מכשירי שמיעה – האם יש ממה להיות נבוך

מכשירי השמיעה אינם צריכים לגרום לכם להיות נבוכים!

ישנו רצף של ירידה בשמיעה, לא כל אדם ששמיעתו נפגעת נפגע במידה שווה לאחר

קיים קשר מובהק בין ירידת היכולת השמיעתית לבין העליה בגיל עם מרוצת השנים.

הקשר הוכח מדעית במחקרים. יש גם לקויות שמיעה מולדות, קיימים מקרים של לקות המתבטאת באובדן חלקי או מלא של יכולת השמיעה שנגרמת בעקבות מחלה.

בזכות המוצרים החדשניים שלנו תחדדו את החושים תאזינו לחיים, למשפחה, לכלבלב, לקולות מרגשים של החברים הקרובים ולכל מה שתבחרו!

עם התפתחות הטכנולוגיה, נוצרו ופותחו מוצרים במיוחד בעבורכם, ראו בלינק. על מנת לשפר את איכות השמיעה שלכם וכך את איכות החיים שלכם. הטכנולוגיה משתפרת בקצב בלתי יאמן, יש המון שיפורים והתפתחויות מידי חודש.

יש לכם מזל שנולדתם בעידן הטכנולוגי הזה, ושאתם חיים בימינו אנו ולא בימי הביניים המוקדמים, בהם לא היו מכשירי שמיעה כלל.

אנחנו לשירותכם – למען השמיעה שלכם

החיים עם מכשיר שמיעה:

חשוב להתחיל את השימוש במכשיר השמיעה עם ההבנה והאבחון של ירידת השמיעה הראשונית שהרי, לצערנו אנו עדים לאחוזים גבוהים באוכלוסייה שאינם מצליחים להסתגל למכשיר השמיעה, בעיקר בגילאים 85 ויותר למעלה משמונים אחוזים אינם מסוגלים להתרגל למכשיר שמיעה. היו קשובים לגוף שלכם, עם הזיהוי העצמי, מהרו להיבדק, מהרו לרכוש מכשיר שמיעה על מנת שתוכלו לטפל בבעיה עם תחילתה. לפני שיהיה מאוחר מידי.

לנו יש פתרון לגיל הזהב, גם בגילאי 85 ומעלה:

כיום, בזכות הטכנולוגיה, פותח פתרון חדשני מדהים והוא: מגבר שמיעה אישי.

המגבר האישי, אמנם אישי אך מותאם לכלל האוכלוסייה ללא צורך בהתאמה אישית קלינית. הסתגלות מהירה, קלות רבה בתפעול, הגברה גבוהה ברמה אחת מעל כולם.

בואו לשמוע טוב יותר – לשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם 

השקיעו בעצמכם על מנת לשמוע טוב יותר ולשפר את איכות חייכם.

על מנת לא להיקלע לסיטואציות לא נעימות כדוגמת נפילות והרגשת בדידות חשוב לשמוע טוב ולהשקיע במכשירי עזר לשמיעה.

מדטכניקה אורתופון הינה החברה היחידה שנבחרה על ידי כל קופות החולים בפה אחד, כספקית מכשירי השמיעה ומימוש זכאות סל הבריאות. זאת כיוון שמכשירי השמיעה שלנו מותאמים אישית למטופלים, בצורה יעילה ומדויקת.

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»