שירותים פתוחים או סגורים לחתול?

כל מי שמחליט לאמץ חתול צריך לדעת, שלהבדיל מכלבים, החתולים נוהגים לעשות את הצרכים שלהם באתר מיוחד שמיועד לכך בבית. מדובר על ארגז חול אשר רוכשים במיוחד עבור החתול ושם הוא יכול לעשות פיפי או צואה. 

השאלה שהרבה מאוד אנשים מתלבטים בה היא, האם לרכוש שירותים פתוחים או סגורים לחתול. כלומר, האם יש לרכוש עבורו שירותים שאפשר לסגור אותם או ארגז חול פתוח בו הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. לפני שנסביר את היתרונות של כל סוג, חשוב להבהיר שאת השירותים יש להציב במקום נוח על מנת שהחתול יוכל להגיע אליו בקלות, מצד שני, הם צריכים להיות מוצבים במקום בו לא תהיה השפעה לריח שיווצר, על הבית. 

שירותים פתוחים, כאמור, זה ארגז חול לחתולים המיועד לחתול ובו הוא יכול לעשות את מה שהוא צריך בצורה סדירה ובטוחה. שירותים סגורים מאפשרים לו לעשות את זה, כאשר אנחנו יכולים לסגור את המתחם ולהימנע מהיווצרות של ריחות מסביב. 

מה עדיף לנו?

בעיקרון, ישנה העדפה לשירותים סגורים משתי סיבות: ראשית, אנחנו לא נרצה שהחול יעוף ויתפזר בבית, אם תהיה רוח או נפעיל מיזוג אוויר. לכן, עדיף לנו שהמתחם יהיה סגור. זה הרבה יותר נעים כך. 

שנית, אם יש ילדים בבית, אזי שירותים לחתול סגורים מונעים מהם אפשרות להגיע קרוב לחול ולעשות בו שימוש. ישנם ילדים שעלולים לטעות ולחשוב שהחול מיועד למשחק. אנחנו לא נרצה בכך, מאחר והצואה והשתן של החתול מפוזרים בתוכו. לכן, נעדיף שהשירותים יהיו סגורים. 

יתרון נוסף הוא, ניתן להעביר שירותים סגורים ממקום למקום בלי שום בעיה, זה הרבה יותר קל מאשר שירותים פתוחים ולשמחתנו גם אפשר לנקות את השירותים בצורה נוחה וסדירה.

עצות נוספות מבית מרטה

סטפר

כל הסיבות לקנות סטפר לבית

קרוב לוודאי שאפשר להניח בוודאות שכמעט כל אדם אשר אי פעם רצה לרדת במשקל או לשפר את הכושר הגופני שלו נתקלת לפחות פעם אחת בעצה

קרא עוד»
השתלת שיער

השתלת שיער

בניגוד לימי העבר, השתלת שיער כיום היא ניתוח נגיש לחלקים הולכים וגדלים באוכלוסייה המקומית. בעבר, מעט אנשים נרשמו לניתוח משתי סיבות: מחיר יקר מאד גם

קרא עוד»
חטיף חלבון ללא סוכר

חטיף חלבון ללא סוכר

חטיפי חלבון נועדו לתת מענה בעיקר לספורטאים ואנשים שמתאמנים באופן קבוע, לצורך בניית מסת שריר בריאה. לצד אלה, חטיפי חלבון נצרכים גם על ידי אנשים

קרא עוד»
קופון אייהרב

גם להיות בריא וגם לחסוך אייהרב

הרי סביר להניח שאתם מודעים לעובדה כי ויטמינים, מוצרי יופי וקוסמטיקה, יקרים מאוד בארץ. לכן כה הרבה ישראלים מעדיפים לרכוש אונליין את המוצרים הללו, מאתר

קרא עוד»