כל מה שרציתם לדעת על Q10

הגוף שלנו מורכב, כידוע, מחומרים שונים ומגוונים אשר יכולים לייצר מגוון רחב של פעילויות אשר משפיעות עלינו כך או אחרת. בוודאי אם אנחנו עוסקים בפעילות גופנית, ספורטיבית או כל פעילות אחרת שדורשת מאיתנו שימוש במשאבים מסוגים שונים. 

דוגמא טובה לכך הוא קואנזים Q10. מדובר על חומר שמיוצר בגוף שלנו ויש לו משמעויות שונות לבריאות הגוף. העניין הוא שלא תמיד הוא יכול לייצר את כל הפעילויות לבד, ולכן אנחנו זקוקים לתוספות שונות. 

כלומר, עם השנים ייתכן מאוד שאנחנו נידרש להשתמש בתוספי Q10 על מנת לייצר פעולות שקודם לכן הגוף שלנו ידע לייצר בעצמו. מדובר בעיקר על פעולות שיכולות לעזור לתפקוד הלב, השרירים, המערכת החיסונית ועוד. הגוף שלנו זקוק לכמות מסוימת של Q10. אם אנחנו לא מקבלים אותו, אז עלולות להיגרם בעיות שונות בתפקודי הגוף מה שיכול כמובן לגרום נזק בריאותי משמעותי. התוספים השונים אנחנו יכולים לקבל באמצעות תוסף ישיר או באמצעות מרכיבים שמכילים אותו, פה תוכלו לקרוא על היתרונות של Q10

מתי יהיה נכון לקחת תוסף Q10?

בעיקרון, אנחנו יכולים צריכים להתחיל ולחשוב על נטילת תוסף Q10 ככל שאנחנו מזדקנים. בפרט אנחנו זקוקים לתוסף זה ברמה קבועה על מנת לייצר אנרגיה בתאי השריר של הלב. לכן אם אנחנו מתמודדים עם בעיות בתפקוד הלב, ייתכן מאוד שנידרש לתוסף זה. כמובן שהדבר ייעשה אך ורק על ידי המלצת רופא. 

צריך לציין, אפשר למצוא Q10 בבשר ודגים, אך כמו תוספים אחרים, לא תמיד מדובר על כמות מספקת וכן רמת הספיגה היא נמוכה יותר בצורה כזו, לכן אנחנו צריכים להשתמש בתוספים שיכולים לאפשר לנו לספוג את החומר בצורה הרבה יותר טובה ויעילה, זה ישרת אותנו טוב יותר.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»