שיעורי קרב מגע – למי זה מתאים?

אחת משיטות הלחימה המוכרות ביותר הוא קרב מגע. בנוסף לכך שהיא שיטה ידועה ופופולרית מאוד, היא גם מביאה לנו לא מעט גאווה ישראלית. שיטת לוחמה זו פותחה לפני שנים בישראל. מטרת השיטה הייתה בעצם על מנת לאפשר לחיילים להילחם מול האויב בנשק קר. 

עם השנים, פותחה השיטה והיא התקדמה הרבה יותר מהמקור. כיום קרב מגע גם משמש לאזרחים כהגנה עצמית מצוינת ואימון כושר מוצלח. שיעורי קרב מגע שאנחנו מכירים היום, הם השיטה המקורית בשדרוג ושילוב של שיטות לוחמה שונות נוספות כמו ג'ודו וג'יו ג'יטסו. כשאתם מחפשים מורה טוב, חפשו את זה שיודע לשלב בין השיטות השונות ולאמן אתכם היטב.

אז למי זה מתאים?

אנשים רבים בגילאים שונים באים למכונים של שיעורי קרב מגע ורוצים לדעת למי זה מתאים? האם ניתן ללמוד את השיטה בכל גיל? גם למבוגרים מאוד או צעירים ונערים?

אז כן. בעיקרון שיעורי קרב מגע מתאימים לכולם. בכל גיל ולכל מין. בכדי להיות לוחם קרב מגע מוכשר, אין צורך בכושר מיוחד לפני כן. כמובן שעם הזמן, ככל שאתם מתאמנים יותר, רמת הכושר תעלה. אך אין צורך בכישרון מיוחד לפני כן.

חוזק נפשי וכושר

למה זה מתאים לכולם? פשוט מאוד. כל אחד רוצה להיות בטוח בעצמו. שיעורי קרב מגע בהחלט מעניקים למתאמנים ביטחון מספק עבור כל צרה שלא תבוא. ואפילו סתם ככה, ההרגשה של החוזק, מעניקה לנו הרבה חוסן נפשי.

בנוסף, כאמור, קרב מגע הוא גם כושר לכל דבר. אז אם אתם רוצים להתאמן ולהתחזק, זה בהחלט יכול להיות אימון כושר מטורף. לכן זה גם מתאים לגילאים שונים, כמובן במכונים מותאמים לגיל. למידע נוסף פנו למאמן קרב מגע

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקשר בין מדרסים לכאבי ברכיים
הברכיים והירכיים הם המפרקים הגדולים בגופכם. הם אחראים לתמוך במשקלכם כשאתם עומדים והולכים. אם אתם...
קרא עוד »
ינו 29, 2020
הפריה חוץ גופית
היום ניתן למצוא יותר ויותר נשים, אשר בוחרות לעבור טיפולי פוריות שונים אצל ד"ר יונה ברק. רוב הנשים...
קרא עוד »
ספט 02, 2020
למה דווקא פרו נייטיב לכלבים
כל בעל כלב, וודאי מכיר את הפרו נייטיב. האוכל האידיאלי לכלב הביתי. רבים מבעלי הכלבים בעולם, משתמשים...
קרא עוד »
אפר 07, 2020