ? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

עבודה קשה או קיצורי דרך

אנשים יעדיפו לעשות קוביות (ולא משוקולד) בבטן להשגת מראה שרירי, על פני אימונים מתישים. הם יעדיפו לעבור סדרה של טיפולים כירורגים במקום להיצמד לתפריט מזין ובריא.

נחטא לאמת אם לא נציין כי לעיתים, למרות התזונה הנכונה ואורח החיים הבריא, עדיין יש מקום ואפילו המלצות רפואיות לטיפולים אלו משתי סיבות לפחות:

ראשית, לבריאות הנפשית של האדם השפעה מכרעת על חווית הקיום שלו. ככל שאדם מדוכא יסכים ללכת לטיפול נפשי, הרי שזה בהחלט יכול לעזור אך מדובר בטיפולים ארוכים מאד ושינויים קטנים שאפשר להבחין בהם רק לאורך זמן – דבר שלא כל אחד מוכן לעבור ושלא לכל אחד יש את הסבלנות להמתין שיקרה.

שנית, אנשים רבים שעשו שינוי באורח החיים, בפעילות הגופנית והתזונה ואכן הגיעו להישגים מרשימים, מבקשים להוריד עודפים שניתן להסיר אותם רק בטיפול כירורגי.

טיפולים בטוחים

כיום הטכנולוגיה מאד מתקדמת ומיטב המוחות מצליחים ליצר הליכים בטוחים לביצוע בתחום הכירורגיה הפלסטית. חלקם אפילו לא כרוכים בניתוח, כמו למשל טיפול הקפאת שומן שאינו כואב כלל וכרוך בכ-2 פגישות. טיפולים מתקדמים נוספים שכדאי להכיר בכירורגיה הפלסטית הם טיפולים בגלי רדיו או המסת שומן BodyTite .

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»