דיקור סיני למיגרנה – האם זה עובד?

רבים שסובלים ממיגרנה, מתארים סוג של מפלצת שאורבת בחשכה אשר תוקפת בזמנים הגרועים ביותר. מיגרנה היא מחלה כרונית שרבים סובלים ממנה. מדובר בכאב חד המופיע באזורים כמו כתר הראש, ארובת העין, מיגרנה מכאיבה ברקות וצידי הראש, גורמת לכאב במצח ובצוואר ויכולה להשבית לכמה שעות או כמה ימים את מי שסובל ממנה. 

איזה טיפול יש למיגרנה?

בכול הנוגע לטיפול קונבנציונלי במחלה, עד היום לא נמצא טיפול ספציפי שנחשב מטיב או פתרון מושלם למצב, ורבים שסובלים ממיגרנה נוטלים מגוון רחב של כדורי מניעה ומשככי כאבים. 

אבל האם ידעתם ש טיפול ברפואה משלימה יוכל להטיב עם הכאב והסימפטומים ולצמצם את כמות ההתקפים? טיפול כמו דיקור סיני למיגרנה מאזן את הגוף, מזרים את הדם ומפחית סטרס לכן הוא  נחשב כזה שיכול לסייע לחולי מיגרנה. 

מי שסובל ממיגרנה יודע עד כמה סטרס ומאמץ פיזי או נפשי יכולים להשפיע על הופעתו של הכאב, לכן איזון הגוף באמצעות דיקור יכול להיות טיפול משלים עבור מי שסובל ממיגרנה. 

הרפואה הסינית מציעה טיפול דיקור שבועי וחודשי לסובלים ממיגרנה בתוספת צמחי מרפא שיכולים לאזן את הגוף ולהטיב עמו. בין היתר, מי שסובל מהמצב יוכל להתייעץ עם מומחים ברפואה הסינית בנוגע להתאמת תזונה נכונה למיגרנה ובנוגע לדרך להיפטר מהכאב או למנוע אותו לחלוטין. 

אז אם ה"מפלצת" הזאת שולטת בחייכם והכאב תוקף שוב ושוב – כדאי לנסות כל מה שניתן על מנת לסבול פחות ולבדוק כיצד הרפואה הסינית יכולה להטיב עמכם.

> קראו גם על דיקור סיני כאבי גב

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בתאילנד: המדריך החיוני שלך לחוויות בלתי נשכחות
בממלכה של דרום מזרח אסיה, תאילנד מתגלה כקשר של תרבות, סגנונות חיים תוססים ושלל הרפתקאות שאין שני לו...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
ד"ר גדי שי – אמצעים לשמירה על היגיינת חלל הפה
הזמנתי את ד"ר גדי שי, מחלוצי רפואת השיניים הדיגטלית בישראל שעוסק בשיקום והצלת שיניים כבר יותר מ-30 שנה...
קרא עוד »
אוג 31, 2022
הסרת שיער לצמיתות – יש דבר כזה?
שיער גוף הוא עניין תרבותי ובהרבה מקומות מקובל לא לשנות את סדרי הטבע, עם זאת במקומות רבים אחרים הגוף...
קרא עוד »
יונ 01, 2021