איך תדעו שהחתול שלכם פיתח רגישות לאוכל

כיום יש לא מעט סוגי מזון שונים לבעלי חיים. אם עד לפני מספר שנים היו כמה אפשרויות בודדות מהם יכולתם לבחור את המזון הטוב ביותר עבור הכלב או החתול שלכם, הרי לנו שכיום יש מבחר גדול במיוחד של אפשרויות בחירה. מבחר גדול זה יוצר לא אחת, בלבול בקרב בעלי החתולים או הכלבים אשר מתיימרים לבחור את המזון הטוב והטעים ביותר עבור הכלב או החתול שלהם. אז במטרה לעשות זאת נכון, חשוב מאוד לוודא שהחתול שלכם לא מפתח רגישות מסויימת לסוג המזון.

בעלי חתולים רבים לא מצליחים לבחור נכון

כפי שציינו לעיל, כיום יש מבחר אדיר של סוגי מזון שונים כמו רואיל קנין או ריגל מזון לחתולים. המבחר אינו בא לידי ביטוי רק באריזות השונות או בגדלים השונים אלא גם בהרכב החומרים ממנו המזוי עשוי. ישנם לא מעט חתולים אלרגיים בישראל אשר מפתחים רגישויות לסוגי מזון מסויימים. בחירה שאינה נכונה בסוג מזון אליו החתול שלכם מפתח רגישות עלולה להיות קטלנית ואף מסכנת חיים. על כן חשוב מאוד שתדעו לזהות האם החתול שלכם אכן מפתח רגישות למזון שלו. ישנם כמה דרכים לזהות מצב כזה, הראשון הוא שינוי ניכר בהתנהגותו של החתול שלכם. במידה ואתם מבחינים שהחתול פחות פעיל באופן ניכר, בקושי מתקשר ונראה חלש ועייף באופן תמידי, קיים סיכוי סביר שישנה בעיה עם סוג המזון שלו.

כך תדעו להבחים שהחתול שלכם אינו מגיב בצורה חיובית למזון שלו

מעבר לכך, כל בעיה רפואית בה אתם מבחינים יכולה להיגרם כתגובה אלרגית למזון אליו החתול שלכם פיתח רגישות. לכן, חשוב להתייעץ עם חנות ROYAL PET ועם טובי המומחים בתחום במטרה לאתר את סוג המזון הטוב, הבריא והטעים ביותר עבור החתול האישי שלכם. כל שעליכם לעשות זה להכיר את טעמו האישי וכן את צרכיו הרפואיים ולהתאים עבורו את המזון הטוב ביותר.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»