אימון לרכיבה על אופניים

רכיבה על אופניים היא ספורט הישגי, אשר גורם לרגעי הנאה עצומים לרוכבים. הם נהנים לדווש בדרכים, בכבישים ובשטח ולהגיע להישגים נפלאים.

אימון לרכיבה על אופניים 

אימון לרכיבה על אופניים מתחיל מהקל אל הכבד. בשלב הראשון חייבים לבצע תרגילי חימום על ידי מתיחות ויצירת טווחי תנועה אופטימליים של המפרקים, אפשר גם לבצע חימום על ידי רכיבה נורמטיבית ולא מהירה.

לאחר שהגוף משפר את אפשרויות הסיבולת שלו אחרי הרבה מאד אימונים באמצעות מכשור מתקדם תרגילים, ריצה ועוד יוצאים לרכיבה. כדי לשפר באופן מתמיד את סולם ההישגים, רוכבים באופן מבוקר תוך הקפדה על דיווש נכון, יציבה וישיבה נכונה. 

המטרה היא לבצע באופן נכון ותואם את פעולות הרכיבה כדי לא ליצור מעמסה לא נכונה על הגוף, דבר שיוביל לכאבים ולפציעות, באזורים שונים בגוף. 

מוצרים נלווים לרכיבה על האופניים 

למיקסום האפקטיביות של הרכיבה וכדי להגיע למהירות הגבוהה ביותר, מצטיידים הרוכבים בביגוד ייעודי אשר מותאם לרכיבה באוויר לאור הרוח הנושבת לעיתים בחוזקה, בגדים אשר מנדפים את הזיעה אשר יוצרים רכיבה נוחה במיוחד.

המתאמנים רוכבים על אופניים תקניות ובטיחותיות אשר מסוגלים להגיע למרחקים ארוכים ללא כל בעיה. 

התמדה באימונים 

רף הסיבולת ברכיבה על אופניים עולה עם הזמן ולכן המתאמנים מתקדמים לאט לאט ובהתמדה מול מאמן מקצועי כמו באתר https://privatecoaching.co.il. הם מגיעים למטרה ראשונה ומציבים את המטרה הבאה וכך לאורך כל האימונים הם מצליחים לשפר באופן משמעותי ביותר את היכולות ואת המסוגלות של הגוף, לעמוד ביעדים הקשים ולצלוח כל דרך כדי להגיע לקו הסיום.

רכיבה על אופניים זו דרך חיים, רבים מבין אלו אשר מתחילים באימונים נסחפים לעולם זה, הם נהנים מכל רגע ואי אפשר להוציא מהם את התחביב אשר מוביל אותם לרכיבות. 

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»