אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים

נראה שבכל מה שקשור לבריאות הרגליים שלנו, החשיבות לעמידותם ולנוחותם בזמן ההליכה, אלה הם באמת הדברים החשובים שיש לבחון כאשר באים לבחור מדרסים לנעליים. במאמר זה נעסוק בסוג המדרסים המתאימים ביותר לרגליים שלכם.

אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים 

מדרס נעליים (קראו על מידרסים ומדרסים), הוא כמעין מיטת הרגליים או החומר בתוך הנעל, שעליו מונח החלק התחתון או המשטח של כף הרגל. ברוב הנעליים המיוצרות היטב, החומר או המדרס ניתנים להסרה בקלות. 

יש נעליים שהודבקו במדרסים, אולם באופן כללי, מדובר בנעליים שאינן עשויות כל כך טוב. המדרסים הניתנים להסרה המגיעים ברוב הנעליים, משתנים בסוג ובחומר, החל מריפוד דק מאוד ועד להכנסות מתוחכמות של קשתות מרובות שכבות.

תמיכה נוספת לרגליים 

אנשים רבים, דורשים תמיכה נוספת מאשר התוספת שנמצאת בדרך כלל בנעליים סטנדרטיות. כיום, יש אינספור אפשרויות של הוספות מידרסים ללא מרשם, הנמכרות ברשת או בחנויות הרחוב. 

יש המשתמשים בטכנולוגיית סריקה הטוענת למדידת כף הרגל, וממליצים על סוג מסוים של מדרס לכל אדם. מצאתי שהמכונות האלה בחנויות אינן מדויקות מאוד והמדרסים המקבילים מוגבלים ביעילותם. לא ממש יודעים מה מתאים לכם? התייעצו עם רופא משפחה.

מהם מדרסים ומה הם עושים? 

מדרסים, הם פיסות חומר שמונחות בתוך הנעליים או המגפיים שלכם לנוחות נוספת, חום והתאמה טובה יותר. אלה, מכונים לפעמים 'מיטות רגליים' או 'סוליות פנימיות'. המטרה העיקרית של מדרסים היא להפוך נעליים ליותר נוחות ללבישה. 

מדרסים אמנם לא הופכים נעל לנמוכה יותר, אך הם ממלאים את החלל הריק בין כפות הרגליים בחלק הפנימי של הנעל, כך שלא יהיה לרגל מקום לנוע בחופשיות.

עצות נוספות מבית מרטה

סטפר

כל הסיבות לקנות סטפר לבית

קרוב לוודאי שאפשר להניח בוודאות שכמעט כל אדם אשר אי פעם רצה לרדת במשקל או לשפר את הכושר הגופני שלו נתקלת לפחות פעם אחת בעצה

קרא עוד»
השתלת שיער

השתלת שיער

בניגוד לימי העבר, השתלת שיער כיום היא ניתוח נגיש לחלקים הולכים וגדלים באוכלוסייה המקומית. בעבר, מעט אנשים נרשמו לניתוח משתי סיבות: מחיר יקר מאד גם

קרא עוד»
חטיף חלבון ללא סוכר

חטיף חלבון ללא סוכר

חטיפי חלבון נועדו לתת מענה בעיקר לספורטאים ואנשים שמתאמנים באופן קבוע, לצורך בניית מסת שריר בריאה. לצד אלה, חטיפי חלבון נצרכים גם על ידי אנשים

קרא עוד»
קופון אייהרב

גם להיות בריא וגם לחסוך אייהרב

הרי סביר להניח שאתם מודעים לעובדה כי ויטמינים, מוצרי יופי וקוסמטיקה, יקרים מאוד בארץ. לכן כה הרבה ישראלים מעדיפים לרכוש אונליין את המוצרים הללו, מאתר

קרא עוד»