מתי עדיף לא לשים עדשות מגע?

עדשות מגע

העיניים שלנו הם בין האיברים החשובים ביותר בגוף שלנו ואת זאת אנחנו מגלים רק כאשר יש לנו ליקויי ראייה. עליכם להבין כי העיניים שלכם משפיעות עליכם במידה עצומה וזאת בגלל העובדה שכל פגם או ליקויי בהם יכול להוות בעיה חמורה ביותר ולהפריע לנו לבצע את הפעולות הבסיסיות ביותר כמו נהיגה ואפילו אכילה. אך כיום ניתן לומר כי המצב הוא הרבה יותר חמור מבעבר וזאת עקב העובדה שאנחנו יכולים להרכיב משקפיים או עדשות מגע וכך לראות הרבה יותר טוב ולהתגבר על כל בעיה. על רקע זה עולה השאלה החשובה ביותר והיא מתי לא כדאי לשים עדשות מגע ועדיף לשים משקפיים. אז קודם כל את ההחלטה מה לשים אל תקבלו לבד אלא פנו אל מומחה לעיניים אשר יסביר לכם מה לשיף. כך לדוגמא אם העיניים שלכם סובלות ממחלות מאוד יכול להיות שעדיף לא להכניס חפץ זר לעין ועדיף לשים משקפי ראייה ולא עדשות.

מדוע זה כל כך משנה היכן אנחנו קונים את העדשות?

אם אין לכם כל בעיה לשים עדשות בעיניים ואתם לא מפחדים מן ההליך של הכנסה של גוף זר אל תוך העין שלכם הרי שאתם צריכים לקחת בחשבון דבר נוסף והוא העובדה כי אתם צריכים להכניס לעין את העדשות הטובות ביותר שיש. עליכם להבין כי ככל שהעדשות הללו יהיו יותר טובות כך הן ישפיעו עליכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שאין עליו עוררין. על רקע זה אנחנו צריכים לציין שאם אתם רוצים לשים את העדשות הטובות ביותר אתם צריכים לפנות אל המקום הטוב ביותר לקניית עדשות ולא להתפשר על נקודה זו.

מדוע לא כדאי לקנות את העדשות באינטרנט?

כאשר אנחנו מדברים על המקום הטוב ביותר לקניית עדשות אנחנו לא מתכוונים לאינטרנט. כאשר אתם קונים באינטרנט יכול להיווצר מצב שבו תקנו באתר זר שלא מחויב לתקן הישראלי או לרגולציה הישראלית ואז מאוד יכול להיות שאתם קונים חתול בשק. על כן אם אתם מעוניינים לקנות עדשות עשו זאת בחנות אופטיקה ישראלית ולא באינטרנט. חנות כזו ניתן למצוא בכתובת https://opticadoron.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלוח עוברים קפואים
עוברים קפואים הם צורה נפוצה של טיפולי פוריות המשמשים לסייע לנשים שאינן מסוגלות להרות. כיום יותר...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
טיפול רגשי בקבוצות לילדים – 10 דברים שאתם צריכים להכיר
מעוניינים להתחיל עם ילדכם טיפול רגשי , אך מתלבטים בין טיפול פרטני לטיפול רגשי בקבוצה? הנה 10 דברים...
קרא עוד »
אוג 18, 2020
טיפים לשמירה על אורח חיים בריא
הבריאות שלכם לא משפיעה רק על הסיכוי שלכם לחלות במחלות, אלא גם על התפקוד היומי שלכם, רמת האנרגיה והדרך...
קרא עוד »
ינו 12, 2022