אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים

מדרסים

נראה שבכל מה שקשור לבריאות הרגליים שלנו, החשיבות לעמידותם ולנוחותם בזמן ההליכה, אלה הם באמת הדברים החשובים שיש לבחון כאשר באים לבחור מדרסים לנעליים. במאמר זה נעסוק בסוג המדרסים המתאימים ביותר לרגליים שלכם.

אומרים מידרסים או מדרסים? הכי חשוב הוא מה אומרות הרגליים 

מדרס נעליים (קראו על מידרסים ומדרסים), הוא כמעין מיטת הרגליים או החומר בתוך הנעל, שעליו מונח החלק התחתון או המשטח של כף הרגל. ברוב הנעליים המיוצרות היטב, החומר או המדרס ניתנים להסרה בקלות. 

יש נעליים שהודבקו במדרסים, אולם באופן כללי, מדובר בנעליים שאינן עשויות כל כך טוב. המדרסים הניתנים להסרה המגיעים ברוב הנעליים, משתנים בסוג ובחומר, החל מריפוד דק מאוד ועד להכנסות מתוחכמות של קשתות מרובות שכבות.

תמיכה נוספת לרגליים 

אנשים רבים, דורשים תמיכה נוספת מאשר התוספת שנמצאת בדרך כלל בנעליים סטנדרטיות. כיום, יש אינספור אפשרויות של הוספות מידרסים ללא מרשם, הנמכרות ברשת או בחנויות הרחוב. 

יש המשתמשים בטכנולוגיית סריקה הטוענת למדידת כף הרגל, וממליצים על סוג מסוים של מדרס לכל אדם. מצאתי שהמכונות האלה בחנויות אינן מדויקות מאוד והמדרסים המקבילים מוגבלים ביעילותם. לא ממש יודעים מה מתאים לכם? התייעצו עם רופא משפחה.

מהם מדרסים ומה הם עושים? 

מדרסים, הם פיסות חומר שמונחות בתוך הנעליים או המגפיים שלכם לנוחות נוספת, חום והתאמה טובה יותר. אלה, מכונים לפעמים 'מיטות רגליים' או 'סוליות פנימיות'. המטרה העיקרית של מדרסים היא להפוך נעליים ליותר נוחות ללבישה. 

מדרסים אמנם לא הופכים נעל לנמוכה יותר, אך הם ממלאים את החלל הריק בין כפות הרגליים בחלק הפנימי של הנעל, כך שלא יהיה לרגל מקום לנוע בחופשיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 צעצועים שמפתחים חשיבה יצירתית
כל הורה מעוניין כי הילד שלו יהיה עם כמה שיותר חשיבה יצירתית, בייחוד בעולם שבו ישנה ההבנה כי יצירתיות...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
למה לכדאי למתאמנים לצרוך קריאטין
קריאטין הוא תרכובת טבעית הממלאת תפקיד מכריע בייצור אנרגיה, במיוחד במהלך התפרצויות קצרות של פעילות...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
קרב מגע
קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית אשר מוכרת הן בארץ והן בעולם בזכות היכולות הייחודיות של כל מי שלומד...
קרא עוד »
נוב 16, 2020