סוגי אופניים שונים – איך לבחור מה שיתאים לך?

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת אופניים. הדבר החשוב ביותר הוא לקבוע את הצרכים שלך ומה אתה רוצה שהאופניים יעשו עבורך. לפני רכישת אופניים, עדיף לדעת את סגנון הרכיבה שלך ואת סוג השטח שאתה רוכב עליו באופן קבוע. ייתכן שתרצה גם לשקול כמה זמן תבלה על האופניים שלך בכל יום.

אופניים מגיעים בצורות וגדלים שונים בהתאם לשימוש בהם. לאופניים מסוימים יש הילוך יחיד, לאחרים יש מספר הילוכים, ולחלקם יש הנעת שרשרת. ניתן למצוא גם אופני הרים, אופני סינגל ספיד, אופני כביש, אופני BMX ועוד.

לפני שאתם קונים אופניים חשוב לשקול באיזה סוג אופניים אתם רוצים להשתמש לאיזה סוג פעילות.

ישנם סוגים רבים של אופניים לבחירה בשוק, אך לא קל לדעת איזה מהם הכי מתאים לכם. 

כדי להקל על ההחלטה שלך, הנה כמה טיפים כיצד תוכל לבחור את האופניים שלך בחוכמה.

1) חקור את סוג האופניים הטוב ביותר עבור הצרכים שלך:

– הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לפני רכישת אופניים הוא לברר איזה סוג רכיבה אתה תעשה בתדירות הגבוהה ביותר. לדוגמה, אם אתה מתכנן לרכוב בעיקר על כבישים סלולים, אז אופני כביש יהיו אופציה מצוינת עבורך. אם אתה מתכנן לרכוב בעיקר בשבילי שטח ורוצה משהו יותר יציב ועמיד, אז אופני הרים לשטח יהיו מתאימים יותר לצרכים שלך.

2) שקול כמה כסף אתה רוצה להוציא:

– השלב השני בבחירת האופניים המושלמים עבור עצמך הוא קביעת כמה כסף התקציב הזה יכול להתמודד. כלל אצבע טוב כשמדובר בקניית אופניים הוא שיותר

בחירת סוג האופניים המתאים יכולה להיות משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר אתה מנסה למצוא את האופניים המתאימים לך.

טיפים לבחירת סוגים שונים של אופניים:

-שקול את התקציב שלך וכמה זמן אתה רוצה להשקיע באימונים

-תחשוב על איפה תיסע ומה הצרכים שלך

-תחשוב איזה סוג של סגנון רכיבה יש לך

להשיג באתר: https://www.tlvforbikes.co.il/

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»