שירותים פתוחים או סגורים לחתול?

שירותים לחתול

כל מי שמחליט לאמץ חתול צריך לדעת, שלהבדיל מכלבים, החתולים נוהגים לעשות את הצרכים שלהם באתר מיוחד שמיועד לכך בבית. מדובר על ארגז חול אשר רוכשים במיוחד עבור החתול ושם הוא יכול לעשות פיפי או צואה. 

השאלה שהרבה מאוד אנשים מתלבטים בה היא, האם לרכוש שירותים פתוחים או סגורים לחתול. כלומר, האם יש לרכוש עבורו שירותים שאפשר לסגור אותם או ארגז חול פתוח בו הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. לפני שנסביר את היתרונות של כל סוג, חשוב להבהיר שאת השירותים יש להציב במקום נוח על מנת שהחתול יוכל להגיע אליו בקלות, מצד שני, הם צריכים להיות מוצבים במקום בו לא תהיה השפעה לריח שיווצר, על הבית. 

שירותים פתוחים, כאמור, זה ארגז חול לחתולים המיועד לחתול ובו הוא יכול לעשות את מה שהוא צריך בצורה סדירה ובטוחה. שירותים סגורים מאפשרים לו לעשות את זה, כאשר אנחנו יכולים לסגור את המתחם ולהימנע מהיווצרות של ריחות מסביב. 

מה עדיף לנו?

בעיקרון, ישנה העדפה לשירותים סגורים משתי סיבות: ראשית, אנחנו לא נרצה שהחול יעוף ויתפזר בבית, אם תהיה רוח או נפעיל מיזוג אוויר. לכן, עדיף לנו שהמתחם יהיה סגור. זה הרבה יותר נעים כך. 

שנית, אם יש ילדים בבית, אזי שירותים לחתול סגורים מונעים מהם אפשרות להגיע קרוב לחול ולעשות בו שימוש. ישנם ילדים שעלולים לטעות ולחשוב שהחול מיועד למשחק. אנחנו לא נרצה בכך, מאחר והצואה והשתן של החתול מפוזרים בתוכו. לכן, נעדיף שהשירותים יהיו סגורים. 

יתרון נוסף הוא, ניתן להעביר שירותים סגורים ממקום למקום בלי שום בעיה, זה הרבה יותר קל מאשר שירותים פתוחים ולשמחתנו גם אפשר לנקות את השירותים בצורה נוחה וסדירה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות ספורט – להזמין אונליין או פיזית?
ציוד ספורט משמש אותנו לא רק לעשיית ספורט אלא גם כהגנה על הגוף שלנו, מניעת פציעות ושיפור הביצועים שלנו....
קרא עוד »
ספט 22, 2019
כך תבחרו בית אבות סיעודי במרכז
ישנם לא מעט בתי אבות סיעודיים במרכז. איך תדעו לבחור? מהו המקום האיכותי ביותר? כאן נכתוב על נושא זה: כך...
קרא עוד »
נוב 17, 2021
איך הרצאה על נומרולוגיה שינתה לי את החיים?
מאז ימי היוונים הקדומים ברור לכל כי העולם שלנו מבוסס על מספרים. נכון למילים יש כוח עצום אך כל יצור חי...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018