בגדי עבודה

בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם בביגוד אותו לובשים העובדים. בגדי עבודה חייבים להתאים לסוג העבודה והעיסוק, ולאפשר מקסימום הגנה ונוחות.

אם אתם עוסקים בכול מקצוע – החל מנגרות עד כיבוי אש או אינסטלציה ואפילו בעבודה בגובה – חשוב שיהיו לכם ולעובדים שלכם בגדים נוחים ובטוחים עבור הפעילות שאתם מבצעים. לשם כך דרושה חנות שעוסקת בביגוד המתאים למגוון רחב של עיסוקים.

אז איזה בגדי עבודה נחשבים נפוצים? יש כמה פריטים שחשוב להתאים לפעילות שלכם:

דגמח"ים

דגמח"ים הם מכנסיים שכל עובד או עובדת צריכים כאשר הם מבצעים פעילות פיזית. דגמחים צריכים להיות נוחים ועשויי 100 אחוז כותנה ולהכיל כיסים מתנפחים בכול חלקי הדגמ"ח. חשוב לבחור מכנסיים איכותיים עם רכיסה או כפתור נוח ואפשר גם להדפיס לוגו על הדגמח בעיקר אם מבצעים הזמנה מיוחדת מחנות שמספקת בגדי עבודה.

מכנסי עבודה עם פסים זוהרים

אנשים שעובדים בלילות, מי שעובד בכבישים, אנשים שעוסקים בתחום הרכב או הטיסות וכולי – כולם זקוקים למכנסי עבודה עם פסים זוהרים. פריטים כאלה חייבים להיות זוהרים לעבודה בשעות הלילה ולהכיל את כל מה שעובד צריך, החל מכיסים עד פסים זוהרים לזיהוי ובטיחות.

נעלי עבודה

מסורים, פטישים, מכונות כבדות – כל אלה נמצאים במקום העבודה שלוה וחשוב שננעל נעלי בטיחות בזמן שאנו נמצאים במקומות כאלה. נעליים אלה נועדו להגן על כפות הרגליים ועל הקרסוליים מפגיעות והן צריכות להכיל גפת עור איכותית, כיפת מגן ממתכת, רפידות נגד מסמרים, סוליות חזקות וכולי. את כל בגדי העבודה אפשר להזמין מחנויות און ליין כמו Be Safety ולקבל עם לוגו מודפס ובמשלוח מהיר לכל מקום.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»