נעלי ריצה החמות ביותר ל 2019

נעלי ריצה

כמעט בכל יישוב, לא משנה אם מדובר בעיר גדולה או בעיר קטנה, אנחנו יכולים לראות בשעות הבוקר וכן בשעות הערב, כמויות גדולות של צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות, אשר רצים. חלקם עושים זאת מעת לעת, אחרים זאת על בסיס קבוע כהכנה למרוצים של 5,10,21 ק"מ או אפילו מרתון.

הגידול במספר הישראלים אשר רצים בשנים האחרונות, הביא עמו לגידול בכל מה שקשור לתחום הריצה, לכל התרבות מסביב. בין היתר, זה הביא גם לגידול בכמות נעלי הריצה אשר מיובאות לארץ. אנחנו יכולים למצוא אותן, הן בחנויות ספורט כלליות, הן בחנויות ריצה והן בחנויות ספציפיות של חברות מסוימות. כך למשל אנחנו יכולים למצוא חנות נעליים של נייקי, אדידס, ברוקס, סאקוני ועוד שורה ארוכה של חברות אשר מחזיקות ברשותן חנויות מותג, שם הן מוכרות את כל מוצרי החברה ובפרט נעלי ריצה.

כל מי שרץ באופן קבוע ידע לספר, שיש משמעות רבה לנעליים שהוא נועל, עד כדי כך שהכלל הלא כתוב אך בהחלט מבוצע הוא, שכל 600 ק"מ בערך יש צורך להחליף נעליים על מנת שלא לפגוע ברגל ולא לגרום לפציעה. זה אולי נשמע הרבה, אך לא מעט רצים מגיעים למרחק הזה תוך 3 חודשים, אחרים מגיעים לשם עוד הרבה קודם (תלוי בתקופה, תלוי בתוכנית האימונים ובעוד פרטים שונים).

כל שנה, חברות הנעליים מוציאות נעלי ריצה חדשות, חלקן מתבססות על סדרות קיימות. בדיוק כמו שחברות סלולר מוציאות מדי שנה דגם חדש בסדרה, כך גם חברות נעליים עושות. המטרה היא לייצר נעליים חדשות עם מאפיינים זהים, מאפיינים שהלקוחות שלהם מכירים. תוכלו לראות דוגמאות באתר http://www.xtazy.co.il/

בשנת 2019, אנחנו נראה על המדפים נעליים חדשות של חברת ברוקס מסדרת אדרנלין ומסדרת גוסט, כמו כן אנחנו נראה נעליים חדשות של חברת אדידס מסדרת אולטרא בוסט, סאקוני בוודאי תצא עם נעליים חדשות מסדרת טרמיוף, שנחשבת לאחת מסדרות הדגל של החברה. אנחנו צפויים לראות גם נעליים חדשות של חברת הוקה שהפכה להיות מאוד פופולארית בישראל וכן חברת אסקיס תצא בוודאי עם נעליים חדשות לשוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צמחי מרפא המתאימים לטיפול בקנדידה
גוף האדם הוא אולי הדבר המורכב ביותר בטבע. הוא עד כדי כך מורכב שעל אף התקדמות המדע האדירה שחווינו במאה...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
התירוצים בהם כולם משתמשים במקום להתאמן
"אני מאוד רוצה להתאמן, אבל אין לי זמן" או "הילדים לא משחררים אותי, וקשה לי לצאת לאימון", הם תירוצים...
קרא עוד »
מרץ 07, 2019
שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?
אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה...
קרא עוד »
אוק 26, 2020