השתלת שיער בטורקיה – באיזה שיטה לבחור

השתלת שיער היא טיפול פופולרי במיוחד לנשירת שיער. ההליך כולל הסרת שערות התורם מקרקפת המטופל, השתלתן על ראשו של הנמען ולאחר מכן גידול שיער חדש.

השתלת שיער בטורקיה היא שיטה יעילה מאוד לשיקום שיער. זה מאפשר לאנשים לקבל את אותו מראה ותחושה כמו אבותיהם. השתלת שיער היא שיטה יעילה מאוד לשיקום שיער. זה מאפשר לאנשים לקבל את אותו מראה ותחושה מלאה בקרקפת.  

אבל איזה שיטות יש?

ישנן שיטות רבות להשתלת שיער, אך שיטה אחת הנהוגה בשימוש בטורקיה היא FUE (Follicular Unit Extraction). שיטה זו כוללת חיתוך של אזור התורם לחתיכות קטנות יותר, אשר לאחר מכן מופרדות זו מזו באמצעות מכונה מיוחדת הנקראת מכשיר מיצוי. המכונה מפרידה את כל השערות מאזור התורם ולאחר מכן מסירה אותן מקרקפת המטופל באמצעות מכשירים שונים כגון פינצטה, קוצץ או מספריים. 

לעיתים הקרקפת של המטופל אינה זקוקה כלל להליכים כירורגיים, שכן ניתן לנתק אותה לאחר סיום הטיפול. זה הופך את השתלת שיער לאופציה אידיאלית עבור מטופלים שרוצים לשחזר את התסרוקות הטבעיות שלהם מבלי לעבור שום דבר פולשני. 

איך בוחרים את מה שמתאים לכם?

ישנן שיטות שונות להשתלת שיער. יש אנשים שחושבים שהם יכולים להשיג את התוצאות הטובות ביותר באמצעות שיטה מסוימת. עם זאת, יש כאלה שמעדיפים שיטות אחרות. זה תלוי באישיותו ובהעדפותיו של האדם.

השתלות שיער בטורקיה DHI הן הליך פופולרי מאוד לטיפול בהתקרחות. זהו הליך כירורגי הכולל השתלת זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש לחלק הקדמי של הקרקפת. הליך זה יכול לשמש גם לטיפול בנשירת שיער הנגרמת על ידי התקרחות, התקרחות גברית אנדרוגנית, וסוגים אחרים של נשירת שיער. השיטה לבחירה להשתלת שיער תלויה בצרכי המטופל. בדקו מה מתאים לכם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסרת שיער אצל מור בראל
כל אחת מכירה את התחושה המבאסת, אשר מתגנבת כאשר מחליטים למשל ללכת לבריכה ומגלים ששוב יש צורך לגלח את...
קרא עוד »
דצמ 12, 2019
רוצים לתרגל יוגה – כדאי שתקראו את זה
כל אחד מכם שירצה לשפר את איכות חייו יוכל להיות בטוח כי תרגול יוגה עם מורה פרטי יוכל להיות נדבך גדול...
קרא עוד »
פבר 19, 2020
חושבים שיש לנו מלנומה? פנו לבדיקה
אם אתם חוששים שאולי יש לכם מלנומה ויש לכם על העור שומה או נקודת חן עם מראה חריג, רצוי להגיע בהקדם אל...
קרא עוד »
פבר 18, 2021