האם מומלץ תמיד לשלב בין שאיבת שומן ומתיחת בטן

נשים וגברים רבים, אשר מתמודדים עם בעיות של משקל יתר, השמנה, מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה בצורה אפקטיבית, הן בשביל להוריד במשקל והן בשביל ליהנות ממראה יותר אסתטי, יותר יפה, מראה שיתאים לגיל שלהם ולמה שהם רוצים להציג.

באופן טבעי, לא בכל מקרה של השמנת יתר אפשר לעשות דיאטה או פעילות ספורטיבית בשביל להתמודד עם הבעיה. זה נכון בוודאי אם מדובר על השמנה קיצונית וכן על מקרים בהם השומן מתרכז באזורים שקשה לעבוד עליהם. זה נכון אגב, לא רק במקרה שהשומן מתרכז למשל בקרסוליים או באזורים אחרים שלא ניתן לעשות בהם דיאטה טבעית, אלא אפילו כשמדובר על אזורים מסוימים בבטן, בירכיים. אזורים שעל פניו, בדרך כלל, אם אנחנו נשיל מהמשקל שלנו, זה יבוא לידי ביטוי גם שם. כידוע, זה לא תמיד כך.

בין האופציות הפופולאריות ביותר להתמודדות עם מצב זה, אנחנו יכולים למצוא טיפולי שאיבת שומן מהבטן ושאר איזורים בגוף, מדובר על סוג טיפולים מאוד פופולארי, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, צריך לומר שלא כל אחד ואחת יכולים לעבור טיפול כזה, הרופא אליו פונים במטרה לעבור את הטיפול, יצטרך לבדוק את הנתונים, הוא יצטרך לבדוק את המצב הפיזי ואת ההיסטוריה הרפואית, בשביל להחליט האם זה אפשרי. מה עוד, שרופאים לא ממהרים לבצע טיפול כזה בכל משקל ובכל סיטואציה. ההסבר הוא, שיש מקרים בהם כמות השומן שאפשר לשאוב היא נמוכה ועל כן, מוטב לבצע דיאטה רגילה או טיפולים אחרים.

מה בין שאיבת שומן למתיחת בטן

הרבה פעמים נהוג לקשר ובצדק, בין טיפולי שאיבת שומן למתיחת בטן. זה לא מקרי, שכן שני הטיפולים, אפשר לומר, הם טיפולים תואמים. במובן הזה, שאם אנחנו מבצעים שאיבת שומן, אזי הרבה פעמים, יהיה נכון גם לפנות למסלול של מתיחת בטן היקפית.

הנה הסבר קצר מדוע זה כך: כשאנחנו ניגשים לטיפול של שאיבת שומן, באופן טבעי מה שקורה זה שהרופא שואב כמות עצומה של שומן מאזורים מסוימים בגוף שלנו, כאמור, כפי שציינו, חלק מהשומן יישאב גם מאזור הבטן.

אחרי הטיפול מה שיקרה זה, שאומנם יהיו לנו פחות שומנים, אך מצד שני העור שקודם לכן היה מתוח כתוצאה מכך שמתחתיו היה שומן, יהיה עכשיו מדולדל. זה יצור מראה לא נעים, לא אסתטי. מראה של עור מקומט שמזכיר עור זקן.

לכן הפתרון, בדומה לעור זקן ומקומט בפנים, זה לבצע מתיחה של המקום, בין היתר על ידי הסרת עודפי עור, וכך אנחנו למעשה נהנה מבטן חלקה, בטן מתוחה, בלי כל עודפי העור וכן בלי כל השומנים אשר הצטברו במהלך השנים וכעת שאבנו והוצאנו אותם.

חשוב להדגיש, את שני הטיפולים ניתן לבצע כמובן אצל אותו רופא.

עצות נוספות מבית מרטה

לחטא נגד קורונה

למה חשוב לחטא נגד קורונה?

אף אחד בעולם לא יכול לומר שהוא התכונן לנגיף קורונה ובטח שלא להשלכות שהגיעו עמו. קורונה הביאה עמה שינויים רבים שרובם הרעו את איכות החיים

קרא עוד»
מדבקות הרזיה

מדבקות הרזיה: איך הן עובדות?

לא מעט אנשים מחפשים דרך יעילה להוריד במשקל. ישנם אנשים שכבר ניסו שיטות שונות של דיאטה אך פשוט לא מצליחים להגיע ליעד הנכסף. בעוד שישנם

קרא עוד»
סיבות לנשירת שיער

סיבות לנשירת שיער

אנשים שסובלים מנשירת שיער ואף מצבים של הקרחה מבינים היטב עד כמה המצב הזה יכול להיות לא נעים. אם גם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה

קרא עוד»
שתלים דנטליים

שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?

אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה בשנים האחרונות, וכך גם שיטות ההשתלה.

קרא עוד»