טעויות היגייניות נפוצות

ברז אלקטרוני

בימים אלו, ימים בהם אנחנו מתמודדים, לצערנו, עם מגיפת הקורונה, עוסקים לא מעט בהיגיינה ובדרך בה אנחנו צריכים לשמור על הניקיון שלנו, במיוחד בסיטואציות מסוימות. לכן חשוב להכיר טעויות מסוימות אשר מומלץ מאוד לא לבצע אותן.

ארבע טעויות נפוצות שאנשים נוהגים לעשות

לא לשטוף ידיים עם סבון

בין אם זה אחרי שאנחנו עושים את הצרכים שלנו ובין אם זה אחרי שאנחנו נמצאים בחוץ הרבה זמן, אנחנו לא תמיד נוהגים לשטוף ידיים עם סבון. במקומות בהם יש ברזים ייחודים, לדוגמא ברז אלקטרוני, זה מביא אותנו למצב בו ניתן לשטוף ידיים בקלות, מבלי לגעת בברז כלל.

לנגב ידיים עם מגבת מלוכלכת

יש לנו הרבה פעמים נטייה לחשוב, שהמגבת מנקה את עצמה, ולכן אנחנו לא מחליפים מגבות לעיתים תכופות. הבעיה היא, שגם אם אנחנו לא רואים את זה, הרי שהמגבת מתלכלכת, ואז כשאנחנו מבקשים לנגב את הידיים או את הפנים, בעצם, אנחנו עושים טעות ומנקים עם הלכלוך.

לא מצחצחים שיניים

זה כבר מעבר לטעות של היגיינה, זו טעות בריאותית. אם אנחנו לא מצחצחים שיניים שלוש פעמים ביום, אז מעבר לעניין של ריח, אנחנו גורמים נזק לשיניים שלנו וזה מאוד לא בריא ולא חכם.

לא מנקים את הציפורניים

בלי שאנחנו שמים לב, מצטבר לכלוך בציפורן, זה יוצר מראה לא נעים וזה עלול גם לגרום לפצעים. לכן, אנחנו צריכים להקפיד לנקות את הציפורניים עם סבון ומעבר לכך, לגזור את הציפורניים, בשביל שלא ייווצר מקום להצטברות של הלכלוך.

איך שומרים על היגיינה בצורה נכונה?

זה לא מספיק רק לא לעשות טעויות, אנחנו צריכים גם להתנהל בצורה חכמה. לכן, עלינו להקפיד על היגיינה שלנו על בסיס קבוע. זה אומר, לעשות את הפעולות כל יום, בלי הפסקה, גם אם זה דורש מאיתנו זמן.

מעבר לכך, הרי עלינו להשתמש באמצעים ההכרחיים, הנדרשים, בין אם זה אומר סבונים, מגבות, טישו, דאודורנט או כל דבר אחר שיאפשר לנו לשמור על היגיינה טובה, בין אם זה כשאנחנו מתעוררים בבוקר או במהלך היום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים
נראה שבכל מה שקשור לבריאות הרגליים שלנו, החשיבות לעמידותם ולנוחותם בזמן ההליכה, אלה הם באמת הדברים...
קרא עוד »
נוב 16, 2020
כפפות חד פעמיות – למה הן משמשות?
כפפות חד פעמיות משמשות אותנו כמעט כל יום. יש להן שימושים ביתיים לכל אחד, במיוחד במטלות הניקיון השונות...
קרא עוד »
יונ 05, 2020
איך להתגבר על הכאבים שיש מהמיתרים של גיטרה קלאסית
זה מאוד קסום להביט על מישהו שמחזיק כלי נגינה, ולראות כיצד השימוש בכלי הזה בצורה הנכונה מביא אל יצירה...
קרא עוד »
פבר 01, 2020