ייעוץ רפואי גריאטרי

חלק מטיפול גריאטרי הוא תמיכה בקשישים ובני משפחותיהם, וכן המתמחות במשאבים וטיפולים הקשורים לגיל. שירותי גריאטריה מביאים ידע נרחב באתגרים הרפואיים, הפסיכולוגיים, הקוגניטיביים, החברתיים והגופניים של ההזדקנות.

ייעוץ רפואי גריאטרי 

בכל בית שיש בו חולה או אדם סיעודי המוגדר כגריאטרי, חשוב מאוד להבין את צרכיו המיוחדים ולגשת אל ייעוץ רפואי גריאטרי. כדי לדעת אילו צרכים הוא זקוק להם, חשוב לבדוק או להתייעץ עם רופא גריאטרי.

אתרים רבים המסתובבים ברחבי המרשתת, יכולים לתת לכם את המענה הדרוש כדי לקיים אורח חיים נכון ובריא עבור המטופל או בן המשפחה שלכם שהגיע למצב זה.

מדוע כולנו צריכים להבין מהי גריאטריה 

כתבתי את המאמר הזה מכיוון שלגריאטריה יש דברים נפלאים להציע בכל מה שקשור לבריאותם של מבוגרים, בדיוק כמו שרפואת ילדים מציעה יתרונות נפלאים לילדים. (ילדים זקוקים לבריאות המותאמות למוחם ולגופם הגדל. מבוגרים זקנים זקוקים לבריאות המותאמות לגופם ולמוחם המזדקנים).

לרוע המזל, למרות שכולם יודעים מה זה רפואת ילדים, וכמעט כל מי שרוצה יכול לקבל טיפול ישירות מרופא ילדים, גריאטריה נמצאת במצב אחר.

לעתים קרובות אנשים אינם מבינים שגריאטריה היא התמחות רפואית, וכי קיים בסיס ידע שלם בנושא שינוי שירותי בריאות למבוגרים. זו בעיה ענקית בהתחשב בכך שהאוכלוסייה שלנו מזדקנת.

בעיות נפוצות הקשורות לתרופות אצל מבוגרים מזדקנים 

תופעות לוואי המשפיעות על חשיבה ואיזון. אף על פי שכל התרופות עלולות לגרום לתופעות לוואי, ידוע כי לא מעט תרופות נפוצות גורמות לחשיבה ולאיזון גרוע בקרב מבוגרים מזדקנים. אלו כוללים:

תרופות המכונות "אנטיכולינרגים", הכוללות תרופות לשלפוחית ​​השתן יתר, גירוד / אלרגיה, סחרחורת, בחילה ותרופות מסוימות לכאבי עצבים או דיכאון. כמובן שחשוב להתייעץ עם רופא לפני טיפול.

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»