דיקור סיני למיגרנה – האם זה עובד?

רבים שסובלים ממיגרנה, מתארים סוג של מפלצת שאורבת בחשכה אשר תוקפת בזמנים הגרועים ביותר. מיגרנה היא מחלה כרונית שרבים סובלים ממנה. מדובר בכאב חד המופיע באזורים כמו כתר הראש, ארובת העין, מיגרנה מכאיבה ברקות וצידי הראש, גורמת לכאב במצח ובצוואר ויכולה להשבית לכמה שעות או כמה ימים את מי שסובל ממנה. 

איזה טיפול יש למיגרנה?

בכול הנוגע לטיפול קונבנציונלי במחלה, עד היום לא נמצא טיפול ספציפי שנחשב מטיב או פתרון מושלם למצב, ורבים שסובלים ממיגרנה נוטלים מגוון רחב של כדורי מניעה ומשככי כאבים. 

אבל האם ידעתם ש טיפול ברפואה משלימה יוכל להטיב עם הכאב והסימפטומים ולצמצם את כמות ההתקפים? טיפול כמו דיקור סיני למיגרנה מאזן את הגוף, מזרים את הדם ומפחית סטרס לכן הוא  נחשב כזה שיכול לסייע לחולי מיגרנה. 

מי שסובל ממיגרנה יודע עד כמה סטרס ומאמץ פיזי או נפשי יכולים להשפיע על הופעתו של הכאב, לכן איזון הגוף באמצעות דיקור יכול להיות טיפול משלים עבור מי שסובל ממיגרנה. 

הרפואה הסינית מציעה טיפול דיקור שבועי וחודשי לסובלים ממיגרנה בתוספת צמחי מרפא שיכולים לאזן את הגוף ולהטיב עמו. בין היתר, מי שסובל מהמצב יוכל להתייעץ עם מומחים ברפואה הסינית בנוגע להתאמת תזונה נכונה למיגרנה ובנוגע לדרך להיפטר מהכאב או למנוע אותו לחלוטין. 

אז אם ה"מפלצת" הזאת שולטת בחייכם והכאב תוקף שוב ושוב – כדאי לנסות כל מה שניתן על מנת לסבול פחות ולבדוק כיצד הרפואה הסינית יכולה להטיב עמכם.

> קראו גם על דיקור סיני כאבי גב

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»