ייעוץ רפואי גריאטרי

ייעוץ רפואי גריאטרי

חלק מטיפול גריאטרי הוא תמיכה בקשישים ובני משפחותיהם, וכן המתמחות במשאבים וטיפולים הקשורים לגיל. שירותי גריאטריה מביאים ידע נרחב באתגרים הרפואיים, הפסיכולוגיים, הקוגניטיביים, החברתיים והגופניים של ההזדקנות.

ייעוץ רפואי גריאטרי 

בכל בית שיש בו חולה או אדם סיעודי המוגדר כגריאטרי, חשוב מאוד להבין את צרכיו המיוחדים ולגשת אל ייעוץ רפואי גריאטרי. כדי לדעת אילו צרכים הוא זקוק להם, חשוב לבדוק או להתייעץ עם רופא גריאטרי.

אתרים רבים המסתובבים ברחבי המרשתת, יכולים לתת לכם את המענה הדרוש כדי לקיים אורח חיים נכון ובריא עבור המטופל או בן המשפחה שלכם שהגיע למצב זה.

מדוע כולנו צריכים להבין מהי גריאטריה 

כתבתי את המאמר הזה מכיוון שלגריאטריה יש דברים נפלאים להציע בכל מה שקשור לבריאותם של מבוגרים, בדיוק כמו שרפואת ילדים מציעה יתרונות נפלאים לילדים. (ילדים זקוקים לבריאות המותאמות למוחם ולגופם הגדל. מבוגרים זקנים זקוקים לבריאות המותאמות לגופם ולמוחם המזדקנים).

לרוע המזל, למרות שכולם יודעים מה זה רפואת ילדים, וכמעט כל מי שרוצה יכול לקבל טיפול ישירות מרופא ילדים, גריאטריה נמצאת במצב אחר.

לעתים קרובות אנשים אינם מבינים שגריאטריה היא התמחות רפואית, וכי קיים בסיס ידע שלם בנושא שינוי שירותי בריאות למבוגרים. זו בעיה ענקית בהתחשב בכך שהאוכלוסייה שלנו מזדקנת.

בעיות נפוצות הקשורות לתרופות אצל מבוגרים מזדקנים 

תופעות לוואי המשפיעות על חשיבה ואיזון. אף על פי שכל התרופות עלולות לגרום לתופעות לוואי, ידוע כי לא מעט תרופות נפוצות גורמות לחשיבה ולאיזון גרוע בקרב מבוגרים מזדקנים. אלו כוללים:

תרופות המכונות "אנטיכולינרגים", הכוללות תרופות לשלפוחית ​​השתן יתר, גירוד / אלרגיה, סחרחורת, בחילה ותרופות מסוימות לכאבי עצבים או דיכאון. כמובן שחשוב להתייעץ עם רופא לפני טיפול.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בדיכאון באופן טבעי
המצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוביל רבים להרגשה של דיכאון. חוסר היעילות שאנו חשים והיותנו במצב של...
קרא עוד »
מרץ 28, 2020
ייצוג מעסיק: מדריך חיוני
ייצוג מעסיקים ממלא תפקיד מרכזי בסביבה העסקית של ימינו, ומבטיח מערכת יחסים הוגנת ומאורגנת בין המעסיק...
קרא עוד »
יול 31, 2023
החתולה מקיאה כמה פעמים ביום? משהו לא תקין
כנראה החתולה שלכם צריכה לראות את רופא החיות – הוטרינר. מה אתם עושים כשאתם לא מפסיקים להקיא? כמובן...
קרא עוד »
ספט 04, 2019