איך מאתרים מומחה מיקרוכירורגיה?

מהי מיקרוכירורגיה? לאיזה תחום רפואי היא קשורה? במאמר זה נכתוב על הנושא: איך מאתרים מומחה מיקרוכירורגיה?

מהי מיקרוכירורגיה?

לא הרבה אנשים מכירים את המושג מיקרוכירורגיה, זוהי סוג של טכניקה בתחום הכירורגיה ומבצעים אותה באמצעות מיקרוסקופ.

התקדמות בתחום במהלך השנים האחרונות

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, ניתן יהיה לתקן בדרך מדויקת מבנים אנטומיים המוגדרים כעדינים. הם בעלי חשיבות רבה בכל הקשור לתפקוד של העצבים והן של כלי הדם.

מה באשר לתפרים?

למרות שמדובר בניתוח, התפרים הינם עדינים מאוד, כמעט ובלתי ניתן להבחין בהם.

ניסיון במיקרוכירורגיה

בכדי לטפל בבעיה באופן מקצועי ועל הצד הטוב ביותר יש לפנות לאורתופד מומחה בתחום זה, מדובר בטכניקה מורכבת מאוד, ורק רופא שהתמחה בתחום זה, יכול לטפל בבעיה.

טכניקה ייחודית

באמצעות טכניקות חדשות ניתן לתקן כלי דם ועצבים, להשתיל אצבעות שנקטעו, או לחילופין להשתיל את האצבעות או להשתיל רקמות חיות בעזרת כלי דם ועצבים מאזור אחר בגוף.

איך מאתרים מומחה מיקרוכירורגיה?

בבית חולים ידוע ומוביל בתל אביב ניתן למצוא רופא בעל מעמד בכיר בתחום האורתופדיה והכירורגיה של כף היד.

בנוסף המומחה הינו מרצה בתחום אנטומיה מעשית לסטודנטים הלומדים רפואה בחו"ל.

הרצאה זו מתמקדת בקורס העוסק הארטוסקופיה ובתחום האורתופדיה. איש מקצוע שהתמקצע בתחום זה שנים, בין היחידים בארץ, ולכן הוא גם יכול לשתף את הידע שלו עם סטודנטים אשר מתכננים לעסוק בתחום האורתופדיה.

התמחות במדינות רבות וניסיון

מדובר ברופא שהתמחה בכמה מדינות, צבר ידע רב, לקח חלק בהשתלמויות, כל אלה בתחום כירורגיה של כף היד, מיקרוכירורגיה וכן ארטרוסקופיה.

אפשר לאתר את האורתופד הבכיר באמצעות מנועי החיפוש, על ידי כתיבת המילים מיקרוכירורגיה וארטוסוקטפיה, התוצאות תתקבלנה במהרה, שכן זהו אחד המומחים הבכירים ובין היחידים בארץ.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»