מה הם גיינרים?

בערוצי ותוכניות ספורט מתקיימות תחרויות בסגנון "מר עולם", שהן למעשה תחרות על האיש הכי חזק בעולם. ניתן לראות כי המשתתפים בתחרות הזו נראים פחות או יותר אותו הדבר מבחינת מאפיין אחד מרכזי – גוף מוצק, גדול ושרירי במיוחד.

כדי להגיע לחיטוב כזה של הגוף והשרירים, הם צריכים לעבור שנים רבות של אימונים מתישים ומפרכים כדי להצליח ולבנות מסת שריר גדולה. במהלך האימונים העבודה היא בעיקר עם משקלים גדולים ואימוני כוח שונים, כך שהשרירים יוכלו להתפתח ולהיבנות בצורה מיטבית ומהירה יותר. דרך נוספת שיכולה לשפר משמעותית את תוצאות האימון היא באמצעות צריכת אבקות לעלייה במשקל.

אבקות לעלייה במשקל

אבקות אלו מוכרות גם בשם גיינרים. מטרת הגיינרים היא לעלות במשקל הגוף ובמסת השריר, כך שהגוף יתמצק והשרירים יגדלו בהתאם. אבקות גיינר מכילות שילוב של חלבונים ופחמימות יחד עם ויטמינים נוספים החיוניים לבריאות ואיזון הגוף במהלך האימונים.

השילוב של פחמימות וחלבונים המצויים באבקות הגיינר משפר את יכולת הגוף להעלות במסת השריר, ללא ניצול מקור החלבון בגוף המיועד לבניית רקמת השריר.

מהם היתרונות של תוספי המזון

תוספי המזון נועדו להקנות תוסף איכותי לגוף המבצע אימונים שונים, כך שתוספות הויטמינים והמינרלים המצויים בהם ישלימו באופן הטוב ביותר את תזונתו של המתאמן. רוב התוספים מגיעים כאבקה אותה ניתן להמיס במים, או כל משקה אחר וגם ליהנות מטעמים מגוונים ועשירים.

תוספי המזון משדרגים את התפריט התזונתי של המתאמנים על פי הצורך והתוצאות אותם הם רוצים להשיג. במידה ומתאמן מעוניין להגדיל את מסת השריר שלו, הוא יוכל לעשות זאת על ידי הוספה של מסת משקל לגופו בעזרת סט משקולות כדי שמסת השרירים יוכלו להיות אפקטיביים בסופו של דבר. לכן הוא זקוק לתפריט תזונתי הכולל בעיקר פחמימות וחלבונים, ובעזרת תוספי תזונה מתאימים הוא יוכל להגדיל את כמות חומצות האמינו שבגופו.

היכן ניתן לרכוש גיינרים

חנויות טבע וספורט ברחבי הארץ מציעות מגוון תוספי מזון לרכישה. ניתן למצוא גיינרים ואבקות חלבון גם באמצעות חנויות מקוונות באינטרנט, וכך לבצע רכישה מהירה וקלה. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום כדי להתאים את תוסף התזונה המתאים ביותר.

קראו עוד על: כלוב משקולות

עצות נוספות מבית מרטה

גידול צמחים בבית

גידול צמחים בבית

צמחים, צריכים להיות מרכיב חיוני בכל עיצוב פנים. הצבע הירוק של הצמחים מאיר חללים פנימיים (גם אם הם לא חללי גידול) וידוע שיש להם איכויות המעצימות

קרא עוד»
בגדי עבודה

בגדי עבודה

בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם בביגוד אותו לובשים העובדים. בגדי עבודה חייבים להתאים

קרא עוד»
הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מורכבת מחומרים שונים שכולם אקולוגיים ואינם מזיקים לסביבה. זאת לעומת הדברה רגילה שמורכבת מחומרים כימיים שמזיקים לאיכות הסביבה ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע

קרא עוד»