השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה נדרשות עבור מי שיש לו מחסור בשיער. ישנם כמה סוגי מחסור ולא כל אחד מהם מתאים להשתלת שיער. החדשות הטובות הן שמי שלא נמצא מתאים, הוא כזה משום שטיפול פשוט יותר שניתן לעשות גם בישראל הוא שנדרש. למשל מחסור של קצת שיער כשעל הראש הוא דל או מכיל קרחת מעודנת ולא מוחלטת, המענה יכול להיות גם הזרקה של פלסמה של הדם ומזותרפיה לדיכוי ההורמון שאחראי להתקרחות. השתלות שיער בטורקיה נדרשות רק עבור מי שחווה מחסור טוטלי בשיער: יש בשיער שלו לפחות נקודה אחת שלא תצמיח יותר שיער לעולם אלא בהשתלה. אצל נשים זה עשוי לקרות במרכז החלק הקדמי של קו הצמיחה ואצל גברים זה עשוי לקרות במפרצים השמאלי והימני של קדמת הראש.

קבלת הפנים ביום הראשון להשתלה

קבלת הפנים תתבצע כמו בכל תיירות מרפא אחרת: הסעה למרפאה, פגישה עם הצוות המנתח ולקיחת מידות להשתלה. המידות יילקחו באמצעות סמן מיוחד דמוי טוש שחור בו ישתמש משתיל השיער. הוא ישרטט את קו המפרצים או חלק הצמיחה הקדמי החסר ויתכנן את המילוי במונחים של עיצוב שיער מרהיב עין. חשוב לציין כי מאז ומעולם טורקיה הייתה מדינה בה תרבות עיצוב השיער הנה מתקדמת ביחס לרוב מדינות העולם, קל וחומר כשמדובר על השתלות שיער בטורקיה בחלק הקדמי של קו הצמיחה.

הכנה לניתוח ההשתלה

השתלות שיער בטורקיה מצריכות הרדמה כללית שניתנת בזריקת הרדמה. מטרת ההרדמה היא גישה מלאה לכל מקום שיש בו שיער, לרוב החלק האחורי של הראש ואזור בית החזה. באזורים אלו נמצאות בדרך כלל השערות הבריאות שניתן לקחת ולהטמיע כדי ליצור השתלה איכותית באזורים החולים, הדלילים או החסרים.

ביצוע הניתוח בפועל

השתלות שיער בטורקיה נעשות על בסיס כריתת השיער התורם ושמירתו לצורך השתלה. את ההשתלה עושים באמצעות פתיחת תעלות צמיחת השיער באזורים החסרים והטמעה של השערות שנלקחו מהאזורים התורמים כדי לעודד את הזקיקים להצמיח לכם שיער. גמר הניתוח נגמר בהתעוררות של הלקוח במצב מנותח, עם כאבים קלים באזור הראש, דמויי שפשוף מחוספס בעור.

התנהלות ראשונית לאחר הניתוח

לאחר הניתוח הכאב שתחושו יפוג בהדרגה. אם תבקשו לנוח, תוכלו להצטייד מטעם המרפאה בכרית הגבהה מיוחדת למושתלים כדי להימנע ממגע ישיר עם המזרון, שנחשב קשיח ועל כן קצת לוחץ לשיערות שלכם. זה גם לא בריא להגיע למצב של מגע עם מצע קשה לאחר ההשתלה, מה שעוד יותר מצריך כרית רכה ומוגבהת. יש להתייצב יום לאחר הניתוח במרפאה לבדיקת החבישה וליישום טיפול לייזר לחיזור הזקיקים.

התנהלות שגרתית אחרי החזרה הביתה

השיער צפוי לצמוח פיזית כעבור 2-4 חודשים. חשוב לעקוב אחרי תהליך זה ואם השיער טרם צמח יש לפנות למרפאת השתלות שיער בטורקיה ולטכס עצה מה עושים בהמשך. בדרך כלל טיפול חוזר פותר את הבעיה של קודמו אם היא התגלתה אך ברוב רובם של המקרים מי שנמצא מתאים להשתלת שיער גם זכה לראות צמיחה בפרק הזמן שהובטח.

עצות נוספות מבית מרטה

גידול צמחים בבית

גידול צמחים בבית

צמחים, צריכים להיות מרכיב חיוני בכל עיצוב פנים. הצבע הירוק של הצמחים מאיר חללים פנימיים (גם אם הם לא חללי גידול) וידוע שיש להם איכויות המעצימות

קרא עוד»
בגדי עבודה

בגדי עבודה

בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם בביגוד אותו לובשים העובדים. בגדי עבודה חייבים להתאים

קרא עוד»
הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מורכבת מחומרים שונים שכולם אקולוגיים ואינם מזיקים לסביבה. זאת לעומת הדברה רגילה שמורכבת מחומרים כימיים שמזיקים לאיכות הסביבה ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע

קרא עוד»