מהן הדרכים לטיפול בקוצר נשימה?

קוצר נשימה הוא מחלה שכיחה המשפיעה על בריאותו של כל אדם. זה יכול להיגרם ממספר סיבות, אבל דבר אחד בטוח – זה לא טוב לבריאות שלך.

קוצר נשימה הוא משהו שכמעט כולנו חווים בשלב מסוים בחיינו, וזו עלולה להיות בעיה רצינית אם היא נמשכת. 

החדשות הטובות לגבי טיפול בקוצר נשימה הן שניתן לטפל בקלות בסוג הטיפול הנכון.

איך לטפל בזה?

קיימים טיפולים רבים שיעזרו לנו להיפטר מבעיה זו, אך חלקם יעילים יותר מאחרים. סוגי הטיפולים הנפוצים ביותר כוללים תרגילי נשימה ושימוש במכונות טיפול בחמצן. אבל ישנן דרכים אחרות שבהן תוכל לטפל גם בקוצר נשימה. אולי שמעתם על שימוש בחבילות קרח או אמבטיות קרח כדי לעזור בבעיה זו ולשיטות הללו יש גם סיכונים משלהן.

ניתן לטפל בקוצר נשימה באמצעות מגוון תרופות ותרופות. קוצר נשימה הוא כאשר אתה מרגיש קוצר בנשימה שלך והוא עלול להיגרם מהרבה דברים. זה יכול להיות גם בגלל מצב רפואי בסיסי.

התקף חרדה

קוצר נשימה אינו רק בעיה פיזית אלא יכול להיות גם השלכות פסיכולוגיות וגם רגשיות על המטופל. חרדה, פחד ומתח הם חלק מהתסמינים שמגיעים יחד עם קוצר נשימה.

קוצר נשימה גורם בדרך כלל לאדם לתחושת עייפות ולעיתים קרובות הוא צריך לנוח. במקרים מסוימים זה יכול להוביל גם לבעיות בריאות אחרות כמו אסטמה או מחלות לב.

כדי למנוע קוצר נשימה במקום העבודה, חשוב לדאוג לעצמך ולהתאמן באופן קבוע. אחת הדרכים שבהן אנשים עושים זאת היא באמצעות משאף כאשר הם חשים קוצר נשימה או אם הם רק מתחילים לעשות עבודה פיזית מחוץ למשרד (למשל, להסתובב בעיר עמוסה). דרך נוספת היא לקחת תנומה כשאתה מרגיש עייף.

לפרטים: https://nbr.co.il/

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»