מה הם גיינרים?

בערוצי ותוכניות ספורט מתקיימות תחרויות בסגנון "מר עולם", שהן למעשה תחרות על האיש הכי חזק בעולם. ניתן לראות כי המשתתפים בתחרות הזו נראים פחות או יותר אותו הדבר מבחינת מאפיין אחד מרכזי – גוף מוצק, גדול ושרירי במיוחד.

כדי להגיע לחיטוב כזה של הגוף והשרירים, הם צריכים לעבור שנים רבות של אימונים מתישים ומפרכים כדי להצליח ולבנות מסת שריר גדולה. במהלך האימונים העבודה היא בעיקר עם משקלים גדולים ואימוני כוח שונים, כך שהשרירים יוכלו להתפתח ולהיבנות בצורה מיטבית ומהירה יותר. דרך נוספת שיכולה לשפר משמעותית את תוצאות האימון היא באמצעות צריכת אבקות לעלייה במשקל.

אבקות לעלייה במשקל

אבקות אלו מוכרות גם בשם גיינרים. מטרת הגיינרים היא לעלות במשקל הגוף ובמסת השריר, כך שהגוף יתמצק והשרירים יגדלו בהתאם. אבקות גיינר מכילות שילוב של חלבונים ופחמימות יחד עם ויטמינים נוספים החיוניים לבריאות ואיזון הגוף במהלך האימונים.

השילוב של פחמימות וחלבונים המצויים באבקות הגיינר משפר את יכולת הגוף להעלות במסת השריר, ללא ניצול מקור החלבון בגוף המיועד לבניית רקמת השריר.

מהם היתרונות של תוספי המזון

תוספי המזון נועדו להקנות תוסף איכותי לגוף המבצע אימונים שונים, כך שתוספות הויטמינים והמינרלים המצויים בהם ישלימו באופן הטוב ביותר את תזונתו של המתאמן. רוב התוספים מגיעים כאבקה אותה ניתן להמיס במים, או כל משקה אחר וגם ליהנות מטעמים מגוונים ועשירים.

תוספי המזון משדרגים את התפריט התזונתי של המתאמנים על פי הצורך והתוצאות אותם הם רוצים להשיג. במידה ומתאמן מעוניין להגדיל את מסת השריר שלו, הוא יוכל לעשות זאת על ידי הוספה של מסת משקל לגופו בעזרת סט משקולות כדי שמסת השרירים יוכלו להיות אפקטיביים בסופו של דבר. לכן הוא זקוק לתפריט תזונתי הכולל בעיקר פחמימות וחלבונים, ובעזרת תוספי תזונה מתאימים הוא יוכל להגדיל את כמות חומצות האמינו שבגופו.

היכן ניתן לרכוש גיינרים

חנויות טבע וספורט ברחבי הארץ מציעות מגוון תוספי מזון לרכישה. ניתן למצוא גיינרים ואבקות חלבון גם באמצעות חנויות מקוונות באינטרנט, וכך לבצע רכישה מהירה וקלה. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום כדי להתאים את תוסף התזונה המתאים ביותר.

קראו עוד על: כלוב משקולות

עצות נוספות מבית מרטה

פדים למבוגרים

פדים למבוגרים

פדים סופגים שמבוגרים משתמשים בהם נועדו למטרת ספיגת צרכים אצל מבוגרים מתפקדים שזקוקים לספיגה לא מסיבית. להבדיל ממבוגרים שזקוקים למוצרי ספיגה יותר גדולים למשך שעות

קרא עוד»
כדורי הרזיה

כל האמת על כדורי הרזיה

העולם שלנו מקדש את היופי ואת הגוף הרזה. אנשים נמדדים במידה רבה לפי המראה החיצוני ואין הרבה מקום לטעות בכל מה שקשור לרושם הראשוני. זו

קרא עוד»
prp בישראל

prp בישראל

אתם שייכים לאותם האנשים שסובלים מכאבים שונים בברכיים? יצא לכם לנסות בעבר טיפולים שונים ובכל פעם מחדש יצאתם מאוכזבים? אם כך, ברור לנו מדוע אתם

קרא עוד»