הקשר בין מדרסים לכאבי ברכיים

הברכיים והירכיים הם המפרקים הגדולים בגופכם. הם אחראים לתמוך במשקלכם כשאתם עומדים והולכים. אם אתם חווים כאב כרוני בירכיים, בברכיים או אפילו בגב התחתון, בכתפיים ובצוואר, יתכן וקיים קשר בין הכאב לאופן תפקוד כפות הרגליים ולתמיכה שהן מקבלות.

מדרסים מאפשרים לך התאמה מלאה של המדרס לסוג הבעיה שלך. לאחר התייעצות עם רופא או בהתאמה אישית בחנות שלנו בירושלים תוכלו להיווכח שהמרום הטוב ביותר לקנות מדרסים הינו באלפא מעבדות מדרסים, בדקו בכתובת הזו. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים תומכים בכף הרגל שיכולים אפילו להקל על כאבי הברכיים שלכם בצורה מדהימה.

בזמן זה או אחר, חלקנו עשויים לחוות כאב ברכיים כלשהו. המפרק הגדול ביותר בגופך, הברך שלך עושה פעימות לא מעטות בין הריצה, הקפיצה, העמידה, הכיפוף, הבעיטה, הריקוד … כל המרגש שאתה עושה. 

מה גורם לכאבים?

גורמים רבים יכולים לתרום לברכיים כואבות. חולשה, חוסר יציבות או כוחות עודפים מפעילות גופנית ופעילות אחרת – ולעיתים מצבים או מחלות ספציפיות – כולם יכולים להוות גורם לכאבי ברכיים.

אולם, בדרך כלל, כאבי ברכיים נובעים ממאמץ יומיומי המעמיס לחץ ומתח על הברכיים.

האם ידעת שברכייך כפופות להרבה כוח? לדוגמה, אם שוקלים 100 קילו, לעלות ולרדת במדרגות מרגיש כמו לשאת 300-500 קילו על הברכיים. זה יכול לגרום ללחץ על הגידים והרצועות התומכים בברכיים .

מה מדרסים נכונים עושים?

נעליים ומדרסים מותאמים ממלאים תפקיד משמעותי בהתחשב  בכאבי ברכיים וירכיים. להלן מספר טיפים לחשיבות של מדרסים מותאמים אישית (קראו גם בקישור).

נעליים צמודות עלולות לגרום לצליעה מכאבי רגליים. נעליים גדולות יכולות גם לפגוע בהליכה שלך. כך או כך, תשים לחץ מיותר על הברכיים והירכיים. על כן חשוב להתאים את הנעל ואת המדרס בצורה מקסימלית.

החלף את הנעליים והמדרסים לפי הצורך. כאשר הכרית התומכת נשחקת, היא אינה מועילה עוד.

אם כאבים בברך או בירך נובעים מתפקוד כף הרגל שלך, הנעלה נאותה יחד עם מדרסים אורטוטיים יכולים להיות דרך יעילה מאוד להקל על הסימפטומים.

השקיעו במדרסים איכותיים המיועדות במיוחד למצבכם האישי באמצעות התאמה מוקפדת ואישית לצרכיכם.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»