מה הם גיינרים?

בערוצי ותוכניות ספורט מתקיימות תחרויות בסגנון "מר עולם", שהן למעשה תחרות על האיש הכי חזק בעולם. ניתן לראות כי המשתתפים בתחרות הזו נראים פחות או יותר אותו הדבר מבחינת מאפיין אחד מרכזי – גוף מוצק, גדול ושרירי במיוחד.

כדי להגיע לחיטוב כזה של הגוף והשרירים, הם צריכים לעבור שנים רבות של אימונים מתישים ומפרכים כדי להצליח ולבנות מסת שריר גדולה. במהלך האימונים העבודה היא בעיקר עם משקלים גדולים ואימוני כוח שונים, כך שהשרירים יוכלו להתפתח ולהיבנות בצורה מיטבית ומהירה יותר. דרך נוספת שיכולה לשפר משמעותית את תוצאות האימון היא באמצעות צריכת אבקות לעלייה במשקל.

אבקות לעלייה במשקל

אבקות אלו מוכרות גם בשם גיינרים. מטרת הגיינרים היא לעלות במשקל הגוף ובמסת השריר, כך שהגוף יתמצק והשרירים יגדלו בהתאם. אבקות גיינר מכילות שילוב של חלבונים ופחמימות יחד עם ויטמינים נוספים החיוניים לבריאות ואיזון הגוף במהלך האימונים.

השילוב של פחמימות וחלבונים המצויים באבקות הגיינר משפר את יכולת הגוף להעלות במסת השריר, ללא ניצול מקור החלבון בגוף המיועד לבניית רקמת השריר.

מהם היתרונות של תוספי המזון

תוספי המזון נועדו להקנות תוסף איכותי לגוף המבצע אימונים שונים, כך שתוספות הויטמינים והמינרלים המצויים בהם ישלימו באופן הטוב ביותר את תזונתו של המתאמן. רוב התוספים מגיעים כאבקה אותה ניתן להמיס במים, או כל משקה אחר וגם ליהנות מטעמים מגוונים ועשירים.

תוספי המזון משדרגים את התפריט התזונתי של המתאמנים על פי הצורך והתוצאות אותם הם רוצים להשיג. במידה ומתאמן מעוניין להגדיל את מסת השריר שלו, הוא יוכל לעשות זאת על ידי הוספה של מסת משקל לגופו בעזרת סט משקולות כדי שמסת השרירים יוכלו להיות אפקטיביים בסופו של דבר. לכן הוא זקוק לתפריט תזונתי הכולל בעיקר פחמימות וחלבונים, ובעזרת תוספי תזונה מתאימים הוא יוכל להגדיל את כמות חומצות האמינו שבגופו.

היכן ניתן לרכוש גיינרים

חנויות טבע וספורט ברחבי הארץ מציעות מגוון תוספי מזון לרכישה. ניתן למצוא גיינרים ואבקות חלבון גם באמצעות חנויות מקוונות באינטרנט, וכך לבצע רכישה מהירה וקלה. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום כדי להתאים את תוסף התזונה המתאים ביותר.

קראו עוד על: כלוב משקולות

עצות נוספות מבית מרטה

התו הסגול

התו הסגול – מה זה אומר?

מטרתו של התו הגדול להתוות מדיניות ברורה בהתמודדות בעלי עסקים עם הקורונה כדי למנוע הדבקה ולצמצם את הסיכונים שעלולים להיות נלווים להגעת לקוחות אל בית

קרא עוד»

מסאז' באילת

הדרך לאילת, בין אם במטוס וכל שכן ברכב, לא ממש מיטיבה עם הגב שלנו. באילת? מצוין. חפשו אחר מקום שקט ומרגיע לשים בו את הראש

קרא עוד»
בוחרים ביטוח בריאות

איך בוחרים ביטוח בריאות

היום קיימת מגמה הולכת וגדלה של אנשים, אשר דואגים לבריאות שלהם. מדובר על אנשים שמוכנים להשקיע לא מעט זמן, כסף ומאמץ באורח חיים בריא יותר,

קרא עוד»
EPS Beauty

EPS Beauty

אם אתם ממש רוצים להמשיך ולהיראות יפים, אנחנו ממליצים לכם לעשות ביקור קטן במכון לטיפוח ויופי של EPS Beauty. במקום זה תמצאו את כל מה

קרא עוד»