סיבות לנשירת שיער

אנשים שסובלים מנשירת שיער ואף מצבים של הקרחה מבינים היטב עד כמה המצב הזה יכול להיות לא נעים. אם גם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה כזו, יהיה עליכם להבין תחילה את שורש הבעיה והסיבה שמובילה לכך שאתם נאלצים להתמודד עם נשירה בכלל. במאמר הזה נמנה את הסיבות הנפוצות ביותר לנשירה, כך שאולי תוכלו למצוא את הסיבה במקרה שלכם.

  • הקרחה תורשתית גנטית – גברים רבים סובלים מהקרחה תורשתית. בחלק מהמקרים ההקרחה מתחילה באזור המפרצים ואילו בחלק אחר באזור הפדחת. במצב של הקרחה כזו מומלץ לפנות בהקדם אל רופא עור על מנת לבחון טיפולים מתאימים.
  • לחץ – במהלך תקופות בחיים שבהם אנו חווים סטרס, חרדה ולחץ, ישנו סיכוי מוגבר לנשירה מואצת. אם אתם חושבים שהנשירה שלכם נובעת מלחץ, מומלץ לחשוב על דברים שתוכלו לעשות על מנת להכניס קצת רוגע לחיים שלכם ולהתמודד טוב יותר עם הקשיים שיש לכם.
  • חסרים תזונתיים – אנשים רבים סובלים מחסרים תזונתיים ופשוט לא מודעים עד כמה זה יכול להשפיע על הנשירה ממנה עם סובלים. אם אתם חושבים שהתזונה שלכם לא אופטימלית, יהיה כדאי לכם לעשות בדיקת דם על מנת לבדוק את המדדים ולראות האם יש צורך בצריכה של תוספים שיוכלו לעזור.
  • מחלות מסוימות ישנן מחלת שעלולות להוביל לפגיעה במערכת החיסונית. אם אתם חושבים שהגוף שלכם לא נמצא במיטבו מבחינה בריאותית ואתם סובלים ממחלה שפוגעת בתפקוד הכלי שלכם, אז זה גם כן גורם מוביל שיכול לגרום לנשירה.

רוצים לדעת בדיוק מהי הסיבה לנשירת שיער במקרה שלכם? אם כך, אז יהיה כדאי לכם לפנות אל קליניקת הייר קליניקבה יוכלו לערוך לכם אבחון טריקולוגי ולאבחן באופן מדויק את המצב של השיער שלכם.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»