כיצד ODT יכול לתרום לגיבוש הצוות?

גיבוש צוות

כל מנהל צריך להבין כי זה לא משנה אם עובדים אצלו העובדים החכמים ביותר, המוכשרים ביותר, המבריקים ביותר, והמוכשרים ביותר, אם העובדים לא מסתדרים זה עם זה העסק פשוט יקלע לקשיים עצומים. זהו משהו שכל מנהל חייב לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם הוא רוצה לנהל את מקום העבודה בצורה חכמה. העניין הוא שפעמים רבות לצוות עובדים קשה מאוד להתגבש במקום העבודה וזאת עקב הלחץ שיש במקום העבודה, הקשיים שמקום העבודה מערים עלינו ועקב העובדה כי יש צורך להספיק כל כך הרבה דברים. לכן מומלץ מאוד להוציא את העובדים אל פעילות גיבוש על חשבון זמן העבודה כל כמה חודשים. לדעת רבים כיום הפעילות אשר כי תגבש את העובדים היא פעילות ODT וזאת עקב העובדה כי הפעילות הזאת היא גם מאוד מהנה וגם דורשת כישורים מיוחדים אשר אנחנו לא מפעילים לרוב ביום יום.

מדוע כדאי לערוך את הסדנא בשטח?

עליכם להבין כי סדנת ODT היא דרך נהדרת לשבור שגרה וכל שבירת שגרה כזאת היא דבר נפלא היכול להעניק לכם המון ולשפר את מצב הרוח של העובדים שלכם בצורה ניכרת. אך שימו לב בשביל לשבור שגרה יש לשנות גם את המקום שבו הסדנא נערכת. אם תערכו את הסדנא בחדר הישיבות של העסק אזי זה ממש לא ישבור את השגרה. לא רק זאת אלא שיש לקחת בחשבון כי בכדי לערוך את הסדנא יש צורך במקום נרחב ולא במקום קטן וזה גם כן משהו שיש לתת עליו את הדעת וזוהי סיבה נוספת מדוע כל כך כדאי לערוך את הסדנא בשטח.

מחפשים אחר חברת ODT? וודאו כי יש לה ניסיון בסדנאות לחברות

עליכם להבין כי בסופו של יום יש הבדל ניכר בין עריכה של סדנת ODT לילדים ובין עריכה של סדנת ODT לגיבוש הצוות. על כן אתם צריכים להבין שבכדי לערוך את הסדנא עליכם לוודא כי לחברה שבה אתם בוחרים יש ניסיון רב בעריכה של סדנאות לחברות וזאת בכדי להבטיח כי הסדנא תענה על הצרכים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאמן כושר אישי בראש העין
סביר להניח שאם אתם גרים בראש העין והסביבה הקרובה והחלטתם שאתם רוצים להתחיל תהליך בדרך לבריאות, איכות...
קרא עוד »
נוב 30, 2021
ציפוי שיניים
גם אתם התביישתם במשך שנים רבות לחייך? גם אתם מרגישים כי השיניים שלכם לא מספיק לבנות, מסודרות או נראות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
תוספי תזונה שעדיף לא לשלב ביחד
ישנם מספר תוספים אשר יכולים להיות מסוכנים אם בוחרים לצרוך אותם ביחד עם תרופות שונות, כך שאם אתם רוצים...
קרא עוד »
אוק 31, 2018