מדרסים לספורט

פעילות ספורטיבית היא מבין הפעולות החשובות ביותר שאנו מבצעים בחיי היום יום שלנו. אנחנו יכולים לצאת לרוץ או ללכת מספר קילומטרים, יש את מי שיבחר לשחק כדורסל, אנחנו יכולים לתרגל פעילות אירובית וכל פעולה שנרצה כדי לשפר את היכולות שלנו, לחטב את הגוף ולחזק אותו. אבל מה בנוגע לדרך שבה כפות הרגליים שלנו מונחות על הקרקע ובתוך הנעליים? רבים מעידים שהתאמת מדרסי ספורט מספקת ביצועים טובים יותר ונוחות רבה בעת אימון. בין היתר יש ספורטאים או מתאמנים שמסבירים שהתאמת מדרסים לפעילות גופנית שהם מבצעים עזרה להם להחלים מפציעות ספורט ואף למנוע אותן.

 

אז כיצד מתאימים מדרסי ספורט?

התאמת מדרסי ספורט נעשית במכונים אורתופדיים מומחים בהם יש אנשי המקצוע המבצעים מספר פעולות עבור ההתאמה הנכונה של השכבות, הצורה ההנדסית, הגובה והאלמנטים הנכונים לכפות הרגליים שלכם, כמו גם לצרכים שלכם.

מדרסים ספורטיביים חותכים ומייצרים באמצעות מכונת CNC המבצעת חיתוך מדויק על המילימטר של המילימטר. שכבות המדרס מותאמות במספרן לצרכים של המתאמן כמו גם שנעשית התאמה לנעליים איתם מתאמנים ולבעיות רפואיות במידה וישנן.

לאחר אבחון ובדיקת כפות הרגליים דרך סריקה ממוחשבת, לאחר יצירת מודל גבס ללא נשיאת משקל, ובאמצעות הדמיות ממוחשבות וייצור מדויק – המומחים מספקים את הרפידות המשמעותיות האלה שיעזרו לכל אחת ואחד להנות מאימון ספורטיבי מושלם, מאיזון, יציבה, נוחות ובריאות בזמן הפעילות הגופנית.

לסיכום, כדי לאפשר לעצמכם פעילות ספורטיבית נכונה יותר בריאה ובעצימות גדולה יותר – כדאי לגשת למומחים על מנת לבצע התאמת מדרסים בצורה נכונה לכפות הרגליים שלכם ולפעילות שאותה אתם מבצעים.

 

הכנסו עכשיו לאתר שלנו: https://ariel-orthopedic.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוגה בפתח תקווה
יוגה היא אחת מצורות האימון הפופולריות ביותר בעולם כיום. זה עזר לאנשים לשפר את בריאותם, את הרווחה...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
טראומה נפשית – מה זה וכיצד אפשר להתמודד איתן
אנשים יכולים לחוות טראומה מסיבות שונות ומגוונות. החל מטראומות שנובעות מדברים שקשורים לילדות שלהם,...
קרא עוד »
אוק 08, 2020
חולמים להיות על המגרש? מה נדרש בשביל להיות שחקן כדורגל מצליח?
האחד חולם להיות טייס, השני רואה את עצמו בחלל, יש את זה שרק רוצה לעשות כסף והרבה ממנו ויש גם לא מעט...
קרא עוד »
יול 29, 2021