מה הדרך הטובה ביותר להתאמן ולשמור על כושר מהבית?

כושר מהבית

כולנו יודעים כמה קשה למצוא זמן פנוי לעשות תרגילי כושר, לשנות את התזונה שלנו ולהתחיל לדאוג לגוף שלנו, ׳ממחר דיאטה׳ זה מושג שנשמע בכל יום בבתים בכל רחבי הארץ. עד לא מזמן אם רצינו לעשות כושר נראה שלא הייתה לנו ברירה אלא להירשם לחדר הכושר הקרוב אלינו וללכת להזיע יחד עם כל באי המכון. היום, כאשר רוב האנשים עובדים שעות ארוכות ויחד עם השינויים באורח החיים שהביאה עלינו הקורונה, אנשים רבים נמנעים מלבקר בחדרי כושר ומעדיפים להמשיך ולהתאמן בנוחות של הסביבה הביתית שלהם, ללא צורך לצאת מהבית. תוסיפו לכל זה את הטמפרטורות בחוץ שרק ממשיכות לעלות ומשאירות אותנו כמה שיותר צמוד למזגן ותגיעו למסקנה שעדיף להישאר בסלון הממוזג מאשר לצאת החוצה ולהתאמן במכון.

אבל מה עושים עם המוטיבציה כשאין אף אחד מסביבנו? איך אפשר להמשיך להתמיד בתהליך החיטוב ולדרבן את עצמך לזוז ולבחור בדרך חיים שונה ובריאה יותר? ואיך אפשר לדעת שהמזון שנכנס אליך לגוף מסייע לתהליך ומקדם אותך לעבר היעד הנכסף ולא פוגע בך?

מה הדרך הקלה ביותר לדרבך את עצמך ולגרום לעצמך לבצע את השינוי עליו תמיד חלמת?

 

סטודיו M3 , סטודיו אימונים אונליין של מאי מור, נוצר בדיוק למטרה זו – אימון ביתי ומקצועי, המחולק לקטגוריות ודרגות קושי של תרגילי כושר, מספק טיפים לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, בלוג המלא בסיפורי מוטיבציה שיסייעו לך לקום מהספה ולהתחיל לזוז ובעיקר הסברים מפורטים על איך לשנות את חייך באופן נכון ופשוט.

אפשרות האימונים מהבית היא פתרון קל, נוח, מקיף ולא יקר שיכול לסייע לך בשריפת שומנים, חיטוב הגוף ושמירה על אורח חיים בריא, הכל בלי להצטרך לעזוב את הדירה שלך.

 

בשירות האונליין של מאי מור אפשר להשתמש בכל זמן ומקום שמתאים לך, מסלון הבית, הפארק או החצר של הבניין, ללא צורך לצאת ולפגוש עשרות אנשים שהגיעו להתאמן יחד איתך. 

אפשר לגשת לסרטוני ההדרכה מהמחשב הביתי, הלפטופ או הנייד, להשתתף בשידורי הלייב השבועיים שהיא משדרת או לבחור באחד הסרטונים המוקלטים שנמצאים בספריית הסרטונים.

 

לא משנה אם מדובר באימוני כוח, אימוני כושר, אימונים שנועדו להרזיה או תכנית מותאמת לנשים בהריון, אצל מאי מור ניתן למצוא את כל מה שהגוף והנפש שלך זקוקים לו ויותר מכך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עובדות מפתיעות על נעלי ספורט שלא ידעתם
נעלי ספורט הן דבר חשוב עבור פעילות ספורטיבית נוחה ובריאה. רבים לא ממש יודעים איזו נעל לבחור כאשר ישנו...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018
גמילה מקנאביס – האם אני בסיכון מוגבר להתמכר לקנאביס?
בעוד שרבים משתמשים בצמח הקנאביס ומעשנים אותו ללא הרבה דאגות, משתמשים אחרים בצמח זה עשויים להיות תחת...
קרא עוד »
יול 15, 2021
טיפול בלחץ נפשי
כאשר אנשים נמצאים בלחץ, לעתים קרובות יש להם קשיים לזכור מה הם עשו. זה יכול לגרום להם לעשות טעויות ולא...
קרא עוד »
יונ 28, 2022