האם מומלץ תמיד לשלב בין שאיבת שומן ומתיחת בטן

לשלב בין שאיבת שומן ומתיחת בטן

נשים וגברים רבים, אשר מתמודדים עם בעיות של משקל יתר, השמנה, מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה בצורה אפקטיבית, הן בשביל להוריד במשקל והן בשביל ליהנות ממראה יותר אסתטי, יותר יפה, מראה שיתאים לגיל שלהם ולמה שהם רוצים להציג.

באופן טבעי, לא בכל מקרה של השמנת יתר אפשר לעשות דיאטה או פעילות ספורטיבית בשביל להתמודד עם הבעיה. זה נכון בוודאי אם מדובר על השמנה קיצונית וכן על מקרים בהם השומן מתרכז באזורים שקשה לעבוד עליהם. זה נכון אגב, לא רק במקרה שהשומן מתרכז למשל בקרסוליים או באזורים אחרים שלא ניתן לעשות בהם דיאטה טבעית, אלא אפילו כשמדובר על אזורים מסוימים בבטן, בירכיים. אזורים שעל פניו, בדרך כלל, אם אנחנו נשיל מהמשקל שלנו, זה יבוא לידי ביטוי גם שם. כידוע, זה לא תמיד כך.

בין האופציות הפופולאריות ביותר להתמודדות עם מצב זה, אנחנו יכולים למצוא טיפולי שאיבת שומן מהבטן ושאר איזורים בגוף, מדובר על סוג טיפולים מאוד פופולארי, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, צריך לומר שלא כל אחד ואחת יכולים לעבור טיפול כזה, הרופא אליו פונים במטרה לעבור את הטיפול, יצטרך לבדוק את הנתונים, הוא יצטרך לבדוק את המצב הפיזי ואת ההיסטוריה הרפואית, בשביל להחליט האם זה אפשרי. מה עוד, שרופאים לא ממהרים לבצע טיפול כזה בכל משקל ובכל סיטואציה. ההסבר הוא, שיש מקרים בהם כמות השומן שאפשר לשאוב היא נמוכה ועל כן, מוטב לבצע דיאטה רגילה או טיפולים אחרים.

מה בין שאיבת שומן למתיחת בטן

הרבה פעמים נהוג לקשר ובצדק, בין טיפולי שאיבת שומן למתיחת בטן. זה לא מקרי, שכן שני הטיפולים, אפשר לומר, הם טיפולים תואמים. במובן הזה, שאם אנחנו מבצעים שאיבת שומן, אזי הרבה פעמים, יהיה נכון גם לפנות למסלול של מתיחת בטן היקפית.

הנה הסבר קצר מדוע זה כך: כשאנחנו ניגשים לטיפול של שאיבת שומן, באופן טבעי מה שקורה זה שהרופא שואב כמות עצומה של שומן מאזורים מסוימים בגוף שלנו, כאמור, כפי שציינו, חלק מהשומן יישאב גם מאזור הבטן.

אחרי הטיפול מה שיקרה זה, שאומנם יהיו לנו פחות שומנים, אך מצד שני העור שקודם לכן היה מתוח כתוצאה מכך שמתחתיו היה שומן, יהיה עכשיו מדולדל. זה יצור מראה לא נעים, לא אסתטי. מראה של עור מקומט שמזכיר עור זקן.

לכן הפתרון, בדומה לעור זקן ומקומט בפנים, זה לבצע מתיחה של המקום, בין היתר על ידי הסרת עודפי עור, וכך אנחנו למעשה נהנה מבטן חלקה, בטן מתוחה, בלי כל עודפי העור וכן בלי כל השומנים אשר הצטברו במהלך השנים וכעת שאבנו והוצאנו אותם.

חשוב להדגיש, את שני הטיפולים ניתן לבצע כמובן אצל אותו רופא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכירו את הפוסט טראומה ואת דרכי הטיפול
פוסט טראומה היא מצב מתמשך המשפיע על חיים שלמים של אדם, לפעמים אפילו ללא הבנתו או ידיעתו. אדם שהוא פוסט...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
למה חשוב להציב מטרות ויעדים?
הצבת יעדים היא הצעד הראשון לקראת השגתן. כשאנחנו מציבים יעדים, יש לנו יותר מוטיבציה לעבוד לקראתם. זה...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022
טיפים לאימון כושר ביתי
היום, כשכולנו מבלים את רוב זממנו בתוך קירות הבית שלנו, קל מאוד ליפול לשגרה לא בריאה, לאכול ג׳אנק פוד...
קרא עוד »
דצמ 23, 2020