השתלת שיניים ביום אחד – כן, זה אפשרי!

השתלת שיניים ביום אחד

אין הדבר סימפטי כאשר אין לכם את מלוא השיניים בפה שלכם. דבר זה אינו מרגיש נוח והרבה בני אדם חשים בושה בשל כך. ישנם אנשים שיש להם פחד מטיפולי שיניים ולמרות הרצון לזכות  בשיניים חדשות הפחד עשוי להוות ייאוש טוטאלי. בגלל הגורמים ההלו פותחה השיטה של השתלת שיניים בתוך יום אחד. המון בני אדם יכולים להנות משתלים בפה בזמן קצר.

יתרונות השתלת שיניים בתוך יום אחד 

כאשר רוצים השתלת שיניים בחיפה למשל בתוך יום אחד יש לפנות לרופא מומחה לשיקום פה בכדי לבחון התאמה לטיפול מסוג זה. השתל מהווה חלופה לשורש השן ולאחר שישנה קליטה טובה של השתל ניתן להרכיב את הכתרים או התותבות. ההליך דורש התערבות כירורגית ולכן מומלץ לבצע במרפאות המתמחות בהשתלות. ניתן לגשת לייעוץ ולהתרשם ממערך הטיפול המוצע.

רבים חושבים כי מטרת השתלת שיניים היא בעיקר בהיבט אסתטי, אבל קיימת עבור השתלת שיניים בתוך יום אחד אף אלמנט אשר הינו פונקציונלי קראו עוד בקישור. המובן הינו כי ניתן לשוחח, לאכול ואף להיטיב לצחצח את השיניים שלכם בצורה דומה לשיניים הטבעיות שלכם. במערך טיפולים רגילים בשיניים, תיאלצו לחכות כמה חודשים עד שיהיה באפשרותכם להנות בחזרה מחיוך שלם. אך טיפול של השתלת שיניים בתוך יום אחד, הינו הדרך המהירה והזריזה עבור השבת נראות טבעית במצב של חוסר שיניים טבעיות וכן נותן בידכם לשוב באופן זריז למהלך החיים שלכם. בעודכם מבצעים השתלת שיניים בתוך יום אחד, לא רק תצאו מן קליניקה עם חזות של פנים טבעית, כי אף בנוסף תחושות המבוכה המוכרות של מפגש עם  אנשים כאשר בפה שלכם לא נמצאות כל השניים ייעלמו כלא היו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?
מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים...
קרא עוד »
אפר 30, 2023
מגשי אירוח – הקפדה על התו הסגול
חיינו השתנו לבלי היכר בשנה האחרונה. אם בעבר רכישת מגשי אירוח לאירועים לא לוותה בכל חשש כיום אנו...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
פילאטיס בהרצליה
מחפשים שיעורי אימון לפילאטיס בהרצליה? רוצים להביא את הגוף שלכם למצב הכי טוב שלו? יש לנו כמה דברים...
קרא עוד »
אוק 20, 2021