דיקור סיני למיגרנה – האם זה עובד?

רבים שסובלים ממיגרנה, מתארים סוג של מפלצת שאורבת בחשכה אשר תוקפת בזמנים הגרועים ביותר. מיגרנה היא מחלה כרונית שרבים סובלים ממנה. מדובר בכאב חד המופיע באזורים כמו כתר הראש, ארובת העין, מיגרנה מכאיבה ברקות וצידי הראש, גורמת לכאב במצח ובצוואר ויכולה להשבית לכמה שעות או כמה ימים את מי שסובל ממנה. 

איזה טיפול יש למיגרנה?

בכול הנוגע לטיפול קונבנציונלי במחלה, עד היום לא נמצא טיפול ספציפי שנחשב מטיב או פתרון מושלם למצב, ורבים שסובלים ממיגרנה נוטלים מגוון רחב של כדורי מניעה ומשככי כאבים. 

אבל האם ידעתם ש טיפול ברפואה משלימה יוכל להטיב עם הכאב והסימפטומים ולצמצם את כמות ההתקפים? טיפול כמו דיקור סיני למיגרנה מאזן את הגוף, מזרים את הדם ומפחית סטרס לכן הוא  נחשב כזה שיכול לסייע לחולי מיגרנה. 

מי שסובל ממיגרנה יודע עד כמה סטרס ומאמץ פיזי או נפשי יכולים להשפיע על הופעתו של הכאב, לכן איזון הגוף באמצעות דיקור יכול להיות טיפול משלים עבור מי שסובל ממיגרנה. 

הרפואה הסינית מציעה טיפול דיקור שבועי וחודשי לסובלים ממיגרנה בתוספת צמחי מרפא שיכולים לאזן את הגוף ולהטיב עמו. בין היתר, מי שסובל מהמצב יוכל להתייעץ עם מומחים ברפואה הסינית בנוגע להתאמת תזונה נכונה למיגרנה ובנוגע לדרך להיפטר מהכאב או למנוע אותו לחלוטין. 

אז אם ה"מפלצת" הזאת שולטת בחייכם והכאב תוקף שוב ושוב – כדאי לנסות כל מה שניתן על מנת לסבול פחות ולבדוק כיצד הרפואה הסינית יכולה להטיב עמכם.

> קראו גם על דיקור סיני כאבי גב

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»