ספירולינה קפואה – למה זה טוב?

ספירולינה היא אצת ים כחולה ומזערית שגדלה במים מתוקים או מלוחים. האצה התגלתה לפני יותר מ30 שנה על ידי מדענים שחיפשו אחר תוסף מזון חיוני לאסטרונאוטים שיקנה להם את כל הערכים התזונתיים שגופם צריך. האצה המזערית הזאת – שמיוצרת בשיטות שונות שנועדו לצריכה של בני אדם ובעלי חיים – מכילה את הערכים שהגוף זקוק להם במידה רבה. אצת ספירולינה מכילה סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אבץ, סלניום ושאר חומרים חיוניים לגוף באחוזים שונים. המרכיבים החיוניים מאזנים את מערכות העיכול ומכניסים אנרגיה לגוף. ספירולינה נחשבת נוגדת חמצון מעולה ומשפרת את הראייה. האצה תומכת במערכת החיסונית ומכילה מרכיבים חיוניים גם עבור צמחוניים וטבעונים. 

אז מדוע כדאי לצרוך ספירולינה קפואה?

אם אתם מחפשים דרך יעילה ונוחה לצרוך ספירולינה: חשוב שתדעו כי עבור בני אדם ובעלי חיים ישנם באתר https://livespirulina.co.il מארזים קפואים שניתן להכניס למקפיא תוך שימוש בטבלייה של האצה בכול תבשיל או בכל פעם שרוצים לצרוך ספור פוד לחיזוק מערכות הגוף. ספירולינה קפואה אפשר להזמין מחנויות און ליין ולקבל במארז נגיש, אסתטי, וחשוב מכול קל לשימוש ולצריכה. 

מה יש בספירולינה קפואה?

תוסף התזונה שמשווק קפוא מכיל את כל הערכים התזונתיים והמרכיבם החיוניים לגוף. באצה נמצא  – בנוסף לוויטמינים – גם אומגה 3 ואומגה 6 שנחשבים מעולים לחיזוק הגוף. חבילה של אצה קפואה מכילה בדרך כלל 8 טבליות, שכל טבליה שוקלת 20 גרם. מנה כזאת מעולה לצריכה יום יומית (הקליקו למידע נוסף אודות כל היתרונות)  בעוד שניתן לקבל את המארז במשלוח מהיר לכל מקום ובמחיר נוח במיוחד. אז זה הזמן לצרוך את תוסף התזונה שיאפשר שינוי גדול וטוב למערכות הגוף. 

 

עצות נוספות מבית מרטה

בית גידול לכלבים

מה זה בית גידול לכלבים?

כלבי הקינג צ'ארלס הינם כלבים מיוחדים ביותר, גזעיים, מתוקים ועל מנת שיכולו לצאת לחיים שהם מוכנים לגמרי הם זקוקים לבית גידול שייגדל אותם בימים הראשונים.

קרא עוד»