בריאות והיגיינה – איך זה עוזר בימי קורונה?

ימי הקורונה מעמידים את האוכלוסייה העולמית מול מציאות חיים לא פשוטה בעליל. אין ספק שהנגיף הזה שחצה גבולות ויבשות מאתגר את כולנו וגורם לנו לחשוב מחדש על דברים רבים. בין היתר מקבל נושא הבריאות מקום חשוב מאוד, וגם ההיגיינה נמצאת במרכז הבמה. הבה ונבין מדוע חשוב לנו להשקיע בבריאות דווקא בימים אלו, ובמה מועילה לנו ההיגיינה מול הנגיף האכזרי הזה.

> בדקו מוצרי בסיס להגיינה באתר בית מרקחת אונליין Club Pharm

על הבריאות מול הקורונה

נגיפים וחיידקים עלולים לפגוע כל אחד. גם באדם בריא. אך מחקרים מוכיחים שכאשר יש לאדם מערכת חיסונית חזקה והוא בריא וחזק – יש לו יכולת להתמודד מול נגיפים. וזה אומר שגם אם הוא נחשף לקורונה הוא יצליח להתמודד ולנצח אותו אפילו בלי לחלות. ואילו גם אם הוא יחלה ויידבק בנגיף – הוא לרוב יצליח לצאת מהסיפור בקלות יחסית. לעומת זאת אנשים שחסרים להם מרכיבים חיוניים ומערכת החיסון שלהם חלשה, לא יצליחו להתמודד מול הנגיף. הם יידבקו בקלות ויתקשו לצאת מהמחלה הזו. הנגיף עלול במקרים כאלו לחולל שמות ולהזיק במידה רבה.

על ההיגיינה מול הקורונה

כל נגיף מתרבה ומתפשט באופן שונה. נגיף הקורונה, על פי המחקרים מתפשט באמצעות רסיסי רוק, זיעה וכדומה. שמירה על היגיינה תאפשר לנו להימנע ממגע בין איש לרעהו. כך נעצור את ההתפשטות ונמנע הדבקות בלתי רצויות. ככל שנרחץ יותר ידיים, נקפיד על עטית מסכה ויתר ההנחיות – הרי נפחית במידה ניכרת את התרבות הנגיף, הקליקו למידע נוסף.

הבריאות, החיים וההיגיינה

כן, שמירה על הבריאות היא תפקיד בעל חשיבות עליונה לכל אדם באשר הוא. כי הגנה עצמית ומניעת חשיפה והדבקות עשויים להציל כל אחד מאתנו מפגישה חזיתית עם הנגיף המעיק והמסוכן הזה.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»