טעויות היגייניות נפוצות

ברז אלקטרוני

בימים אלו, ימים בהם אנחנו מתמודדים, לצערנו, עם מגיפת הקורונה, עוסקים לא מעט בהיגיינה ובדרך בה אנחנו צריכים לשמור על הניקיון שלנו, במיוחד בסיטואציות מסוימות. לכן חשוב להכיר טעויות מסוימות אשר מומלץ מאוד לא לבצע אותן.

ארבע טעויות נפוצות שאנשים נוהגים לעשות

לא לשטוף ידיים עם סבון

בין אם זה אחרי שאנחנו עושים את הצרכים שלנו ובין אם זה אחרי שאנחנו נמצאים בחוץ הרבה זמן, אנחנו לא תמיד נוהגים לשטוף ידיים עם סבון. במקומות בהם יש ברזים ייחודים, לדוגמא ברז אלקטרוני, זה מביא אותנו למצב בו ניתן לשטוף ידיים בקלות, מבלי לגעת בברז כלל.

לנגב ידיים עם מגבת מלוכלכת

יש לנו הרבה פעמים נטייה לחשוב, שהמגבת מנקה את עצמה, ולכן אנחנו לא מחליפים מגבות לעיתים תכופות. הבעיה היא, שגם אם אנחנו לא רואים את זה, הרי שהמגבת מתלכלכת, ואז כשאנחנו מבקשים לנגב את הידיים או את הפנים, בעצם, אנחנו עושים טעות ומנקים עם הלכלוך.

לא מצחצחים שיניים

זה כבר מעבר לטעות של היגיינה, זו טעות בריאותית. אם אנחנו לא מצחצחים שיניים שלוש פעמים ביום, אז מעבר לעניין של ריח, אנחנו גורמים נזק לשיניים שלנו וזה מאוד לא בריא ולא חכם.

לא מנקים את הציפורניים

בלי שאנחנו שמים לב, מצטבר לכלוך בציפורן, זה יוצר מראה לא נעים וזה עלול גם לגרום לפצעים. לכן, אנחנו צריכים להקפיד לנקות את הציפורניים עם סבון ומעבר לכך, לגזור את הציפורניים, בשביל שלא ייווצר מקום להצטברות של הלכלוך.

איך שומרים על היגיינה בצורה נכונה?

זה לא מספיק רק לא לעשות טעויות, אנחנו צריכים גם להתנהל בצורה חכמה. לכן, עלינו להקפיד על היגיינה שלנו על בסיס קבוע. זה אומר, לעשות את הפעולות כל יום, בלי הפסקה, גם אם זה דורש מאיתנו זמן.

מעבר לכך, הרי עלינו להשתמש באמצעים ההכרחיים, הנדרשים, בין אם זה אומר סבונים, מגבות, טישו, דאודורנט או כל דבר אחר שיאפשר לנו לשמור על היגיינה טובה, בין אם זה כשאנחנו מתעוררים בבוקר או במהלך היום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התחלתם להתאמן כדי לפתח שרירים? מה אתם צריכים לדעת
אין אדם אשר לא רוצה להיות חטוב ושרירי, העניין הוא שהדרך היחידה להשיג זאת היא באמצעות אימונים ואימונים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2019
בגדי ים לנשים מלאות
לא מעט נשים מלאות בוחרות להסתיר את גופן בקיץ, כאשר הן הולכות לים או לבריכה בבגדים רגילים או בבגד ים...
קרא עוד »
יונ 25, 2019
מכנסיים לנשים עם סטייל
כל אישה רוצה להיות לבושה עם בגדי ספורט בסטייל. כמעט ואין מי שמוכנה לוותר על הסטייל ועל העיצוב המוקפד...
קרא עוד »
מאי 19, 2022