איפה כדאי לעשות קורס קייט סרפינג

אם גם אתם החלטתם שגם אתם רוצים להכנס לספורט הזה ולהתחיל לגלוש קייט סרפינג יש כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו, אחד מהם הוא שאתם תהיו חייבים לעשות קורס קייט סרף אם אתם מעוניינים להכנס לתחום. בכל ענף ספורט חדש כמו טניס, רכיבה על אופניים, גלישת גלים ועוד, ההמלצה תמיד תהיה לא להתחיל לבד ולקחת קורס או שיעורים על מנת שתוכלו להכנס לתחום באופן בטוח, וכזה שיאפשר לכם התקדמות מהירה. בנוגע לקייט סרפינג, זוהי לא המלצה אלא חובה. מדובר בספורט אקסטרים לכל דבר שדורש מיומנות בהפעלת ציוד רב ומסוכן כמו עפיפון גדול שמייצר הרבה כוח ברוח ומחובר למערכת חוטים באורך של מעל 20 מטרים. מדובר בדבר שיש בו פוטנציאל לגרום לתאונות לגולש ולסביבה ולכן חייב לעבור קורס שייתן לגולש המתחיל את הידע, המיומנות והדרך הנכונה להתחיל באופן בטוח.

אז הבנתם שכדי להכנס לתחום, קורס הוא חובה. אבל איך תדעו איפה ואצל מי לעשות? אחת ההמלצות היא לעשות את הקורס במקום שקרוב להיכן שאתם גרים מתוך הנחה שבחוף שקרוב למקום שאתם גרים בו, שם בדרך כלל תגלשו. לכן חשוב שכבר במהלך הקורס תכירו היטב את החוף שבו תגלשו, מהם הנקודות והאזורים בחוף שתצטרכו להזהר מהם, תוכלו להתחבר לגולשים המקומיים. אם למשך אתם גרים באזור חוף הכרמל, יהיה כדאי לכם לעשות קורס קייט סרפינג בעתלית. אותו הדבר אם אתם גרים בנתניה, תוכלו לעשות זאת בחוף פולג.

בנוסף חשוב לעשות את הקורס במקום מוכר שיש לו ותק ומוניטין טוב. כך תדעו שאתם לומדים במקום שהעביר מספיק קורסים ויש לו את הניסיון לעשות זאת באופן המקצועי ביותר. מקום כזה הוא כנראה גם מקום שפועל באופן מסודר עם ביטוח מתאים, אך בכל זאת חשוב שתבדקו כי אכן המועדון או מדריך הגלישה אכן מחזיק בביטוח מתאים.

עוד דבר שחשוב לשים לב אליו לפני שבוחרים מקום לעשות קורס קייט סרפינג הוא המלצות. תוכלו להתייעץ עם גולשים ותיקים שכנראה מכירים את המדריכים השונים, או אם גולשים שעברו קורס באחד מבתי הספר לגלישה השונים ולקבל מהם המלצות וחוות דעת ובכך תוכלו לקחת את כל השיקולים ולהחליט מהו המקום המתאים ביותר עבורכם לעבור את הקורס. שיהיה בהצלחה.

עצות נוספות מבית מרטה

בית גידול לכלבים

מה זה בית גידול לכלבים?

כלבי הקינג צ'ארלס הינם כלבים מיוחדים ביותר, גזעיים, מתוקים ועל מנת שיכולו לצאת לחיים שהם מוכנים לגמרי הם זקוקים לבית גידול שייגדל אותם בימים הראשונים.

קרא עוד»