הטרנדים החמים ביותר לעיצוב האמבטיה

כל עולם העיצוב נכנס אל תוך בתינו בשנים האחרונות ולכם ניתן לראות גידול משמעותי בכמות האביזרים המסייעים לעיצוב כלל חלקי הדירה שלנו. נוסף על כך המודעות הכללית לכל נושא העיצוב עלתה לתודעתם של רבים אשר בוחרים להתאים כל פריט שהם מכניסים לדירתם למראה הכללי ולאופי הדירה. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח לעצב את הדירה שלכם בקו אחיד על פי טעמכם האישי, חשוב שתכירו כמה פריטים חשובים לעיצוב הדירה שלכם.

עליית המודעות לעיצוב הדירה

עיצוב חדר האמבטיה מצריך שימוש בלא מעט מוצרי עיצוב רלוונטיים ויחודיים כמו כלים סניטריים יוקרתיים. כפי שציינו לעיל, בשנים האחרונות חלה עליית מודעות משמעותית בכל הקשור לנושא כך שתוכלו למצוא כיום עשרות דגמים שונים של אביזרי עיצוב במגוון סגנונות. ללא כל צל של ספ תצליחו למצוא סגנון מועדף אשר מתאים לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את כלל הדירה שלכם.

עיצוב חדר האמבטיה

הדברים הבסיסיים אשר יסייעו לכם לעצב את חדר האמבטיה שלכם בדיוק כפי שחלמתם הם: שירותים צפים במידה ויש, מגוון סגנונות של אריחים מרשימים, שימוש בגיוון ופסי ניקל מבריקים, מגוון סגנונות של מעמדים לנייר, עציצים ופרטי נוי, מקלחונים מעוצבים ועוד. בחירה נכונה של כלל הפריטים הללו תוך חשיבה על קו עיצובי אחיד בו אתם בוחרים ללא ספק תייצר עבורכם את חדר האמבטיה האולטימטיבי.

קיימת חשיבות רבה להתאמת כלל הפריטים המשולבים

חשוב להדגיש, ישנה אפשרות להתאים את כלל הפריטים הללו לכל הפריטים המצויים בחדר האמבטיה,כלומר להתאימם אחד לשני, וישנה אפשרות שכיחה ואידיאליות יותר הדורשת מכם להתאים את כלל הפריטים של באטליין לקו העיצובי של כל הדירה שלכם. על מנת להצליח לעצב את חדר האמבטיה שלכם בצורה הטובה והמרשימה ביותר, חשוב מאוד להתייחס לעיצוב הכללי של כלל הדירה ולהתאים את הפריטים הן מבחינת הצבע והן מבחינת הסגנון.

התאמת הסגנון והצבע

התאמת כלל הפריטים שצויינו לעיל תבטיח לכם חדר אמבטיה מעוצב ומרשים במיוחד בדיוק על פי הטעם האישי שלכם. לכן, מומלץ בחום להגיע מוכנים כאשר אתם מכירים היטב את הסגנון העיצובי והמועדף עליכם תוך התאמתו לקו העיצוב של כלל הדירה.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»