רצועות התנגדות לאימון

רצועות התנגדות לאימון

רצועות התנגדות לאימון כושר הן פתרון נפלא שצובר תאוצה בקרב ספורטאים רבים. אופציה זו של ספורט באמצעות רצועות התנגדות לאימון חדרה ארצה רק לפני שנים מועטות, אך היא מכה גלים וספורטאים רבים מתאמנים באמצעותה.

כל מי שמסתובב בפארקים רואה את המתאמנים שמבצעים זאת לבד, בקבוצה של חברים או בסיוע של מאמן כושר.

רצועות התנגדות לאימון

היתרון של רצועות התנגדות לאימון שהן זמינות תמיד ואפשר לבצע באמצעותן אימונים שונים גם בבית כשמזג האוויר אינו מאפשר להתאמן בחוץ. הן קומפקטיות, אינן תופסות שטח ואם מפנים מעט את הרהיטים בסלון יש מספיק מקום לבצע סוגים שונים של תרגילים על הרצפה או על מזרן ייעודי לכך.

יצרני הרצועות מציעים למתאמנים שפע של אופציות לתרגילי כושר שלכל אחד מהם יש מטרה אחרת. כל ספורטאי מכיר את גופו וברוב המקרים הוא יודע אילו שרירים עליו לחזק או לפתח ולכן הוא מתמקד בתרגילים הללו ומבצע אותם צעד אחר צעד, על פי ההנחיות עד שהוא לומד אותם.

המטרות של האימונים השונים

באמצעות רצועות התנגדות לאימון מאתר https://dopamineo.co.il/ אפשר לפתח את השרירים, לעבוד על גמישותם, לפתח את השרירים בטכניקות ייעודיות ויוצאות דופן. בנוסף לכך אפשר לבצע אימונים של שרירי הגב והחזה, של שרירי הליבה, סיבולת לב ריאה ועוד.

בתחילת האימונים כמו בחדר כושר או בכל מקום אחר, רצוי לבצע תנועתיות כדי לחמם את השרירים. על ידי רצועות התנגדות לאימון מבצעים מתיחות של השרירים, יוצרים תנועות גמישות ורק לאחר מכן מנתבים את האימון לתחום הרצוי. על פי שגרת האימונים, גם בתום כל אימון מבצעים תרגילים לירידה הדרגתית מרמת האימון הגבוהה וזאת כדי לא ליצור התכווצויות שרירים לא נעימות ברגליים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפחיתים לחצים בעזרת מיינדפולנס
החיים בעידן שלנו הם חיים עמוסים בלחצים ובמתחים. העולם הופך להיות תחרותי יותר משנה לשנה, אם נוסיף לזה...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
האם מומלץ תמיד לשלב בין שאיבת שומן ומתיחת בטן
נשים וגברים רבים, אשר מתמודדים עם בעיות של משקל יתר, השמנה, מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה...
קרא עוד »
ינו 14, 2020
מה נכון לדעת לפני התחלת תהליך השתלת שיניים
למרות שישנן מספר אפשרויות להחלפת שיניים טבעיות לשיפור בריאות הפה, החיוך והביטחון, השתלת השיניים,...
קרא עוד »
ספט 12, 2021