כדורי דיאטה – שינוי בלי קיצורי דרך

אתם מרגישים שהכל לוחץ לכם? הבגדים נעשים קטנים משנה לשנה? כנראה שאתם בתהליך השמנה ואם לא תקבלו החלטה מכרעת לגבי החיים תגלו שהפכתם להיות אנשים חולים. בעיות עיכול, לב, סכרת, בעיות אורתופדיות שונות ויתר לחץ דם הן רק חלק מהבעיות שנובעות מעודף משקל. לכל אלו מתווסף הנושא הרגשי שטומן בחובו סכנות מהסוג הנפשי כמו דיכאון, תשישות נפש ותחושת בדידות. אם לא די בכך, הרי שעייפות וכאבי גב הן גם חלק מהמתנות שהשמנת יתר מביאה עמה.

לא גזרת גורל

עודף משקל נתפס אצל לא מעט אנשים כמעין גזרת גורל. במשך השנים התרגלנו לחיות בגוף גדול, ללבוש בגדים גדולים ולהרגיש תמיד חוסר נוחות מסוים. אנשים עם עודף משקל חיים במקרים רבים בתוך גוף שבו הם מרגישים כלואים ועם ההרגשה הזו הם מסתובבים שנים על גבי שנים. הבשורה החשובה היא שלא חייבים להשלים עם זה! אפשר לבחור לחיות אחרת ובעיקר להרגיש אחרת. כדורי דיאטה הם דבר החם החדש בתעשיית הדיאטה ובשונה ממוצרים ופורמולות אחרות, הם מבוססים על תמחי מרפא.

משחר ההיסטוריה

צמח הג'מנמה והגוארנה הם שני צמחים בעלי סגולות רפואיות עתיקות יומין. שני הצמחים פועלים יחד כדי להוריד את רמות הסוכר בדם, מה שמיד מפחית את החשק למתוקים, ובמקביל הם מייצרים תחושת שובע. אפקט נוסף שנוצר הוא שריפה יעילה יותר של השומן בגוף. כל אלו הופכים את כדורי הדיאטה לנוסחה מנצחת.

למי שמצקצק בשיניו, אין כאם קיצורי דרך. ירידה במשקל היא משימה מורכבת ודורשת מחויבות, רצינות ורצון אמיתי ואותנטי לשינוי. ירידה במשקל היא לא רק תהליך חיצוני אלא בעיקר תוצאה של החלטה פנימית. כדורי דיאטה הם רק אמצעי אחד שמסייע לנו בתהליך השינוי הכה מבורך הזה. כדי להצליח בדיאטה יש לשלב בשגרת היום עוד כמה דברים חשובים.

ספורט הוא חלק מהתהליך

פעילות גופנית היא תמיד שם המשחק. ללא פעילות גופנית כל דיאטה שנעשה תיעצר בנקודה כזו או אחרת. פעילות גופנית מחזירה לגוף את החיוניות, מחזקת את השרירים ומסייעת בשריפת השומן. בנוסף, חשוב לסגל תפריט בריא שמבוסס על כל אבות המזון ולהרבות בשתיית מים.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»