אילו תוספי מזון מומלצים לנשים ואילו לגברים?

תוספי מזון

מבחינה ביולוגית, נשים וגברים שונים זה מזה. הדבר בא לידי ביטוי גם בצורות הספורט ובצריכת התזונה הנכונה לגופם. מאחר וכל גוף צורך תזונה שונה מכל גוף אחר, תוספי המזון הם אותם תוספי מזון אך הכמויות משתנות. 

כל גוף באשר הוא צריך בגופו את אותם הדברים, הכמות היא שמשנה באמת

לפי חישובי הגוף, כך תינתן המידה הנכונה לצריכה של תוספי המזון. בין אם מדובר בבדיקת דם, ספירת דם או בדיקות פיזיות כך ניתן יהיה להסיק את כמות תוספי המזון אותה כל אדם לגופו צריך. תוספי המזון ניתנים בכדי להדביק את קצב צריכת הגוף לדרישות הגוף שהשתנו בעקבות הפעילות הגופנית המתקיימת.

גם גבר וגם אישה יצטרכו להזין את גופם בחלבונים, פחמימות, מינרלים וויטמינים אך מידות הצריכה יהיו שונות בהתאם למשקל הגוף ולכוונת האימון. גם כשצריכת תוספי המזון הופכת להיות חלק משגרת היום, הצריכה תהיה שונה בין אדם לאדם ומבלי כל קשר למינו. 

תוספי המזון שגברים ונשים לרוב צורכים יהיו תוספי חלבון המסייעים למתאמנים רבים להגיע לתוצאות האימונים ולשפר את כושר גופם וכן להגדיל את שריריהם. 

עם זאת, קרוב לוודאי שנשים יצרכו יחד עם החלבון גם ברזל זאת מפני שמדי חודש עם המחזור החודשי, רמות הברזל בדם נמוכות. צריכת ברזל יכולה לעזור לנשים רבות להתגבר על החולשה המתקיימת ולהמשיך באימונים באופן רגיל. 

כפי שאמרנו לאורכו של כל המאמר, השוני או ההבדל אינו משמעותי בין נשים לגברים כאשר שני המינים צורכים את אותם החומרים המזינים את הגוף אך במינונים שונים. הקשר ההדוק קשור לאכילה בריאה ומדדים המתאימים למשקל וגובה הגוף. השאר תלוי בכם, בכושר הגופני שלכם ובכמה משמעת אתם מוכנים לשים בזה.

לרכישה מוזמנים לבקר בחנות תוספי תזונה באשדוד

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נשירת שיער: למה זה קורה לי?
אנשים רבים סובלים מנשירת שיער, כשיש מגוון רחב של סיבות לכך, החל מסיבות תזונתיות, דרך סיבות גנטיות ועד...
קרא עוד »
ספט 15, 2019
איפה ניתן למצוא ציוד לגילוי וכיבוי אש?
רוצים לקנות ציוד לגילוי וכיבוי אש למבנה שלכם? ניתן למצוא את כל הציוד שאתם רק צריכים בהזמנה אונליין. כך...
קרא עוד »
פבר 28, 2021
מה עושים במקרה של פטריה בנרתיק שלא עוברת?
פטרת נרתיקית היא מצב שכיח הגורם להפרשות, גירוד, צריבה וכאב בזמן מתן שתן. זה נגרם על ידי זיהום שמרים של...
קרא עוד »
יול 19, 2022