אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים

מדרסים

נראה שבכל מה שקשור לבריאות הרגליים שלנו, החשיבות לעמידותם ולנוחותם בזמן ההליכה, אלה הם באמת הדברים החשובים שיש לבחון כאשר באים לבחור מדרסים לנעליים. במאמר זה נעסוק בסוג המדרסים המתאימים ביותר לרגליים שלכם.

אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים 

מדרס נעליים (קראו על מידרסים ומדרסים), הוא כמעין מיטת הרגליים או החומר בתוך הנעל, שעליו מונח החלק התחתון או המשטח של כף הרגל. ברוב הנעליים המיוצרות היטב, החומר או המדרס ניתנים להסרה בקלות. 

יש נעליים שהודבקו במדרסים, אולם באופן כללי, מדובר בנעליים שאינן עשויות כל כך טוב. המדרסים הניתנים להסרה המגיעים ברוב הנעליים, משתנים בסוג ובחומר, החל מריפוד דק מאוד ועד להכנסות מתוחכמות של קשתות מרובות שכבות.

תמיכה נוספת לרגליים 

אנשים רבים, דורשים תמיכה נוספת מאשר התוספת שנמצאת בדרך כלל בנעליים סטנדרטיות. כיום, יש אינספור אפשרויות של הוספות מידרסים ללא מרשם, הנמכרות ברשת או בחנויות הרחוב. 

יש המשתמשים בטכנולוגיית סריקה הטוענת למדידת כף הרגל, וממליצים על סוג מסוים של מדרס לכל אדם. מצאתי שהמכונות האלה בחנויות אינן מדויקות מאוד והמדרסים המקבילים מוגבלים ביעילותם. לא ממש יודעים מה מתאים לכם? התייעצו עם רופא משפחה.

מהם מדרסים ומה הם עושים? 

מדרסים, הם פיסות חומר שמונחות בתוך הנעליים או המגפיים שלכם לנוחות נוספת, חום והתאמה טובה יותר. אלה, מכונים לפעמים 'מיטות רגליים' או 'סוליות פנימיות'. המטרה העיקרית של מדרסים היא להפוך נעליים ליותר נוחות ללבישה. 

מדרסים אמנם לא הופכים נעל לנמוכה יותר, אך הם ממלאים את החלל הריק בין כפות הרגליים בחלק הפנימי של הנעל, כך שלא יהיה לרגל מקום לנוע בחופשיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים חשובים שצריך לדעת על אובדן כושר עבודה
כושר העבודה הוא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לכל אחד מאתנו. בזכות העובדה שאנחנו יכולים לעבוד, אנחנו...
קרא עוד »
אפר 26, 2022
טראומה נפשית – מה זה וכיצד אפשר להתמודד איתן
אנשים יכולים לחוות טראומה מסיבות שונות ומגוונות. החל מטראומות שנובעות מדברים שקשורים לילדות שלהם,...
קרא עוד »
אוק 08, 2020
מתקני כושר
מתקני כושר הם דרך מצוינת לשמור על כושר ולשפר את הבריאות. הם דרך זולה ונוחה להיכנס לכושר מבלי לצאת...
קרא עוד »
אוק 25, 2022