מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מורכבת מחומרים שונים שכולם אקולוגיים ואינם מזיקים לסביבה. זאת לעומת הדברה רגילה שמורכבת מחומרים כימיים שמזיקים לאיכות הסביבה ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע הדברה ירוקה. רוב ההזמנות לריסוס רוטיני שמבצעות המשפחות אחת לשנה הן הדברה אקולוגית.

היערכות להגעת המדביר

לפני הגעת המדביר יש לאחסן את כל הציוד הביתי בתוך הארונות, כמו פריטי מזון, צעצועים, ספרים וכו'. הארון היחיד שהמדביר מרסס בחלקו הפנימי הוא הארון שממוקם מתחת לכיור במטבח וזאת לאור החשש שיגיעו דרך צנרת הביוב מזיקים שונים.

הדברה ירוקה

מדבירים מנוסים אשר עברו הכשרה מתאימה מבצעים ריסוס זה באופן מיטבי בכל רחבי הבית. הלקוחות מזיזים עבורם את הרהיטים וכך הריסוס מתבצע מאחורי כל המיטות והספות כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית. זו הסיבה שהמדבירים מעניקים תקופת אחריות בת שנה ובמהלך שנה זו אם מגיעים בכל דרך הביתה נמלים או תיקנים, מהר מאד הם מתים לאור ההשפעה של החומר שמשפיע על גופם. לעומת זאת בני האדם אינם חשים בריח או בתחושה כלשהי בעקבות הימצאותה של הדברה ירוקה ברחבי הבית.

ריסוס בחצרות

אם מדובר בבית פרטי או בדירת גן, חשוב לרסס גם בגינה כדי למנוע הגעת המזיקים דרך הגינה, כמו הנמלים שהולכות בטורים זו אחר זו מהגינה הביתה.

היערכות לאחר הריסוס

בתום הריסוס יש להגיף את התריסים ולסגור את החלונות למשך שעתיים ורק לאחר מכן לפתוח את הבית לרווחה. כדי שההשפעה תהיה רבה ככל האפשר, ההנחיה של המדביר שביצע הדברה ירוקה היא לא לשטוף את האריחים אלא רק לאחר כמה ימים.

אף על פי שמדובר בהדברה ירוקה יש להקפיד שתינוקות לא יהיו על הרצפה, עד ביצוע שטיפת המרצפות הראשונה.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»